Zarabianie na kamerkach – ile mogę zarobić?

Praca na kamerkach od lat jest formą dorabiania sobie przez wiele kobiet w Polsce. Dzięki pracy na kamerkach mogą one zwiększyć swoje dochody, pracować w im odpowiadających godzinach pracy i tyle godzin dziennie, ile tylko mają ochotę.

Niektóre strony twierdzą, że nie ma nic lepszego niż praca na kamerkach – będziesz przecież jedynie pisać na czacie i zarabiać dzięki obecności na poszczególnych czatach zagranicznych i polskich. Wydawałoby się, że nie ma nic przyjemniejszego, niż tego typu praca, co nie?

Chciałabyś wypróbować swoich sił na pokazach kamerek internetowych? A może już wykonujesz pokazy, ku uciesze naszych użytkowników? Czy jest tu ktoś, kogo podniecają polskie sex kamerki na zywo? Jeśli tak, to zapraszamy do przeczytania naszych porad dla początkujących modelek, wykonujących pokazy na kamerkach. 

Praca na kamerkach na żywo – jak zacząć?

Aby zacząć zabawę z kamerami za darmo, potrzebujesz właściwie tylko dwóch rzeczy – kamerki i internetu. Proste, prawda? Ale nie do końca. Zabawa zabawą, ale jeśli chcesz przekształcić kamerki na żywo sex w prawdziwy zarobek, musisz zatroszczyć się o jakość pokazu. 

Czyli, wybrać kamerkę lepszą niż ta od laptopa, zatroszczyć się o dobre oświetlenie pomieszczenia, którego używasz do pokazów, oraz o stabilne, silne łącze internetowe.

Nie musisz się od razu ubierać w drogie ciuszki i zatrudniać kamerzysty. Pamiętaj jednak o tym, że jest to pokaz, a więc musi cię być dobrze widać, by kamerki na żywo stały się twoim źródłem dochodów. 

O czym musisz pamiętać podczas pracy na kamerkach?

Kolejna ważna rzecz – powinnaś zadbać o swój komfort, pamiętając jednak, by nie zaniedbywać jakości pokazu. Jeśli nadajesz z pokoju, do którego w każdej chwili może ktoś wejść, będziesz ciągle się stresowała, a to odbije się na jakości twojego show, za które przecież chciałabyś otrzymać pieniądze. Jeśli boisz się, że ktoś z rodziny czy sąsiadów może cię usłyszeć, nie szepcz do kamery, pomyśl lepiej o nadawaniu z innego pomieszczenia. 

Chciałabyś nadawać bez głosu? W porządku, ale powinnaś się liczyć z tym, że zarobisz mniej niż gdybyś wydawała jakieś stosowne (lub raczej niestosowne) dźwięki. Czy powinnaś się rozbierać i w jakim stopniu? To również zależy od ciebie. Chociaż kamerki na żywo kojarzą się przede wszystkim z branżą erotyczną, wcale nie musisz się rozbierać. W sieci znajdziesz mnóstwo przykładów pokazów, które wcale nie były rozbierane, a przy tym zrobiły furorę. 

Bardziej ważna jest twoja inwencja twórcza, uśmiech i dobry nastrój. Oraz, co chyba najważniejsze – interakcja z widzem. Jeśli potrafisz zabawiać widzów pikantną rozmową, przy okazji pokazując nieco ciała, szybko zyskasz wierne grono widzów.

Praca na kamerkach, a Twój wygląd

„Uroda, uroda, gdybym ja ją miała…“. Uroda z całą pewnością ułatwi ci życie na pokazach. Czy jest jednak konieczna? Z całą pewnością nie. Jeśli potrafisz zachować dystans do swoich mankamentów, masz poczucie humoru, bogatą wyobraźnię i jeszcze bogatszą osobowość – czyli po prostu robisz dobre show, nikt nawet nie zauważy, że już od dawna nie jesteś nastolatką, a twoje ciało nigdy nie widziało siłowni. 

