Gołe cipki – co nas w nich kręci?

gołe cipki

Nie ma dwóch takich samych! Nagie cipki różnią się od siebie właściwie wszystkim – od stopnia owłosienia, przez wielkość warg sromowych aż po siłę mięśni. To bardzo dobrze – dzięki temu każda osoba może mieć zupełnie inne preferencje i podniecać się cipkami, które wyglądają naprawdę różnorodnie. Ten artykuł w całości dedykujemy gołym cipkom – przyglądamy się z bliska ich anatomii, zastanawiamy się, dlaczego właściwie są aż tak seksowne i jak sprawić im przyjemność i podpowiadamy, gdzie znaleźć zdjęcia wagin. Gotowy do zagłębienia się w ten temat?

Spis treści

Nagie cipki – dlaczego są takie sexy?

Przyjęło się mówić, że heteroseksualni faceci (oraz, oczywiście, lesbijki) dzielą się na dwa typy – tych, którzy wolą piersi i tych, którzy preferują tyłki. Uważamy jednak, że to ogromne niedopatrzenie – nie ma w tym podziale miejsca na amatorów cipek! A przecież mężczyzn i kobiet, którzy je uwielbiają, jest cała masa. I trudno im się dziwić, bowiem nagie cipki mają ogromny potencjał do tego, żeby kusić i wzbudzać pożądanie. Poniżej przedstawiamy tylko kilka powodów, dla których gołe cipki są aż tak sexy – Tobie z pewnością przyjdzie ich do głowy znacznie więcej!

Dlaczego kręcą nas nagie cipki?

  • obietnica gorącego seksu – pierwszy i najważniejszy powód. Naga cipka kojarzy się z możliwością penetracji i nie ma w tym nic dziwnego. Widząc ją na zdjęciu lub na żywo zwyczajnie masz ochotę ją posiąść;
  • tajemniczość – cipki skrywają wiele sekretów. Być może to przez ich anatomię i utrudniony dostęp, który w wielu facetach wywołuje chęć eksploracji. A może to ze względu na fakt, że dziewczyny nie odsłaniają ich aż tak często – zwykle widuje się nagie zdjęcia piersi czy seksownych pośladków. Cipki na co dzień są znacznie bardziej ukryte, a ta niedostępność sprawia, że kręcą nas jeszcze bardziej;
  • różnorodność – pokryte owłosieniem lub całkowicie gładkie, bardzo ciasne, ozdobione kolczykami lub tatuażami na wzgórku łonowym – gołe cipki są tak różne, że każdą osobę może kręcić w nich coś zupełnie innego;
  • jasny sygnał podniecenia – kobiece podniecenie nie jest być może widoczne na pierwszy rzut oka, tak jak to bywa u mężczyzn, ale gwarantujemy – jeśli kobiecie spodoba się to, co robisz, z pewnością będzie bardzo mokra.

zdjęcia cipek

Anatomia gołych cipek – co zrobić, aby sprawić im największą przyjemność?

Jeśli jesteś kobietą, którą kręcą inne kobiety, masz o wiele łatwiej – z pewnością świetnie znasz swoją anatomię, dlatego wiesz, jak powinnaś się zajmować cipką, aby doprowadzić drugą kobietę do orgazmu. Mężczyźni… cóż, muszą się tego nauczyć. Ale spokojnie – znajomość anatomii, praktyka i umiejętność zadawania dobrych pytań uczynią z Ciebie prawdziwego mistrza od cipek. Na początek proponujemy zaznajomienie się przede wszystkim z łechtaczką.

Łechtaczka ma tysiące zakończeń nerwowych, co czyni ją bardzo wrażliwą na dotyk. Niewielu mężczyzn wie, że łechtaczka jest o wiele większa niż to, co wystaje na zewnątrz – jej znaczna część znajduje się w środku i nie jest widoczna. Dlatego nie istnieje podział na orgazm łechtaczkowy i pochwowy – orgazm podczas penetracji wynika ze stymulowania wewnętrznej części łechtaczki. Nie możesz jej zlokalizować? Poproś partnerkę, aby poprowadziła Twoją dłoń w to miejsce i pokazała Ci, jak ją dotykać – to seksowne doświadczenie nie tylko sprawi, że dowiesz się więcej o kobiecej anatomii, ale również nauczysz się, jaki sposób stymulacji łechtaczki lubi Twoja partnerka.

Zdjęcia cipek – gdzie je znaleźć?

Nagie cipki kręcą Cię znacznie bardziej niż pośladki czy piersi? To świetnie! Zdjęcia wagin możesz znaleźć w wielu miejscach w internecie, chociaż my szczególnie polecamy rejestrację na portalu Erodate. Możesz tu poznać kobiety, które z chęcią wyślą Ci seksowne zdjęcie swojej cipki, zrobione pod takim kątem, abyś mógł zobaczyć wszystko, co tak bardzo Cię w nich podnieca. Tak, wiele kobiet na Erodate uwielbia pokazywać wszystkie swoje atuty, również te, które na co dzień są ukrywane. A po wysyłaniu sobie wzajemnie zdjęć dzieli was już tylko krok od gorącego seksu – być może na żywo, być może za pośrednictwem czatu i kamerek. Odpowiedź na pytanie jak uprawiać cyberseks znajdziesz tutaj. Do dzieła!