Ile mogę zarobić na kamerkach?

Pieniądze… Z całą pewnością słyszałaś o tym, że wykonując pokazy na kamerkach możesz zarobić kupę forsy. Tak, ale ile dokładnie? Oczywiście, zarobki są bardzo zróżnicowane. Jedne w ciągu tygodnia są w stanie zarobić tyle, ile inne nie zarobią nawet w ciągu miesiąca. Zarobienie 1000 złotych w dzień jest jak najbardziej realne. Rekordzistki zdołały zarobić nawet 1600 złotych w ciągu jednego dnia!

Uchylamy dziś rąbka tajemnicy, podając, ile zarabiają na Erodate.pl realne dziewczyny z czołówki najlepszych. Rzucisz im wyzwanie?

W ciągu ostatniego tygodnia top modelki na Erodate.pl zarobiły:

  1. 7373 PLN
  2. 2809 PLN
  3. 2215 PLN

W ciągu ostatniego miesiąca najlepsze dziewczyny zarobiły:

  1. 22 396 PLN
  2. 11 371 PLN
  3. 10 220 PLN

Opłaca się? Pewnie, że się opłaca. Przypominamy również, że na Erodate.pl wykonujesz pokazy wtedy, kiedy chcesz i tyle, ile chcesz. Aby sporo zarobić, nie musisz wcale dobami przesiadywać przed kamerką. Jednakże stałe godziny „pracy“ z pewnością pomogą Ci zarobić więcej. Twoi fani chcą mieć pewność, że zobaczą Cię online – i są w stanie za to zapłacić.

Aby zacząć karierę na kamerkach, nie potrzebujesz wcale dużych inwestycji. Wykonywać pokazy możesz we własnej sypialni, wszystko, czego potrzebujesz, to komputer, kamerka i szybkie łącze internetowe. To podstawa. Jeśli masz taką możliwość, polecamy zainwestowanie w bardziej profesjonalną kamerkę i szybszy internet. Reszta zależy wyłącznie od twojej inwencji twórczej – seksowne ciuszki, niebanalne zabawki ożywią twój pokaz, ale nie są najważniejsze.