15 sposobów na seksowniejszy ostry seks

Ból i przyjemność uwalniają endorfiny, substancję chemiczną podobną do morfiny wytwarzaną w organizmie. Jeśli podczas ostrego seksu nauczysz się łączyć ból z przyjemnością seksualną, będziesz w stanie od razu poczuć więcej.

# 1 Krzycz i wrzeszcz. Nie wszyscy z nas krzyczą w łóżku. Ale kiedy poczujesz się szorstki i pozbędziesz się zahamowań, poczujesz się bardziej zrelaksowany i beztroski, co sprawi, że będziesz bardziej dziki.

# 2 Skub i ugryź. Używanie zębów jest zawsze świetnym sposobem na wydobycie zwierzęcia z siebie, gdy leżysz w łóżku. Skoncentruj się na strefach erogennych, takich jak szyja, piersi, brzuch, wewnętrzna strona ud oraz okolice łokci i kostek.

#3 Używaj paznokci. Przeciągnięcie bolesnej linii paznokciami po miękkiej skórze pleców ukochanego wywoła seksowny przypływ, który może również spowodować wiele bólu. Ale kiedy jesteś na haju, cały ten ból zamieni się w seksualną adrenalinę!

# 4 Pociągnijcie sobie nawzajem włosy. Chwyć garść włosów swojego kochanka tuż nad skórą głowy.

# 5 Agresywne ruchy. Kochajcie się jakby nie było jutra, a agresywne ruchy tam i z powrotem podniecą was oboje, tak długo, jak długo oboje możecie wytrzymać. Pamiętaj jednak, że masz tutaj do czynienia z delikatnymi częściami ciała, więc nie daj się ponieść emocjom i nie naciskaj zbyt głęboko lub zbyt mocno.

# 6 Płonący policzek. Klepnijcie się w twarz lub klatkę piersiową, a jeśli stoisz za swoim partnerem, który jest na czworakach, uderz go w plecy lub w tyłek. Palący ból wyzwoli zwierzę z twojego kochanka.

#7 Podduszanie podczas seksu. Ale bądź tutaj bardzo ostrożny, ponieważ możesz skrzywdzić swojego kochanka, dusząc go. Zamiast próbować udusić ukochanego, po prostu delikatnie połóż dłonie na jego szyi i masuj, aż poczują twój nacisk. Nie próbuj całkowicie blokować dopływu tlenu, zdecydowanie powinieneś zostawić to profesjonalnym perwersyjnym podduszaczom.

#8 Obraźliwe słowa. Słyszałeś kiedyś wersy „powiedz moje imię!” Lub „nazwij mnie suką!”? Cóż, wielu kochanków uwielbia nazywać się tandetnymi imionami i słyszeć brudne nadużycia. Jeśli twój kochanek ma być nazywany dziwką, nie krępuj się.

# 9 Fantazjowanie i odgrywanie ról. Słowa, które wybierasz, odgrywają dużą rolę w tworzeniu nastroju na ostry seks. Chwyć partnera za włosy, gdy kładziesz się na boku, i szepnij coś brudnego o tym, co zamierzasz im zrobić.

Albo udawaj, że oboje jesteście dwojgiem innych ludzi, jak dwoje nieznajomych podczas lotu lub pijanych nieznajomych na imprezie. Jeśli masz aktywną wyobraźnię, wprawisz swojego kochanka w odpowiedni nastrój, zanim zrobisz cokolwiek innego.

# 10 Siła. Zmuszanie partnera do wykonywania czynności seksualnych może działać całkiem nieźle, jeśli oboje lubicie role dominujące i uległe.

# 11 Bicze. Jeśli twoje paznokcie nie są wystarczająco bolesne, użyj krótkich biczów. Bardziej bolą, a biczowanie jest o wiele bardziej dominujące i obraźliwe.

# 12 Zwiąż swojego kochanka. Przywiąż ręce i nogi kochanka do słupka łóżka lub mocno trzymaj jego ręce własnymi rękami. Bezradność sytuacji może podniecić was oboje, ponieważ jeden z was będzie miał pełną kontrolę nad drugą osobą.

# 13 Klapsy. Kiedy ktoś myśli o ostrym seksie, prawie zawsze wyobraża sobie twarde uderzenie w nagą pupę.

#14 Zmuszaj swojego kochanka. Fantazja gwałtu. Jeśli twój partner podnieca się na myśl o tym, że obca osoba go obezwładnia seksualnie, mów niegrzecznie o fantazji, w której twój kochanek jest zmuszany do seksualnego poddania się przez kogoś innego. Kiedy wizualizujesz tę scenę, upewnij się, że Twoje ręce nadal szorstko poruszają się po ciele partnera.

# 15 Zabawki i kneble. Szorstkie zabawki i kneble nie są dla osób o słabych nerwach. Ale jeśli chcesz iść tą drogą do ostrego seksu, idź dalej. To może nie być dla wszystkich, ale jeśli lubisz ekstremalnie ostry seks, być może BDSM jest dla Ciebie.

Ostry sex i jego ciemna strona – nie daj się ponieść emocjom

Ostry seks, tak jak to brzmi, jest szorstki. Masz do czynienia z wrażliwymi częściami ciała, pamiętaj, aby bawić się delikatnie. Jak mówią, nigdy nie rób niczego, czego nie chciałbyś wyjaśnić ratownikom medycznym.

Oto kilka uwag, o których należy pamiętać uprawiając seks ostry

# 1 Złamany penis. Jeśli dziewczyna siada ciężko na partnera lub facet agresywnie penetruje partnerke, jest to zdecydowanie możliwe.

# 2 Zbyt głęboka penetracja  – pośpieszny ruch może uszkodzić szyjkę macicy dziewczyny, co może prowadzić do krwawienia lub siniaków.

# 3 Trudno jest kontrolować wytrysk i orgazmy podczas ostrego seksu.

# 4 Pamiętaj, że filmy porno nie są filmami edukacyjnymi i nie warto jest uważać ich za źródło inspiracji.

Jeśli po ostrym seksie zauważysz bolesne obrzęki lub krwawienie, skonsultuj się z lekarzem, zwłaszcza jeśli objawy utrzymują się dłużej niż kilka dni.