Sex kamerki na żywo: od czego zacząć, jak zarabiać?

Chciałabyś wypróbować swoich sił na pokazach kamerek internetowych? A może już wykonujesz pokazy, ku uciesze naszych użytkowników? 

Czy jest tu ktoś, kogo podniecają polskie sex kamerki na żywo? Jeśli tak, to zapraszamy do przeczytania naszych porad dla początkujących modelek, wykonujących pokazy na kamerkach. 

Sex kamerki na żywo – jak zacząć?

Aby zacząć zabawę z kamerami za darmo, potrzebujesz właściwie tylko dwóch rzeczy – kamerki i internetu. Proste, prawda? Ale nie do końca. Zabawa zabawą, ale jeśli chcesz przekształcić kamerki na żywo sex w prawdziwy zarobek, musisz zatroszczyć się o jakość pokazu.

Czyli, wybrać kamerkę lepszą niż ta od laptopa, zatroszczyć się o dobre oświetlenie pomieszczenia, którego używasz do pokazów, oraz o stabilne, silne łącze internetowe.

Nie musisz się od razu ubierać w drogie ciuszki i zatrudniać kamerzysty. Pamiętaj jednak o tym, że jest to pokaz, a więc musi cię być dobrze widać, by kamerki na żywo stały się twoim źródłem dochodów. 

Darmowe sex kamerki – komfort, a jakość

Kolejna ważna rzecz – powinnaś zadbać o swój komfort, pamiętając jednak, by nie zaniedbywać jakości pokazu. Jeśli nadajesz z pokoju, do którego w każdej chwili może ktoś wejść, będziesz ciągle się stresowała, a to odbije się na jakości twojego show, za które przecież chciałabyś otrzymać pieniądze. Jeśli boisz się, że ktoś z rodziny czy sąsiadów może cię usłyszeć, nie szepcz do kamery, pomyśl lepiej o nadawaniu z innego pomieszczenia.

Chciałabyś nadawać bez głosu? W porządku, ale powinnaś się liczyć z tym, że zarobisz mniej niż gdybyś wydawała jakieś stosowne (lub raczej niestosowne) dźwięki.

Czy powinnaś się rozbierać i w jakim stopniu? To również zależy od ciebie. Chociaż kamerki na żywo kojarzą się przede wszystkim z branżą erotyczną, wcale nie musisz się rozbierać. W sieci znajdziesz mnóstwo przykładów pokazów, które wcale nie były rozbierane, a przy tym zrobiły furorę.

Bardziej ważna jest twoja inwencja twórcza, uśmiech i dobry nastrój. Oraz, co chyba najważniejsze – interakcja z widzem. Jeśli potrafisz zabawiać widzów pikantną rozmową, przy okazji pokazując nieco ciała, szybko zyskasz wierne grono widzów.

Seks kamerki na żywo, a Twój wygląd

„Uroda, uroda, gdybym ja ją miała…“. Uroda z całą pewnością ułatwi ci życie na pokazach. Czy jest jednak konieczna?

Z całą pewnością nie. Jeśli potrafisz zachować dystans do swoich mankamentów, masz poczucie humoru, bogatą wyobraźnię i jeszcze bogatszą osobowość – czyli po prostu robisz dobre show, nikt nawet nie zauważy, że już od dawna nie jesteś nastolatką, a twoje ciało nigdy nie widziało siłowni. 

Kamerki na zywo sex, a zarobki

Jeśli w pokazach na kamerkach kusi cię przede wszystkim możliwość łatwego zarobku przy minimum wysiłku, musimy cię zmartwić – nie będzie tak łatwo. Bo to jednak praca.

Jeśli sądzisz, że panowie będą przekazywali ci żetony za to, że po prostu usiądziesz przed kamerą, wkrótce się przekonasz, że aby zmusić ich do rozstania się z wykupionymi żetonami, musisz się nieco napocić. Konkurencja na naszym serwisie nie jest jeszcze zbyt wielka, więc radzimy ci, byś już teraz zatroszczyła się o wierne grono lojalnych widzów – na takich zarabia się najwięcej.   

Wykorzystaj wszystkie możliwości kamerek na żywo

Wykonujesz pokazy? Zatroszcz się o ich reklamę. Serwis Erodate.pl każdego dnia odwiedza naprawdę spora ilość panów.

Wielu z nich chętnie zobaczyliby cię na kamerkach, ale po prostu nie wiedzą o takiej możliwość.

Spraw, by usłyszeli o tobie. Może na przykład chcesz uprawiać seks na żywo na kamerkach ze swoim partnerem? Rżnięcie się par jest niezwykle popularną kategorią wielu portali z seks kamerkami na żywo, gdzie użytkownicy mają ochotę oglądać dymanie dziewczyn na żywo.

Sex kamerki na żywo to świetna opcja dla wszystkich szukających nowych doznań. Polecamy wypróbowanie ich dla każdego! To na swój sposób seks za darmo (no prawie 😉).