Techniki robienia loda – z doświadczeń eksperta

Uwielbiam robić loda, serio. Od zawsze lubiłam robienie loda i uważałam to za świetny sposób na zwiększenie intymności między mną, a moim partnerem. Z moim obecnym partnerem otwarcie rozmawiamy o seksualnych potrzebach i marzeniach, a dzięki temu wiem, że mogę zrobić loda swojemu facetowi i sprawić mu w ten sposób niesłychaną przyjemność. Choć głębokie gardło nigdy nie było moim popisowym numerem (niestety nie przełamałam odruchu wymiotnego) to mam kilka trików, którymi chciałabym się podzielić z Tobą, jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób możesz sprawić, że robienie loda stanie się niezapomnianą czynnością w oczach Twojego faceta.

Słyszeliście kiedyś to powiedzenie, że samo dawanie jest darem? Cóż, to zdecydowanie dotyczy seksu oralnego. Oral może być tak samo fajny dla dawcy, jak dla odbiorcy, zwłaszcza jeśli eksperymentujesz z zupełnie nowymi ruchami, które oboje pokochacie. Oto kilka technik, które sprawią, że seks oralny będzie jeszcze bardziej ekscytujący dla obu stron.

Seks oralny, a okolice odbytu

W oralu nie chodzi tylko o genitalia, a niejeden facet lubi zabawy tylną dziurką.

Z robieniem loda jest tak, iż warto jest podejść do sprawy kreatywnie. Zabawy jego jądrami, pieszczenie główki penisa w robieniu dobrego loda są podstawą. Musisz jednak pamiętać, że jego penis nie jest jedyną erogenną strefą. Jeśli robisz loda facetowi, możesz też masować jego tyłek, jak też pójść o krok dalej.

Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, obszar wokół odbytu jest wypełniony mnóstwem małych zakończeń nerwowych, które pobudzane stymulacją rękami lub językiem dają dodatkową przyjemność. Możesz masować obszar jego odbytu palcem wskazującym, jak też (jeśli jesteś odważna) spróbować rimmingu.

Tylko oczywiście najpierw omów to ze swoim partnerem/swoją partnerką, żeby nie było nieprzyjemnych niespodzianek. Wspólny prysznic w ramach gry wstępnej może pomóc wam obojgu poczuć się czysto i komfortowo.

Podkręć jego podniecenie do granic możliwości

Jak to zrobić? Na początek możesz trochę pohałasować, w końcu przy robieniu loda należy dobrze się bawić. Hałasowanie podczas seksu to nie tylko efekt dźwiękowy – dźwięki, takie jak nucenie, stękanie i jęczenie tworzą stymulującą atmosferę. Oddają również entuzjazm, który sprawi, że doświadczenie będzie przyjemniejsze dla was obojga – zarówno Twój partner jak i jego penis Ci za to podziękują

Drażnienie pocałunkami

Aby zbudować napięcie poprzez atmosferę oczekiwania, obdaruj partnerkę drobnymi pocałunkami po wewnętrznej stronie ud i na wzgórku łonowym. W ten sposób pobudzisz jej zakończenia nerwowe, przyciągniesz świadomość i krążenie do tego obszaru. Możesz również spróbować techniki pocałunków połączonych z ciepłym oddechem na całym ciele, aby zbudować podniecenie i zachęcić ciało do orgazmu.

Podczas stymulacji penisa używaj rąk

Połączeniem rąk i ust zapewni jeszcze więcej przyjemności niż same usta. Jeśli Twoja partnerka ma srom, możesz przesuwać ręce po jej łechtaczce lub wargach sromowych. Przesuwaj język w górę i w dół w środku (między wewnętrznymi wargami) w przeciwnym kierunku. Zwróć szczególną uwagę na wędzidełko warg sromowych (wycięcie na dole, gdzie stykają się wargi) i łechtaczkę – najlepiej potraktuj je czubkiem języka. Jeśli Twój partner ma penisa, użyj rąk, aby chwycić podstawę jego prącia, jednocześnie drażniąc końcówkę językiem.

Niech Twój partner Cię dotyka

Seks oralny nie powinien skupiać się tylko na odbiorcy. Możesz zachęcić partnera do dotykania Twoich piersi, sutków i łechtaczki, gdy robisz mu loda. Podniecanie Ciebie podnieci go również.

Masaż prostaty

Dla partnerów płci męskiej prostata znajdująca się tuż przed odbytnicą, która jest gruczołem wielkości i kształtu orzecha włoskiego, jest często niedostatecznie zadbanym źródłem przyjemności. Odkryj i stymuluj jego prostatę, obszar zdolny do intensywnych orgazmów, podczas lizania, całowania i drażnienia jego penisa. Kiedy już ją znajdziesz, delikatnie ją masuj, a następnie stopniowo zwiększaj intensywność swojego nacisku.

Użyj swojego nosa

Wiele osób lubi uczucie ocierania się o coś, a Twój nos może się do tego przydać. Przyciśnij go i odsuń się, przesuń go w górę i w dół, z boku na bok i dookoła. Końcówka nosa ma fajny kształt i teksturę, więc wykorzystaj jego kąty i kontury, gdy Twoja partnerka będzie ujeżdżać Twoją twarz.

Użyj całego ciała

Nawet Twoje włosy będą dawać przyjemność, smyrając brzuch lub kość łonową partnerki. Spróbuj masować jej uda dłońmi i pocierać swoim ciałem o jej ciało. Możesz nawet delikatnie drapać ją po plecach. Nie musisz oczywiście naśladować szybkiej i ostrej techniki, którą można zobaczyć w porno. Po prostu powoli drażnij partnerkę/partnera, zanim zaangażujesz swoje usta do pracy.

Stymulowanie penisa – wnioski

Jeśli myślisz, że przy dlugim stymulowaniu penisa dojdzie tak czy inaczej, to wiedz że dobry lodzik, stymulując główkę penisa i całe jego ciało sprawi, że Twój partner będzie dosłownie śpiewał z zachwytu.

A Wy? Macie jakieś sztuczki lub sposoby? A może, Panowie, macie jakieś życzenia? Chętnie dowiem się o tym, co macie do powiedzenia. Dajcie znać!