Sexting – co musisz wiedzieć

Więc chcesz dodać trochę pikanterii do następnej wiadomości. To świetnie! Dobra sprośna wiadomość, tak jak dobry striptiz, polega przede wszystkim na stworzeniu atmosfery oczekiwania. Świetnie napisana seksowna wiadomość jest niezwykle gorącym sposobem na sprośną gadkę na miarę XXI wieku. Sexting to różnego rodzaju wiadomości tekstowe o charakterze erotycznym, które na pewno pomogą Ci przenieść Twoje rozmowy na nieco inny poziom.

Sexting jest również formą sztuki, ponieważ spójrzmy prawdzie w oczy: losowe wysyłanie kilku wytryskujących emotikon może nie być tak seksowne, jak… dezorientujące, dla osoby po drugiej stronie. Jak ze wszystkim w życiu, dobry sexting sprowadza się do inteligencji emocjonalnej, a oprócz gorących wiadomości możesz wysyłać sporo innych erotycznych treści: nagie zdjęcia, filmy czy też odpowiednie gify, które mogą być nie tylko dodatkiem do rozmów, ale też świetną formą gry wstępnej.

Sexting, a gra wstępna

Przed wysłaniem zdjęcia swoich sutków, zapytaj drugą osobę, czy możesz to zrobić, czy chce dostać od Ciebie coś seksownego. Jest to zarówno a) rzecz, którą należy zrobić, jak i b) dość seksowne. Nie chciałabyś zobaczyć tego intrygującego smsa na telefonie w trakcie pracy / sprzątania domu / sporządzania deklaracji podatkowych? Taaak. To bardzo dobry początek.

Możesz też poświęcić chwilę na przedyskutowanie swojego sekstingu. Możesz powiedzieć coś w stylu: „jeśli nie masz nic przeciwko, chciałabym Ci czasem wysłać seksowną wiadomość” lub (jeśli bezpieczeństwo w sieci jest dla Ciebie ważne) „nie mogę się doczekać, abyśmy to zaczęli robić, ale czy możemy najpierw się umówić, że później usuwamy wszystkie wiadomości?” To nie musi być długie i pełne szczegółów, po prostu ustalcie kilka podstawowych zasad, dzięki czemu będziecie mogli bezpiecznie wysyłać sobie sprośne wiadomości.

Kobieta leżąca brzuchu w bieliźnie

Sprawdź ustawienia telefonu

Kolejna szybka wskazówka: upewnij się, że ustawienia Twojego telefonu sprzyjają temu przedsięwzięciu – wysyłanie zdjęć może chwilę zaczekać.

Powiedzmy, że dostajesz nogą fotkę, zapisujesz ją, a ona przypadkowo automatycznie przesyła się do folderu udostępnionego członkom rodziny? No. Tego chcemy uniknąć.

Skoro już o tym mowa, zawsze upewnij się, czy piszesz do „Tadka”, a nie „Taty”, bo jest to ostatni rodzaj wiadomości, jaką rodzic chciałby dostać. Zasadą jest to, żeby uprawiać sexting bezpiecznie – musisz pamiętać o tym, iż Twoje fotki mogą zostać wykorzystane przeciwko Tobie, jak też mogą trafić w niepowołane ręce.

Nie chcesz przecież żeby osoba poznana na jednym z portali społecznościowych dzieliła się Twoimi seks fotkami z kimś innym w morzu aplikacji mobilnych i aplikacji randkowych, co nie?

Sexting czas zacząć!

Ok, gotowi na to, żeby podnieść temperaturę intymnymi zdjęciami i seksownymi fotkami? W końcu wysyłanie wiadomości i nagich zdjęć może być cholernie seksowne, nieprawdaż?

Masz już zgodę, sprawdzone ustawienia telefonu, a teraz czas na działanie. Tak! Na początek polecam coś zabawnego i otwartego. Klasyczne „co teraz masz na sobie?” zawsze się sprawdzi, obok: „czy mogę zdradzić Ci sekret?”

To, co tu robimy, to gromadzenie energii. Pomyśl o striptizie: chcemy, żeby na początku było trochę zabawnie, trochę bezczelnie, zanim przejdziemy do fajerwerków.

