9 sposobów na gorętszy seks w namiocie

 Jest coś takiego w seksie na świeżym powietrzu, co wydaje się być jednocześnie tematem tabu jak i czymś całkowicie naturalnym. I to chyba dlatego seks na polu namiotowym jest tak podniecającym doświadczeniem dla wielu miłośników natury. Taki seks, ze względu na zmianę otoczenia i wyjście ze strefy komfortu może być cudowną odmianą od monotonnej sypialni. Świeże powietrze, kwiaty, szum drzew i odgłosy dzikich zwierząt wzmocnią doznania i dodadzą wrażeń. Nie jest to przecież standardowy seks w domu czy pod prysznicem.

Wszystko to brzmi bajkowo, ale bądźmy szczerzy: na pewno są jakieś pułapki, które czyhają na nas w tej dzikiej przestrzeni. Tak więc robaki, komary, niespodziewana ulewa i kamieniste podłoże pod materacem, na pewno nie będą zachętą do intymnych zbliżeń… Na szczęście, przy odrobinie przygotowań i kilku profesjonalnych poradach, seks na polu namiotowym może być wygodny i podniecający. Oto jak zaplanować swoją kolejną przygodę na świeżym powietrzu, aby okazała się najlepszą na świecie:

Mądrze wybierz lokalizację swojego namiotu

Jeśli chodzi o seks w namiocie, nie wszystkie pola namiotowe są sobie równe. Przed przyjazdem sprawdź zdjęcia na Internecie i jeśli możesz, zarezerwuj miejsce, które wydaje się odosobnione, na przykład na skraju lub w rogu. Bądź daleko od wszelkich placów zabaw lub obszarów wspólnych, gdzie rodziny z dziećmi częściej rozbijają namioty. Po dotarciu na miejsce poszukaj płaskiego, trawiastego obszaru wolnego od korzeni i skał. Komfort jest tutaj kluczowy, bardziej niż wtedy, gdy szukasz tylko miejsca na nocleg.

Uprawiając sex w namiocie musisz być niewidoczny

Pamiętaj, że samodzielnie znalezione miejsce na pole namiotowe to najlepszy wybór, jeśli Twoim głównym celem jest seks, w przeciwieństwie do, powiedzmy, zatłoczonego kempingu. Możecie po prostu wybrać się w trasę i wędrować, aż zobaczycie zaciszne miejsce, które Was  urzeknie. To warte wysiłku!

Zapakuj sprzęt, a dla maksymalnego komfortu zabierz ze sobą koce i poduszki

  • Przynieś maty do jogi i włóż pod śpiwory;
  • Rozłóż prześcieradła w śpiworach lub na nich. Materiały użyte do wykonania śpiworów zwykle nie przepuszczają powietrza (mają utrzymywać ciepło), więc nie chcesz zasypiać w przepoconym śpiworze po Waszej gorącej zabawie;
  • Jeśli naprawdę chcesz się rozłożyć, spakuj dmuchany materac, dodatkowe poduszki, miękki koc, aby się w nie wtulić;
  • Zainwestuj w śpiwór dwuosobowy, aby nie przerywać uścisków.

Nie zapominaj o prezerwatywach

Niby oczywista sprawa, ale przypominamy – to, że szalejesz w lesie, nie oznacza, że ​​powinieneś iść na całość. Zapakuj paczkę prezerwatyw, lubrykant i nawilżane chusteczki dla niemowląt, aby móc później po sobie posprzątać. Trzymanie plastikowej torby w namiocie jako worka na śmieci też jest dobrym pomysłem  — nie chcesz chyba,  żeby ktoś zobaczył jak zmierzasz w kierunku śmietnika z zużytą prezerwatywą w ręce. Uważaj tylko, aby produkty, których używasz, nie były zapachowe — mogą przyciągać niechcianych gości — zwierzęta. Jeszcze jedno. Zdecyduj się na naturalny spray na owady, aby Twoje ciało nie smakowało jak trucizna. 

Uprawiając seks w namiocie zadbaj o nastrój

Przytulanie się w namiocie jest romantyczne, ale przebywanie na zewnątrz pozwala na o wiele więcej. Ty i Twoja partnerka możecie wskoczyć razem do jeziora, kiedy jest ciemno, a to na pewno zadziała jak gra wstępna. Przytulanie się w blasku ognia, dzielenie się butelką wina i puszczanie muzyki przez głośnik Bluetooth może również wywołać uwodzicielskie wibracje (i zagłuszyć każdy hałas, który zrobicie). Mrugające światła lub małe lampki wewnątrz namiotu mogą również podgrzać atmosferę. Upewnij się tylko, że je wyłączysz, zanim pójdziecie o krok dalej — w przeciwnym razie, Twoi sąsiedzi będą mogli zobaczyć Wasze sylwetki w namiocie. A no i seks przy świetle księżyca… jest niesamowity!

Rozsuń zamek namiotu tylko nieznacznie.

Seks na polu namiotowym może rozgrzać bardzo szybko, szczególnie latem. I to niestety niekoniecznie w przyjemny sposób. Większość namiotów ma panel wentylacyjny z podwójnym zamkiem błyskawicznym, który umożliwia dopływ powietrza bez otwierania go. Rozważ rozpięcie panelu przed wyjściem, nawet jeśli jest trochę chłodno. Nie tylko unikniesz nadmiernie przepoconego worka, ale seks pod gołym niebem dodaje nowości i wzmacnia intymność.

Zostań w namiocie

To znaczy, czy kiedykolwiek słyszałeś o barszczu Sosnowskiego? A mrówki? I łamanie prawa? Tak, to co sugerujemy w tym artykule to seks na polu namiotowym, tylko we własnym namiocie.

Zadbaj o higienę

Mimo najlepszych starań prawdopodobnie nadal będziesz się pocić. Użyj chusteczek dla niemowląt lub dodatkowej butelki wody do opłukania się przed snem. Twoje ciało będzie Ci za to wdzięczne rano.

Zdecyduj się na określone pozycje seksualne

Jeśli nie masz dużego, wysokiego namiotu,  ,,kowbojka”  i pozycja na pieska mogą niestety stać się nierealne do zrealizowania… Na szczęście istnieje wiele innych zabawnych pozycji seksualnych, które sprawdzają się naprawdę dobrze, nawet w małym namiocie. ,,Na łyżeczkę” i ,,misjonarz” to oczywiste wybory, ale pozycja twarzą w twarz i pozycja 69 to również świetne sposoby na pozostanie nisko. Niezależnie od wybranej pozycji, bliskość jest kluczowa, jeśli chodzi o seks na polu namiotowym. Prawie każda pozycja w takich okolicznościach jest bardziej intymna. Pod koniec zabawy poczujesz się jeszcze bardziej związany ze swoim partnerem — nawet jeśli naprawdę potrzebuje prysznica!