Wspaniałe sposoby na spędzenie międzynarodowego dnia kobiet

8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet i istnieje wiele możliwości na celebrowanie tak wspaniałej okazji. Możesz obchodzić ten dzień w swojej okolicy poprzez branie udziału w jednym z wielu wydarzeń  plenerowych w kraju. Nawet jeżeli nie masz możliwości na to, żeby wyskoczyć na parę godzin z biura czy wyrwać się z domu, to nie jest powodem na to, żebyś nie spędziła tego dnia z najbliższymi, przyjaciółmi, rodziną czy nawet ze sobą! Przeczytaj kilka naszych rekomendacji, jak spędzić Międzynarodowy Dzień Kobiet w tym roku.

Podaruj sobie prezent

Bycie kobietą jest (czasami) trudne. Jeżeli czujesz się niedowartościowana, czy nawet niedoceniona, czemu nie pozwolisz sobie na chwilową ucieczkę do krainy dziecięco szczerego szczęścia? To ważny krok w okazywaniu miłości do samej siebie. Wszystkie przecież kochamy kwiaty, biżuterię, świece i czekoladki. Czemu nie dać sobie prezentu za to, jak pięknie dziś wyglądasz?

Poznaj swoje ciało

Kochaj swoje ciało. Nie wstydź się swojego ciała. Badaj swoje ciało rękoma i oczami – zewnętrznie i wewnętrznie. Nie pozwalaj komuś innemu na to, żeby odkrył jako pierwszy Twoje ciało i to, co je kręci najbardziej. Masturbuj się bez względu na to, czy jesteś singielką czy też jesteś aktualnie w związku. Właściwa zabawka może być Twoim kluczem do osiągnięcia Orgazmu przez duże O. Dla tych z nas w związku – nie bójcie się rozmów z partnerem o swoim ciele. Może to przynieść nie tylko ulgę dla obu z Was, ale też być falą najlepszego seksu z Waszym życiu. Odnosi się to do obu stron. Być może Twój kochanek sygnalizował Ci dyskretnie to, że marzy o tym, żebyś czasami była u góry?

Wspieraj inne kobiety

Jest na świecie wiele wspaniałych kobiet robiących piękne, wspaniałe i potężne rzeczy. Każda z nas może znaleźć sposób na wsparcie przedsięwzięcia takich kobiet. W tym roku na Dzień Kobiet skocz na wystawę tej artystki, o której słyszałam od dawna, wydaj trochę za dużo na torebkę od projektantki, której profil śledzisz na Instagramie albo ściągnij aplikację na telefon zainspirowaną kobietami!

Daj się ponieść inspirującym piosenkom

Ruchy, rewolucje i momenty zmieniające grę na dłuższą metę są często zapamiętywane przez pryzmat piosenki, która symbolizować może uczucie i nastrój w danym momencie. Pomyśl o piosenkach, które kojarzą Ci się ze znaczącymi wydarzeniami z Twojego życia, bądź też przypominają Ci o określonych uczuciach. Jakże wiele jest piosenek na temat wzmocnienia pozycji kobiet w społeczeństwie. Odpal sobie takie piosenki na głośniku, a dodadzą Ci one siły i motywacji do działania, uwierz mi! Taka piosenka nastawi Cię na dobry początek dnia pracy, doda Ci power’a do zakończenia tego projektu w biurze! A jeżeli akurat dziś masz wolne, to daj się ponieść muzyce i śpiewaj ile masz sił pod prysznicem w rytmie „Who run the world…!”

Złap swój orgazm!

Każdy zasługuje na równe ilości przyjemności. Upewnij się, iż Twój partner przynajmniej próbuje dać Ci orgazm za każdy orgazm, który podarowałaś jemu. Jeżeli ciężko mu to idzie, daj go sobie sama! A jeżeli aktualny partner nawet nie próbuje Ci pomagać w osiągnięciu orgazmu, w czasie następnego seksu skup się na sobie i daj sobie spokój z partnerem. Zasługujesz na kogoś lepszego! Tu, na Erodate pomożemy Ci znaleźć tego właściwego 😉

Osiągnij osobisty cel

Pamiętasz o tym? Wiem, że masz to teraz w głowie. Ta jakże-ważna-ale-przerażająca-rzecz-do-załatwienia, którą odkładasz na później przynajmniej od listopada? Tak, wiesz dokładnie o czym mówię. A więc – w.końcu.to.zrób. Nie ma lepszego sposobu na świętowanie niż wykonanie pozornie zniechęcającego zadania. Im trudniejsze się wydaje, tym lepiej. Niech Twój triumf będzie Twoim prezentem dla siebie w tym Międzynarodowym Dniu Kobiet.

Zorganizuj wieczór filmowy!

To, czy spędzisz Międzynarodowy Dzień Kobiet ze swoim partnerem, przyjaciółmi czy samotnie, to wyłącznie Twój wybór. W rzeczywistości warto celebrować ten dzień obierając własną ścieżkę. Jeżeli „nie jarają Cię” duże imprezy czy kolacje w drogich restauracjach, nadal możesz dobrze spędzić czas z mocną, inspirującą książką, świetnym filmem czy Twoim ulubionym serialem. Możesz nawet zorganizować wieczór filmowy! Nasz wybór na taki wieczór to: 

A może by tak zrobić sobie wolne?

Dlaczego nie wziąć sobie wolnego na tę wyjątkową okazję? Poświęć trochę czasu, aby się wyciszyć i zrelaksować! Zapisz się na masaż albo skorzystaj z luksusowego zabiegu redukującego stres w SPA. A może zorganizujesz sobie nawet weekend za granicą? Rób to, na co masz ochotę, bo na to właśnie zasługujesz!