Jak doprowadzić kobietę do orgazmu – 15 szalonych technik

jak doprowadzić kobietę do orgazmu- artykuł

Ah, orgazm… To nieziemskie uczucie, przenoszące nas na inną planetę. Przyspieszony oddech, przyspieszony rytm serca, bliskość obu ciał i osiągnięcie satysfakcji seksualnej, któremu towarzyszy uczucie błogości. Czy na świecie istnieje coś lepszego?

Istnieje przekonanie, że kobiecy orgazm jest czymś “nieosiągalnym” i żeby go osiągnąć, mężczyzna musi być pewnego rodzaju magikiem, a samo przeżywanie orgazmów przez kobietę jest niezwykle rzadkie – nic bardziej mylnego. Każdy może się nauczyć techniki tego, jak doprowadzić kobietę do orgazmu. Nic bardziej mylnego – jak się okazuje, orgazm kobiecy nie jest rzeczą skomplikowaną, a odpowiednie techniki stymulacji i kilka sztuczek pomoże Ci doprowadzić swoją partnerkę do orgazmu za każdym razem. 

Szybkie ostrzeżenie: Chociaż ten instruktaż jest dość niepokojący to nauczy Cię, jak sprawić by twoja kochanka krzyczała z przyjemności i uzależniła się od Ciebie seksulanie. 

Chcesz wiedzieć jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Zacznij od lekcji anatomii

W osiąganiu orgazmów chodzi przede wszystkim o to, żeby dobrze znać budowę kobiecego ciała. Zanim zaczniemy więc rozmowę o tym, czym różni się orgazm łechtaczkowy i orgazm pochwowy, musisz poznać i zrozumieć budowę anatomiczną twojej dziewczyny, aby mogła naprawdę dojść do orgazmu. 

Gdy już przypomnisz sobie budowę pochwy, możesz przejść do informacji o poszczególnych rodzajach orgazmów. 

Jak doprowadzić kobietę do mokrego orgazmu- Skarbnica przyjemności i pieszczot

Według najnowszych badań tylko 18,4% kobiet dochodzi podczas samej penetracji. Prawie dwa razy więcej (36,6) potrzebuje do tego stymulacji łechtaczki, być może dlatego kobiety mają orgazm tylko w przypadku 65% seksu.

Aby dowiedzieć się, jak doprowadzić kobietę do orgazmu musisz zrozumieć, że łechtaczka jest kluczową częścią jej seksualności , jeśli poważnie myślisz o tym, by sprawić aby doszła. W tej pozycji będziesz ocierać się o jej łechtaczkę podczas seksu. Pozostaniesz w niej tak głęboko jak to tylko możliwe, utrzymując ucisk na jej łechtaczce, gdy będziesz się w niej poruszać w górę i dół. Pewien raport wykazał, że 37% kobiet, które wypróbowały ową technikę, doświadczyło znacznego zwiększenia ilości orgazmów.

Większość kobiet doświadcza więc orgazmu łechtaczkowego. Z doświadczenia powiem Wam, że cholernie ciężko jest próbować osiągnąć orgazm pochwowy, gdy już masz sposób na osiągnięcie orgazmu łechtaczkowego.

Wulkan – czyli pozycja niezbędna dla osiągnięcia orgazmu pochwowego

Ta technika możliwa jest do wykonania tylko w niektórych pozycjach seksualnych takich jak kowbojka. Dziewczyna musi znaleźć się nad Tobą. Następnie opuścisz rękę wzdłuż linii środkowej brzucha, trzymając dłoń na brzuchu. Kiedy dotrzesz do penisa, rozsuń palce, tak aby ułożyły się w V. Dwa palce będą znajdywać się po jednej stronie penisa, a dwa po drugiej. Twoje kłykciny powinny wejśc w niemal bezpośredni kontakt z łechtaczką. Pamiętaj o kontrolowaniu pozycji dłoni, tak by jej było przyjemnie.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Poznaj jej punkt G

Każdy z Was słyszał pewnie już historie o tym sławetnym guziczku – punkcie G. Jest to nie przez wszystkich odkryty punkt teleportujący każdą kobietę na zupełnie nowy poziom przyjemności, dlatego też każdy, kto chce się dowiedzieć jak doprowadzić kobietę do orgazmu musi wiedzieć, jak zlokalizować i jak stymulować kobietę.

Jak zapewne już się domyślacie, wszystko sprowadza się do kąta, w którym ją penetrujecie. Jak widać na powyższej demonstracji, niekoniecznie musisz próbować penetrować ją tak głęboko, jak to możliwe, ponieważ punkt G znajduje się zaledwie kilka centymetrów od wejścia pochwy. Nie musisz mieć długiego penisa żeby stymulować ten punkt.

Pozycje do stymulowania punktu G

Niektóre pozycje sprawdzają się lepiej niż inne. Warto kliknąć w poniższe strzałki aby odkryć te które warto wypróbować.Możesz dostosować te pozycje, aby uzyskać lepszą stymulację punktu G i zwiększyć prawdopodobieństwo orgazmu, umieszczając poduszkę pod jej biodrami.

Punkt A – niezbędny punkt każdego stosunku

Niektóre kobiety potrzebują intensywnej stymulacji punktu A. Znajduje się on na przedniej ścianie pochwy, podobnie jak punkt G, ale jest głębiej. Stymulacja tego punktu wymaga wykorzystania takich samych pozycji jak przy punkcie G, z tą różnicą że musisz wejść w nią głębiej.

