7 sposobów na to, aby szybki seks stał się jeszcze lepszy

Czasami masz naprawdę mało czasu na seks. Napięty grafik nie musi jednak oznaczać tego, że szybki seks ma być mniej satysfakcjonujący. W rzeczywistości szybki numerek może być lepszy niż mogłoby Ci się wydawać!

Najważniejszą zasadą udanego szybkiego seksu jest zrozumienie, że priorytetem jest przyjemność. Dla jednych będzie to penetracja analna, dla innych – skupienie się tylko i wyłącznie na stymulacji łechtaczki.

Nawet jeśli masz bardzo ograniczony czas, to tak naprawdę ma znaczenie tylko i wyłącznie to, że masz ochotę na dzielenie się tak intymnymi chwilami ze swoim partnerem i nawiązanie z nim kontaktu. 

Niezależnie od formy szybkiego numerku, istnieje kilka sztuczek, które pomogą Ci upewnić się, że czerpiesz maksymalną ilość przyjemności z doznania z partnerem, nawet jeśli masz tylko 5 wolnych minut – w końcu ostry szybki seks też może być świetny!

Szybki sex, a budowanie napięcia

Budowanie napięcia jest główną częścią szybkiego numerku, ponieważ sprawia, że seks jest znacznie lepszy. Wyślij swojemu partnerowi seksowną fotkę w ciągu dnia lub napisz mu, że nie możesz się doczekać aż w końcu go zobaczysz. 

Choć Twoje spotkanie będzie krótkie, to poświęć jak najwięcej czasu na flirt i droczenie się ze swoim partnerem. Dzięki temu obydwoje nakręcicie się do granic możliwości!

Zastanów się nad odpowiednią lokalizacją

Szybki numerek zasłużył na swoją nazwę z jakiegoś powodu. Jest to zazwyczaj znacznie szybsza zabawa, która wymaga od Ciebie rozruszania Twojej rutyny i myślenia o seksie o porach i w miejscach gdzie normalnie nie przeszłoby Ci to przez myśl. 

Zapomnij o łóżku. Zróbcie to pod prysznicem, zanim obydwoje wyjedziecie do pracy, usiądź na blacie kuchennym albo na swoim partnerze, podczas gdy ten będzie oglądał film na kanapie.

Nie ograniczaj się do znanych Ci lokalizacji i stawiaj na spontaniczność! Szybki seks w samochodzie? Jak najbardziej!

szybki numerek

Masturbuj się przed szybkim numerkiem

Bez względu na Twoje doświadczenie w świecie seksu, znalezienie odpowiedniego rytmu zawsze zajmie Ci trochę czasu. Jeśli więc masz możliwość, nie zapomnij o masturbacji przed seksem – zajmij się grą wstępną jeszcze przed spotkaniem się ze swoim partnerem. W ten sposób łatwiej będzie Ci się pobudzić podczas seksu. 

Ubierz się odpowiednio

Gdy nie masz dużo czasu, nie chcesz go tracić na rozbieranie się i gdy masz do wyboru poświęcenie paru minut na ściąganie obcisłych spodni, czy namiętny seks, jesteśmy prawie pewni, że każdy z Was wybierze to drugie, w ten sposób zapewnisz obojgu partnerom łatwiejszy dostęp do najważniejszych części ciała 😉

Lubrykant jest Twoim przyjacielem

Niezależnie od tego, czy Twój szybki numerek jest zaplanowany, czy nie, jedno jest pewne – ten seks będzie seksem szybkim, a więc chcesz odpowiednio się nawilżyć jeszcze przed rozpoczęciem wszystkiego. Najlepiej w połączeniu z masturbacją. 

Nie skupiaj się na orgazmie

Orgazm nie jest celem seksu, szczególnie tego szybkiego. Jeśli za bardzo się skupicie na osiągnięciu orgazmów, możecie stracić przyjemność z samego stosunku. Zamiast myślenia o orgazmie, skupcie się na przyjemności z seksu i dobrej zabawie.

Wykorzystaj ten czas, ażeby pobudzić swoje ulubione strefy. Pamiętaj, że osiągnięcie orgazmu jest bardziej prawdopodobne wtedy, gdy nie skupiasz się obsesyjnie na jego osiągnięciu. 

Wybieraj najlepsze pozycje do sexu

Gdy masz mało czasu, najlepiej jest wybierać znane pozycje, które nigdy Was nie zawiodły. Można oczywiście uprawiać seks w pozycjach, które są opisywane w każdym przewodniku, jednak najlepszym rozwiązaniem jest wybór tych, które najlepiej pasują Waszej parze. 

Nie możesz na przykład uprawiać seksu w samochodzie we wszystkich możliwych pozycjach, dlatego dobrze jest wybrać te najwygodniejsze – pozycja na jeźdźca sprawdzi się w prawie każdym aucie, natomiast jeśli jeździsz niższą furą, to pozycja na pieska nie będzie najwygodniejszą z możliwych.

I choć oglądając filmy porno możemy mieć wrażenie, że nie ma pozycji niemożliwych do uprawiania seksu w aucie (czy gdziekolwiek indziej), to warto jest rozważyć fizyczne możliwości nasze i naszego partnera, jak też miejsce uprawiania seksu. Pozycja 69 i pozycja 68 może nie być dobrym wyborem, natomiast szybki i gorący misjonarz – jak najbardziej!