Jak szybki jest szybki numerek?

Jeśli seks tantryczny jest triathlonem, “szybki sex” to 50-metrowy sprint. Jak sugeruje nazwa, „szybki numerek” to pośpieszny seks bez tych wszystkich ceregieli towarzyszących grze wstępnej oraz bez żadnych przytulanek po nim – taki szybki orgazm w przerwie obiadowej!

W zasadzie szybki numerek jest to fast food pieprzenia się. Raz na jakiś czas będący na pewno dobrą rzeczą, jednak uprawiany zbyt często może szybko zbrzydnąć. Carol Queen, seksuolog z Good Vibrations, podkreśla jednak, że termin „szybki numerek” jest względny. „Szybki numerek  jednej osoby to dla innej ,,to – zawsze – tyle – trwa” – mówi.

Carol Queen kwestionuje również, czy w kontekście heteroseksualnym szybki numerek wystarcza każdemu na osiągnięcie orgazmu (każdemu będącemu kobietą, ponieważ według raportu Kinseya średni czas osiągnięcia orgazmu dla mężczyzny wynosi trzy minuty). Wydawałoby się, że Hollywood także nie podnosi tej kwestii, o której mówi Queen; w filmach nie brakuje szybkich scen seksu, w których kobieta jest agresywnie uderzana o ścianę, ale w jakiś cudowny sposób udaje się osiągnąć nieprawdopodobny orgazm (magia filmu, ludzie!).

Chociaż trzeba przyznać, że czasami szybkie numerki są wystarczające, aby zadowolić obie strony. Superszybki seks często wiąże się z sytuacją, w której para jest tak napalona, że muszą się zaspokoić jak najszybciej, ponieważ nie mogą czekać ani sekundy dłużej. „To pierwotne podniecenie partnerów może pomóc w zadowalającym stosunku seksualnym, nawet jeśli nie trwa on długo lub nie daje wiele czasu na budowanie podniecenia”, mówi.

Jak to robić

Następnym razem, gdy będziesz na domówce, zacznij wieczór od flirtowania ze swoim partnerem, upewniając się później, że przez całą noc szepczesz mu do ucha różne niegrzeczne rzeczy. Następnie, gdy będziesz gotowa, ukradkiem poprowadź swojego partnera do łazienki, tak, żeby nikt nie zauważył.

Nie będziesz miała dużo czasu, więc wskocz na zlew i pozwól mu zabrać Cię prosto do raju.  Dreszczyk emocji związany z niepokojem, żeby nikt was nie zobaczył i szybkim działaniem Twojego faceta spotęguje odczucia. Seks może i będzie szybki, ale wspomnienia i motyw do dawania klapsów przetrwa całe życie.

A jeśli nie jesteś typem babki, który ryzykuje, że zostanie przyłapana na zbezczeszczeniu łazienki swojej przyjaciółki? Spróbuj razem z facetem obejrzeć program telewizyjny i sprawdźcie, czy dojdziecie przed końcem przerwy reklamowej.

Seks pod prysznicem jest kolejnym sposobem za szybki seks – kto nie chciałby doświadczyć świetnych orgazmów tuż po przebudzeniu się?!

Wariacje

Zdaniem Queen kilka sytuacji może jeszcze bardziej spotęgować emocje szybkiego numerku. Przede wszystkim jeśli jest w nim zawarty aspekt podstępu; gdy jesteś na imprezie i wpadasz do łazienki na szybki seks, tak jak opisano powyżej, nie chcesz, żeby ktokolwiek z gości się o tym dowiedział. Ta perspektywa sprawia, że może być naprawdę gorąco.

Istnieje również motyw ekshibicjonizmu: uprawianie seksu w miejscu publicznym, np. na klatce schodowej dla niektórych może być przerażające, ale dla innych ryzyko złapania jest o wiele bardziej ekscytujące niż sam strach przed nim. Pamiętaj jednak, że seks w nawet półpublicznych miejscach może być nielegalny, więc postępuj ostrożnie.

Szybkie numerki w Popkulturze

Niezależnie od tego, co myślisz o Eminemie, nie zaprzeczysz, że scena z nim i Brittany Murphy jak dymają się w 8 Mili jest gorąca jak diabli. Jednak jedna z najlepszych klasycznych scen “szybkiego numerku” pochodzi od Christiana Slatera i Rosanny Arquette z filmu Prawdziwy Romans z 1993 roku. Ta akurat w budce telefonicznej.