Głowica prysznicowa pozwoli doprowadzić kobietę do orgazmu szybko i skutecznie

Świetną techniką, która stymuluje zewnętrzne cześci pochwy jest wykorzystanie wody. Korzystanie z głowicy prysznicowej będzie na szczęście najłatwiejsze i najwygodniejsze. Twoja dziewczyna może nawet użyć tej techniki do masturbacji. Zresztą zdecydowanie polecam, by najpierw nauczyła się orgazmu poprzez masturbację. W ten sposób będzie ci łatwiej sprawić, że osiągnie orgazm z Tobą.

Edging – nowe, niezapomniane doznania

Co to jest? To proces zbliżania kobiety do orgazmu, a następnie zmniejszania stymulacji, zanim osiągnie punkt kulminacyjny, aby przeciągać osiągnięcie orgazmu. Powtórzenie tego procesu kilkukrotnie, zanim osiągnie orgazm da jej niesamowity punkt kulminacyjny na sam koniec.

jak doprowadzić kobietę do orgazmu wskazówki

Wibrator na łechtaczce – tajemnica kobiecej przyjemności

Używanie wibratora na jej łechtaczce przypomina pocieranie jej łechtaczki czubkiem palca. Możesz wykorzystać go na różne sposoby!

– przycisnąć jego końcówkę do jej łechtaczki

– wcierać go w łechtaczkę

– powoli krążyć nim dookoła

Każda kobieta ma swoją ulubioną technikę, więc zapytaj partnerki co się jej podoba najbardziej.

Poczuj przyjemność na nowo

Wibratory nie są przeznaczone tylko do gry wstępnej. Powinieneś także spróbować użyć jej wibratora podczas seksu, zwłaszcza jeśli Twoja dziewczyna ma problemy z osiągnięciem punktu kulminacyjnego. Możesz kontrolować wibrator podczas seksu albo przekazać go swojej partnerce. Używanie wibratora z dziewczyną podczas seksu działa najlepiej, gdy może łatwo dosięgnąć łechtaczki.

jak doprowadzić kobietę do orgazmu pochwowego

Dildo pomoże Ci doprowadzić kobietę do orgazmu pochwowego

Dilda są dokładnie takie same jak twój penis, prawda? I możesz robić z nimi te same rzeczy? Tak naprawdę to nie.

Pierwszą rzeczą, na której należy się skupić, jest wybór dobrego. Nie może być za duży ani za mały. Następnie należy skupić się na twardości. Można wybrać te szklane lub plastikowe, ale niektóre kobiety uważają je za zbyt sztywne. Do wyboru jest również tekstura… Jak zwykle tu rozmowa z Twoją dziewczyną jest kluczem do sukcesu. Spytaj jej co się jej podoba a co nie.

Zatyczka analna, a kraina rozkoszy

Jeśli twój partner chce wypróbować podwójną penetrację z tobą, ale nie chcesz zaprosić innego faceta do sypialni, to użycie dildo lub wtyczki jest idealnym kompromisem. Istnieje kilka różnych kombinacji, których można użyć do podwójnej penetracji:

– Penetrujesz ją dopochwowo a potem analnie

– Seks analny z jednoczesną penetracją pochwy przy pomocy dilda

– Seks dopochwowy gdy ma w sobie korek analny

– Wykorzystanie dwóch wibratorów jednocześnie

Istnieją również zabawki, które mają wiele punktów penetracji do jednoczesnej stymulacji pochwy i odbytu (niektóre oferują również stymulację łechtaczki).

Wykorzystanie innych zabawek, dzięki któremu doprowadzenie do partnerki do orgazmu będzie bardziej realne

Istnieje wiele innych zabawek erotycznych, z których można korzystać oprócz wibratorów:

– analne koraliki

– Kneble

– Pierścionki na penisa

– Kajdanki i sznury

– Meble do seksu

jak doprowadzić kobietę do mokrego orgazmu

Więcej nowych pozycji

Wykorzystajcie nowe ciekawe pozycje. Przeglądnijcie razem kamasutrę i wybierzcie to co Wam się najbardziej podoba. Choć każda kobieta ma oczywiście swoje ulubione pozycje, czasami warto jest zacząć testowanie tych nowych. Być może uda Wam się wspólnie okryć nowe, niesamowite sposoby osiągania orgazmu!

jak doprowadzić kobietę do orgazmu

Zapytaj na co Twoja ukochana kobieta ma ochotę

Jedną z najważniejszych rad, jakie daję kobietom, które chcą zadowolić swoich mężczyzn, jest okazywanie entuzjazmu. Ale ta rada dotyczy również mężczyzn! Wy również musicie pokazać entuzjazm!

Pieszczoty odkrywane na nowo

Pamiętaj o tym, ażeby pieścić jej piersi, tyłek i całe ciało. Nie możemy przecież zapominać o strefach erogennych, które poprzez odpowiednią stymulację językiem lub dłonią pomogą kobiecie łatwiej osiągnąć orgazm. Istnieje przecież tysiąc różnych sposobów na to, jak zadowolić kobietę, a często zapominamy o tym, jak ważne jest odkrywanie pozycji i swojej seksualności na nowo. Czasami tak bardzo skupiamy się nad orgazmem, że zapominamy o przyjemności idącej z poznawania ciała partnerów inaczej.

Teraz już wiesz jak doprowadzić kobietę do orgazmu jej marzeń. Kolejnym krokiem jest przetestowanie tych technik w sypialni i kto wie, być może wkrótce będziecie mogli cieszyć się orgazmami nie z tej ziemi!

1 comment

  1. Cos tych ilustracji to za bardzo tu nie widze a z opisu ciezko okreslic jak to dokladnie ma wygladac. Po co pisac jak na zalaczonej ilustracji jak jej brak ??

Comments are closed.