Kobieta w bieliźnie na szpilkach

Podziel się fantazją

Podnieś temperaturę, opisując fantazję, która dotyczy… Twojego partnera. Coś w stylu: „Nie mogę przestać myśleć o złapaniu Twojego krocza i o tym uczuciu, jak Ci staje”. Albo: „Pamiętasz, jak przygwoździłeś mnie do ściany? Z przyjemnością spróbuję jeszcze raz.”

Jeśli potrzebujesz inspiracji, oto prosta zasada: seks z przeszłości i przyszłości. Do odniesień z przeszłości skorzystaj z niedawnych doświadczeń seksualnych, podając szczegóły, które najbardziej Ci się podobały; opisując seks z przyszłości, powiedz, co naprawdę chciałabyś mu zrobić. „Nie mogę się doczekać, aż zobaczę Cię na sobie, chwycę Cię za biodra i sprawię, że zaczniesz jęczeć…” – na przykład.

Pokochaj pojawiające się kropki

Jedną z najlepszych części sekstingu jest obserwowanie, jak pojawiają się kropki, oznaczające, że druga osoba coś pisze, a Ty zastanawiasz się co. Zdekonstruujmy więc powyższy przykład:

„Nie mogę przestać myśleć o złapaniu Twojego krocza i o tym uczuciu, jak Ci staje”.

Możemy go podzielić na seksowne kawałki, w następujący sposób:

„Nie mogę przestać myśleć o…”

„…złapaniu Twojego krocza i o…”

„…tym uczuciu, jak Ci staje”.

Urocze, prawda? Wypróbuj tę prostą technikę, gdy chcesz przeciągnąć tę zabawę, sprawiając, że niecierpliwie czeka w najbardziej bolesny, erotyczny sposób. Obiecuję, że jego oczy będą całkowicie przyklejone do tych kropek pojawiających się na jego ekranie.

Powiedz mu, że byłaś na zakupach

…w sexshopie, nie w biedrze. Zabawki, bielizna, prezerwatywy: wiesz o co chodzi! Może to być również coś, co zamierzasz użyć natychmiast, jak się zobaczycie, więc seksownie wykorzystaj ten czas, np.:

„Więc… właśnie kupiłam smakowy lubrykant… jakieś pomysły, z kogo powinnam go zlizać?”

(Podpowiedź: wyślij zdjęcie wspomnianego zakupu, aby uzyskać dodatkowe emocje. Jego wyobraźnia od razu zacznie lepiej pracować.)

Akty i tego typu zdjęcia

Podczas wymiany wiadomości tekstowych na pewno dojdzie do wymiany seksownych fot. Przecież wysłanie do drugiej osoby swoich seksownych fotek to świetny sposób na droczenie się i zabawę! Pozostając przy naszej analogii drażnienia striptizem, chcemy stopniowo zwiększać temperaturę – nie pokazuj wszystkiego przy pierwszej focie.

Chcemy, żeby, ośmielę się powiedzieć, błagał o więcej. Więc przed wysłaniem nagiej fotki, najpierw spróbuj czegoś bardziej sugestywnego: w bieliźnie, z dłońmi seksownie położonymi na ciele. (Zwróć uwagę, że to świetny czas, aby ponownie uzyskać zgodę na tego typu zabawę!)

Jeśli jest na to gotowy (i jeśli to możliwe), może się odwdzięczy. Jeśli nie, to w porządku. Najważniejsze, że oboje dobrze się bawicie! I tak długo, jak pozostajesz czujna na jego reakcję, która w tym momencie jest prawdopodobnie pełna ognistych emotikonek i słów „O MÓJ BOŻE”, jesteś w tym dobra.

Powiedz mu, jak na Ciebie wpływa

Seksting częściowo jest występem, a częściowo rozmową. Powiedz mu więc, jak bardzo podnieca go to wszystko, co pisze. Coś prostego, takiego jak „jesteś tak niesamowicie seksowny”, nie tylko pogłaszcze jego ego, ale też w realu szybko doprowadzi do głaskania… innych rzeczy.

Seksting to zabójcza umiejętność, którą można mieć w tylnej kieszeni, w przenośni i dosłownie. Baw się dobrze, stosując się do powyższych wskazówek i naciskając „wyślij” w najbardziej erotyczny sposób.