Seks w lesie – 5 sposobów na orgazm na łonie natury

seks w lesie

Jeśli lubisz seks, to z pewnością wiesz, że można go uprawiać niemal wszędzie. Klasyczne łóżko zawsze jest przyjemną opcją, ale po jakimś czasie może robić się po prostu nudne. Miłośnicy erotycznych wrażeń kochają się w różnych miejscach – pod prysznicem, na podłodze czy oparci o ścianę, ale cztery ściany domu wcale nie muszą was ograniczać. Seks w lesie i wycieczka na łono natury mogą okazać się naprawdę świetnymi doświadczeniami erotycznymi, a dzięki skorzystaniu z naszych 5 porad będziecie mogli zapewnić sobie nawzajem spełnienie na najwyższym poziomie. Zapraszamy do lektury!

Spis treści

Na początek – dlaczego warto kochać się w lesie?

Seks w lesie to nie jest najczęstszy wybór wśród par, choć ostatnio zaczyna się to zmieniać. Przyczyny są różnorodne – z pewnością duży wpływ na rozwój popularności tego tematu ma wydanie książki Seks w wielkim lesie autorstwa polskiego biologa Łukasza Łuczaka. Jednak nie tylko to sprawia, że seks wśród miękkiego, leśnego poszycia staje się atrakcyjny dla części osób. Fani leśnych doświadczeń erotycznych cenią sobie również spokój, który daje przestrzeń lasu, romantyczną atmosferę rodem z romansowych powieści oraz dreszczyk emocji, wywołany możliwością, że zawsze ktoś może was zobaczyć. Seks w lesie daje także możliwość radykalnego przełamania rutyny, która potrafi wkraść się do życia seksualnego nawet u najbardziej namiętnych par. Dlatego jeśli po przeczytaniu tego tematu pomyśleliście, że to dla was zbyt eksperymentalne erotyczne doświadczenie, być może właśnie warto byłoby dać mu szansę.

seks w lesie  to ciekawe doświadczenie

5 sposobów na dobry seks w lesie

No dobrze, zdecydowaliście – marzy wam się seks w lesie. Jak do tego podejść, aby wasze wspólne doświadczenie było naprawdę przyjemne?

Zabierzcie ze sobą koc

Wśród leśnego poszycia możecie trafić na wszystko – zarówno na miękki mech, który może doskonale stymulować wasze zmysły, jak i na wystające konary czy kłujące rośliny. Dlatego nie zapomnijcie o kocu, aby ochronić się przed możliwymi otarciami, zadrapaniami czy bolesnym spotkaniem z owadami.

Pamiętajcie o odpowiednim zabezpieczeniu

I nie chodzi tutaj wyłącznie o antykoncepcję, choć ona także jest istotna. Uprawiając seks w lesie, pamiętajcie o możliwej obecności kleszczy, które bywają naprawdę groźne. Użyjcie preparatów, które zagwarantują wam ochronę przed nimi, a jeśli planujecie uprawianie seksu w lesie częściej, możecie pomyśleć nad szczepieniem przeciwko boreliozie.

Wykorzystajcie to, co daje las

Wspomniany mech, długie trawy, którymi będziecie muskać nawzajem swoje ciała, a może jeżyny czy poziomki, które wykorzystacie podczas seksu oralnego? Ogranicza was tylko wyobraźnia! Dary lasu doskonale nadają się do zabaw erotycznych i będą świetnym substytutem erotycznych gadżetów. Pozwólcie sobie eksperymentować.

Wybierzcie naprawdę odludne miejsce

Oczywiście perspektywa bycia złapanym może być naprawdę podniecająca, ale z drugiej strony realne spotkanie ludzi może skończyć się całkowitą utratą pożądania i niemałym wstydem, który wpływa na możliwość przeżycia orgazmu. Dlatego decydując się na seks w lesie, zadbajcie o to, żeby wybrać odosobnione miejsce, w którym możliwość spotkania zagubionych wędrowców będzie naprawdę minimalna.

Stwórzcie własną historię

Las może być naprawdę inspirujący – jego romantyczna atmosfera skłania do większego zaangażowania wyobraźni. Dlatego jeśli marzy wam się zarówno seks w lesie, jak i roleplay w klimatach fantasy czy elfów, łatwo możecie połączyć obie te fantazje. Atmosfera lasu sprawi, że o wiele łatwiej będzie wam się wcielić w wybrane role i zadbać o to, że wasz seks będzie naprawdę nie z tego świata.

Seks w lesie – o czym jeszcze warto pamiętać?

Decydując się na seks w lesie, weźcie pod uwagę, że seks w miejscu publicznym jest w Polsce karany mandatem. Dlatego najlepiej wybrać miejsce, w którym będziecie jak najmniej narażeni na ewentualne złapanie. Polanki i miejsca oddalone od cywilizacji aż kuszą, aby wykorzystać je do erotycznych uniesień. Więcej o tym, jak uprawiać seks w plenerze i nie dać się złapać, możecie przeczytać w tym artykule. Bawcie się dobrze!