Gdy facet myśli o tym, jak doprowadzić kobietę do orgazmu…

Podczas gdy filmy i programy telewizyjne czasami przedstawiają nieoczekiwane wydarzenia życiowe (czytaj: nieoczekiwany orgazm), jako rzecz na porządku dziennym, osiągnięcie z partnerem orgazmu może wymagać nie lada wysiłku między prześcieradłami. Bez względu na to, co lubisz, znajomość niektórych zachowań seksualnych, które oznaczają, że zależy im na Twojej przyjemności, może pomóc ci naprawdę uzyskać to, czego chcesz.

Zachowania, które ukazują to, że osoba troszczy się o przyjemność swojego partnera to działania, które koncentrują się na partnerze, a nie na sobie. Oglądanie tego, jak Twój partner dobrze się bawi i czerpie przyjemność, może być równie gorące i nieść za sobą taką samą przyjemność. 

Pamiętaj, tak długo, jak Ty i Twój partner (partnerzy) aktywnie dyskutujecie o zgodzie, intencjach i granicach, tak długo każdy seks może być “dobrym seksem”. Skupienie się przez chwilę (czytaj: dwie godziny) wyłącznie na sobie, może być potwornie gorące. Niezależnie od tego, co kto lubi. Może być to podwiązywanie nad łóżkiem, może być też to delikatny seks w świetle świec, fakt, że komuś zależy i stara się włożyć wysiłek, ma naprawdę duże znaczenie. 

Oto pięć zachowań, które oznaczają, że Twój partner dba o to, ażebyś czerpała z tego przyjemność

Nie wywiera żadnej presji, ażeby jedno z Was miałoby dojść

Jak wiemy, presja na orgazm może sprawić, że osiągniesz wszystko oprócz. Jeśli skupia się wyłącznie na Twojej przyjemności, nigdy nie będzie wywierał presji orgazmu.

Choć kulminacja może przypominać wiśnię na seksownym torcie, nie zawsze musisz dość, ażeby seks był naprawdę przyjemny. Jeśli Twój partner jest bardziej zainteresowany podróżą niż miejscem docelowym, może być mocno zaangażowany w Twoją przyjemność.

Przyjemność seksualna nie zawsze oznacza orgazm. Przyjemność sama w sobie jest też świetna. Zamiast skupiać się na orgazmie, skup się na podróży do krainy przyjemności. 

Pyta Cię o to, czy istnieje sposób na to, jak doprowadzic Cię do orgazmu

Być może Twój partner zawsze daje Ci najlepszy prezent urodziny lub dokładnie wie, co masz ochotę zjeść na obiad. Nikt jednak nie potrafi czytać Ci w myślach. Pytanie o to, czym się interesujesz, czego chcesz spróbować lub o czym fantazjujesz, może oznaczać, że zależy mu na tym, by dać Ci to, czego chcesz w sypialni. 

Jeśli Twój partner pyta Cię o to, co lubisz i jak się czujesz, są to oznaki tego, że nie chodzi im tylko o zadowolenie samych siebie podczas seksu. To powiedziawszy, nie ma nic złego w tym, ażeby nie mieć pojęcia o tym, co się lubi w danym momencie życia, ważne jest tylko powiedzenie swojemu partnerowi o tym i ustalenie tego, czy jesteście gotowi na poznanie siebie i swoich ciał wspólnie. 

Zupełnie naturalne jest to, że czujesz się lekko zakłopotany wyrażaniem swoich potrzeb podczas seksu. Jeśli jednak chcesz spróbować czegoś nowego lub wiesz, że to Ci się na pewno spodoba, jakaś bardzo dokładnie określona czynność wykonywana przez Twojego partnera, eksperci zalecają komunikowanie się podczas stosunku. 

Nie ma presji, aby cokolwiek odwzajemniać. Jeśli Twój partner naprawdę troszczy się o Twoją przyjemność, możesz skupić się na swoich własnych doznaniach bez presji o odwzajemnienie doznań czy odwdzięczeniu się za przysługę. 

Przyjemność nie musi być czymś “oko za oko”. Nie ma lepszego uczucia, niż to, które czujesz po tym, jak Twój partner podnosi się znad Ciebie i mówi “mógłbym to robić bez przerwy” czy “Nie musisz niczego odwzajemniać, jeśli nie masz na to ochoty”. To, gdy czyimś priorytetem jest przede wszystkim dostarczanie Ci przyjemności, może być bardziej seksowne, niż próba osiągnięcia orgazmu w jak najszybszym tempie. 

Czyta i interesuje się tym, jak wygląda orgazm u kobiety i jak go możesz osiągnąć

Wydaje się, iż ludzie odczuwają dużą presje, aby dokładnie wiedzieć, czego chcą i jak to zrobić, podczas gdy powinniśmy się starać dowiedzieć więcej o naszych ciałach każdego dnia, miesiąca i roku. Zarówno nasze ciała, jak i ciała osób, z którymi się umawiamy, się zmieniają. Oznacza to, iż obydwoje codziennie możecie na nowo odkrywać swoje ciała nawzajem. 

Należy pamiętać, iż rodzajów orgazmu jest wiele i niekiedy orgazm łechtaczkowy jest stosunkowo łatwy do osiągnięcia, podczas gdy innymi razy seksu oralnego i jednoczesnej stymulacji łechtaczki nie wystarcza.

W takich wypadkach niezwykle ważna jest rozmowa i komunikacja, gdyż tylko dzięki niej będziecie w stanie zrozumieć co kogo podnieca.

Kobiecy orgazm jest dla niego tak samo ważny, jak jego własny

Gdy Twój partner przychodzi do sypialni z otwartym umysłem, może Ci pomóc mu również ustalić priorytet Twojej przyjemności. Podejdź do seksu z entuzjazmem i ciekawością. Zapytaj swojego partnera o to, co lubi, jak lubi być dotykany i co możesz zrobić, ażeby przyjemność Twojego partnera byłaby Twoim priorytetem. 

Partnerowi zależy na Twojej przyjemności nie dlatego, ażeby zaspokoić własne ego, ale dlatego, że zależy mu na Tobie i chce on, żebyś doświadczyła orgazmu, a seks z nim był dla Ciebie cholernie przyjemnym doznaniem.