Rozważać tego typu pracę? Sprawdź opinie innych

Jeśli w pokazach na kamerkach kusi cię przede wszystkim możliwość łatwego zarobku przy minimum wysiłku, musimy cię zmartwić – nie będzie tak łatwo. Bo to jednak praca. Jeśli sądzisz, że panowie będą przekazywali ci żetony za to, że po prostu usiądziesz przed kamerą, wkrótce się przekonasz, że aby zmusić ich do rozstania się z wykupionymi żetonami, musisz się nieco napocić. Konkurencja na naszym serwisie nie jest jeszcze zbyt wielka, więc radzimy ci, byś już teraz zatroszczyła się o wierne grono lojalnych widzów – na takich zarabia się najwięcej.  

Wykorzystaj wszystkie możliwości pracy na kamerkach

Wykonujesz pokazy? Zatroszcz się o ich reklamę. Serwis Erodate.pl każdego dnia odwiedza naprawdę spora ilość panów. 

Wielu z nich chętnie zobaczyliby cię na kamerkach, ale po prostu nie wiedzą o takiej możliwość. Spraw, by usłyszeli o tobie. Może na przykład chcesz uprawiać seks na żywo na kamerkach ze swoim partnerem? Rżnięcie się par jest niezwykle popularną kategorią wielu portali z seks kamerkami na żywo, gdzie użytkownicy mają ochotę oglądać dymanie dziewczyn na żywo. Sex kamerka na żywo to świetna opcja dla wszystkich szukających nowych doznań. Polecamy wypróbowanie ich dla każdego! Zarabiasz, bawisz się i poznajesz osoby! 0 wysiłku (no prawie 😉). 

Zalety pracy na seks kamerkach – jakie zarobki oferuje tego typu praca

Pieniądze, stawki na godzinę, napiwki… Z całą pewnością słyszałaś o tym, że wykonując pokazy na kamerkach możesz zarobić kupę forsy. Praca na kamerkach w takim wypadku wydaje się być całkiem interesująca, co nie? Tak, ale ile dokładnie? Oczywiście, zarobki są bardzo zróżnicowane.

Jedne w ciągu tygodnia są w stanie zarobić tyle, ile inne nie zarobią nawet w ciągu miesiąca. Zarobienie 1000 złotych w dzień jest jak najbardziej realne. Rekordzistki kamerki internetowej zdołały zarobić nawet 1600 złotych w ciągu jednego dnia na stronach polskich i zagranicznych portalach! Wszystko zależy od Twoich predyspozycji i chęci!

Praca na kamerkach – realne zarobki CamGirl

Uchylamy dziś rąbka tajemnicy, podając, ile zarabiają na Erodate.pl realne dziewczyny z czołówki najlepszych. Rzucisz im wyzwanie?

W ciągu ostatniego tygodnia top modelki na Erodate.pl zarobiły:

  1. 7373 PLN
  2. 2809 PLN
  3. 2215 PLN

W ciągu ostatniego miesiąca najlepsze dziewczyny zarobiły:

  1. 22 396 PLN
  2. 11 371 PLN
  3. 10 220 PLN

Opłaca się? Pewnie, że się opłaca – kamerka erotyczna wydaje się być świetnym sposobem na dodatkowy zarobek. 

Przypominamy również, że na Erodate.pl wykonujesz pokazy wtedy, kiedy chcesz i tyle, ile chcesz. Aby sporo zarobić, nie musisz wcale dobami przesiadywać przed sekskamerką. Jednakże stałe godziny „pracy“ z pewnością pomogą Ci zarobić więcej. Twoi fani chcą mieć pewność, że zobaczą Cię online – i są w stanie za to zapłacić.

Aby zacząć karierę na kamerkach, nie potrzebujesz wcale dużych inwestycji. Wykonywać pokazy możesz we własnej sypialni, wszystko, czego potrzebujesz, to komputer, kamerka i szybkie łącze internetowe. To podstawa. Jeśli masz taką możliwość, polecamy zainwestowanie w bardziej profesjonalną kamerkę i szybszy internet. Reszta zależy wyłącznie od twojej inwencji twórczej – seksowne ciuszki, niebanalne zabawki ożywią twój pokaz, ale nie są najważniejsze.