Spanking, czyli sex klapsy dla początkujących

Klapsy to jedna z najczęstszych perwersji. Jeśli podnieca Cię myśl, że ktoś kładzie Cię na kolanie (lub Ty robisz to komuś), to witaj w klubie! Prawie 75% osób aktywnych seksualnie próbowało jakiejś formy BDSM, a spośród tych osób ponad 80% próbowało klapsów.

Nie jest to zaskakujące, klapsy nie tylko mogą być zabawne, ale mogą również uwalniać endorfiny, powodując naturalny haj. Jest to również czynność niewymagająca przygotowań. Chociaż wszystko, czego potrzebujesz do klapsów erotycznych, to partner – przed rozpoczęciem należy pamiętać o kilku ważnych rzeczach.

Spróbuj zrozumieć, czy spanking Cię kręci

Spanking to naprawdę fajny sposób na zanurzenie się w BDSM. BDSM oznacza niewolę i dyscyplinę, dominację i uległość oraz sadyzm i masochizm, a spanking zawierają wszystkie powyższe aspekty. Oznacza to, że to, co podnieca jedną osobę w kwestii lania, może różnić się od tego, co podnieca drugą osobę.

Jeden może kochać to poczucie bezsilności, podczas gdy ktoś inny może skupiać się na fizycznym odczuciu. Kiedy więc po raz pierwszy zdecydujesz, że chcesz spróbować klapsów, dobrze to przemyśl. Zastanów się, co do Ciebie przemawia i co chcesz poczuć podczas tego doświadczenia – zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie – czy chcesz zadawać ból w łóżku, czy też może doznajesz podniecenia seksualnego na myśl o odczuwaniu bólu, który mają Ci zadawać Twoi partnerzy?

Wiedza o tym, co Cię kręci w klapsach, pomoże Ci dowiedzieć się, jak chcesz się do tego zabrać. Na przykład, jeśli lubisz czuć się bezsilny, Ty i twój partner możecie skupić się na ustawieniu „sceny” (wcześniej zaplanowanej sesji BDSM) lub odgrywaniu ról, a same klapsy mogą być naprawdę delikatne, by spełnić Twoje potrzeby.

Nie przejmuj się, jeśli jeszcze nie wiesz, co podoba Ci się najbardziej. Może chcesz tego spróbować, ponieważ wydaje Ci się to niegrzeczne i naprawdę Cię to podnieca – to dobry początek.

Rozmawiaj o spankingu ze swoim partnerem

Tego typu zabawy powinny być zawsze omawiane przez partnerów – obydwoje musicie być pewni tego, że w stu procentach zgadzacie się z tym, czego chcecie doświadczyć w łóżku.

Podobnie jak w przypadku wszystkich rodzajów seksualnych aktywności, zgoda jest absolutnie obowiązkowa i przed rozpoczęciem należy szczegółowo omówić lanie ze swoim partnerem. Porozmawiajcie o tym, czego oboje chcecie (i czego nie chcecie) i doprecyzujcie swoje granice.

Ustalcie też jakieś bezpieczne słowo. Podczas dawania klapsów nie widać twarzy partnera, więc komunikacja werbalna jest niezwykle ważna. Powszechnymi bezpiecznymi słowami są: „czerwony, żółty, zielony”: zielony oznacza start, czerwony oznacza stop, a żółty – robi się trochę intensywnie, ale chcę bawić się dalej.

Istnieje właściwy sposób dawania klapsów

Należy zacząć lekko i stopniowo zwiększać intensywność, dopytując partnera, czy jest ok. Upewnijcie się, że osoba, która ma dostać lanie, jest podniecona, zanim zaczniecie zabawę. Najlepszym sposobem jest gra wstępna, podczas której można zacząć pocierać, pieścić i masować pośladki.

Ważna jest również technika uderzeń. Najważniejsze, aby palce były złączone – ból będzie wtedy mniejszy.

Uderzając partnera w tyłek, należy celować w tę w mięsistą część pośladków ruchem do góry. Nie w kości i nie w boki. Ruch powinien być kierowany z dołu do góry.

Pomiędzy klapsami najlepiej pocierać zaczerwienioną skórę pośladków. Jeśli tego nie zrobimy, to powstanie siniak, a ból kolejnych klapsów może być już nie do wytrzymania. Najlepiej nie skupiać się na jednym miejscu i starać się celować w różne punkty na skórze tak, aby zaczerwienienie było równomierne na całym obszarze pośladków.

Jeśli para dopiero zaczyna swoją przygodę z klapsami, lanie należy zawsze rozpocząć od dłoni. Dopiero po jakimś czasie, jeśli obie zaangażowane osoby tego chcą, mogą chcieć użyć czegoś innego, na przykład paska lub bata.

Używanie przedmiotów do bicia różni się od klapsów, ponieważ nie uzyskujesz tego samego poziomu informacji zwrotnej, jak w przypadku ręki: ręką możesz stwierdzić, jakiej siły używasz, możesz poczuć, jak jego skóra się nagrzewa i zauważysz, jeśli Twoja dłoń zacznie się czerwienić. Używając bata, nie masz pojęcia, jak mocno uderzasz.

Dlatego komunikacja i delikatny początek są niezwykle ważne. Osoba dająca klapsy może najpierw przetestować urządzenie na własnej dłoni, aby zorientować się w odczuciu uderzenia.

Po laniu możecie przejść do innej aktywności seksualnej lub może to być wasza główna atrakcja – wszystko zależy od tego, co lubicie.

BDSM spanking, a znalezienie odpowiedniego partnera

Jeśli jesteś w związku, możesz powiedzieć swojemu partnerowi, że chcesz spróbować klapsów i zapytać, jak się z tym czuje. Jeśli spotykasz się z kimś bez zobowiązań, możesz zapytać, czy kiedykolwiek próbował klapsów i czy byłby zainteresowany spróbowaniem tego z Tobą.

Ale jeśli jesteś singlem i chcesz znaleźć partnera specjalnie do lania, bądź ostrożny. Możesz skorzystać z aplikacji randkowej i w wiadomości prywatnej poinformować potencjalnego partnera o swoich pragnieniach. Ale pamiętaj, że nie możesz mieć zaufania do nieznajomych.

Pamiętaj, że zgoda na jakąkolwiek aktywność seksualną oznacza, że ktoś, kto chce przerwać, może to zrobić w dowolnym momencie, w tym zmienić zdanie na temat czegoś, co początkowo chciał zrobić. Użytkownicy aplikacji randkowych często o tym zapominają. Jeśli nie możesz porozmawiać z kimś twarzą w twarz i ocenić jego wrażliwości i umiejętności komunikacyjnych, nie powinieneś się z nim umawiać na sesję BDSM.

Klapsy, sex, spanking i opieka po wszystkim

Po dawaniu klapsów ważne jest, aby para poświęciła trochę czasu na zaopiekowanie się sobą. Dla każdego z nas oczywiście oznacza to coś innego – od przytulania po zimne okłady na pupę i poproszenie partnera o szklankę wody. Zasadniczo chodzi o poświęcenie czasu na rozmowę i wzajemne zadbanie o siebie. Choć jest to szczególnie ważne po sesji BDSM, to jest to również dobry pomysł po każdym innym rodzaju seksu.