Ile mogę zarobić na kamerkach?

Pieniądze… Z całą pewnością słyszałaś o tym, że wykonując pokazy na kamerkach możesz zarobić kupę forsy. Tak, ale ile dokładnie? Oczywiście, zarobki są bardzo zróżnicowane. Jedne w ciągu tygodnia są w stanie zarobić tyle, ile inne nie zarobią nawet w ciągu miesiąca. Zarobienie 1000 złotych w dzień jest jak najbardziej realne. Rekordzistki zdołały zarobić nawet 1600 złotych w ciągu jednego dnia!

Uchylamy dziś rąbka tajemnicy, podając, ile zarabiają na Erodate.pl realne dziewczyny z czołówki najlepszych. Rzucisz im wyzwanie?

W ciągu ostatniego tygodnia top modelki na Erodate.pl zarobiły:

  1. 7373 PLN
  2. 2809 PLN
  3. 2215 PLN

W ciągu ostatniego miesiąca najlepsze dziewczyny zarobiły:

  1. 22 396 PLN
  2. 11 371 PLN
  3. 10 220 PLN

Opłaca się? Pewnie, że się opłaca. Przypominamy również, że na Erodate.pl wykonujesz pokazy wtedy, kiedy chcesz i tyle, ile chcesz. Aby sporo zarobić, nie musisz wcale dobami przesiadywać przed kamerką. Jednakże stałe godziny „pracy“ z pewnością pomogą Ci zarobić więcej. Twoi fani chcą mieć pewność, że zobaczą Cię online – i są w stanie za to zapłacić.

Aby zacząć karierę na kamerkach, nie potrzebujesz wcale dużych inwestycji. Wykonywać pokazy możesz we własnej sypialni, wszystko, czego potrzebujesz, to komputer, kamerka i szybkie łącze internetowe. To podstawa. Jeśli masz taką możliwość, polecamy zainwestowanie w bardziej profesjonalną kamerkę i szybszy internet. Reszta zależy wyłącznie od twojej inwencji twórczej – seksowne ciuszki, niebanalne zabawki ożywią twój pokaz, ale nie są najważniejsze.

11 comments

  1. Jedyne czego nie lubię w kamerkach to to, gdy dziewczyny leniwie siedzą przed nimi. Wolę takie, które flirtują z kamerką, a tym samym z widownią. Uwielbiam to

    1. Ja spróbowałam i działa. Wiesz, wygląda to tak, że musisz się postarać. Chodzi o to, że musisz zaciekawić widza, przygotować, itp. Ale gdy sobie pomyślę o tym, że to dobry sposób na dorabianie sobie nie wychodząc z domu – aż chce mi się spróbować. Do tego, nie chce mi się słuchać twierdzeń ludzi, którzy mówią, że to niemoralne. Że to niby dlaczego? Jeżeli komuś to nie pasuje, może tego nie robić. Ale nie ma po co twierdzić, że ktoś może czy nie może czegoś robić. @katarzyna spróbuj- warto!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *