Rutyna w związku i w łóżku – jak z nią walczyć?

Każdy, kto był w związku, albo w nim jest nie raz zastanawiał się co zrobić, aby ożywić swoją relację na nowo – rutyna w związku jest w końcu czymś, czego każda nowa para boi się jak ognia. Bardzo często jest tak, że na początku, kiedy się spotykamy, ludzie starają się, zaskakują siebie wzajemnie, myślą, jak zorganizować randkę, żeby było ciekawie i inspirująco. W dalszych etapach zauroczenia zanikają te początkowe tradycje co może być przyczyną powstawania rutyny i monotonii. Rutyna w związku nie jest czymś rzadko spotykanym, w końcu wielu z nas żyje w rytmie praca-dom-praca, a na gorące tematy czasami po prostu nie wystarcza nam siły i czasu.

Są oczywiście sposoby, aby uniknąć nudy. Przedstawimy teraz kilka punktów, które spowodują, że Wasze miłosne i erotyczne życie cały czas będzie gorące, pozytywne i z dużą dawką emocji.

Czułe słowa mogą pomóc przełamać rutynę

Z pozoru błaha rzecz, bo każdy z nas jest dla siebie w związku miły. Oczywiście przyjmujemy, że tak jest, ale z biegiem czasu tych czułości jest co raz mniej. W tym zwariowanym świecie nie mamy czasu, żeby powiedzieć sobie coś dobrego. Na pewno kiedy zostawimy kartkę w torebce w stylu „zależy mi na Tobie” albo „dobrze, że jesteś” to poprawi humor wybrance lub wybrankowi na cały dzień. Być może kolejnego dnia to Ty będziesz adresatem miłego smsa lub maila.

Seksowna piżama może sprawić, że stały związek nabierze nowych odcieni

Mówimy zdecydowanie NIE starej, dziurawej piżamie. Oczywiście wygoda to podstawa, ale jeśli chcemy mieć ogień w łóżku, to łatwiej go rozpalić zmysłowymi koronkami i satyną aniżeli polarem i koszulą do kolan. Każda z nas powinna mieć w szafie zapas zmysłowych koszul na specjalne wieczory. Mężczyźni i kobiety lubią jak się dla nich druga połówka stara i jest to całkowicie zrozumiałe, bo to znaczy, że nam na sobie zależy. Możecie się umówić na randkę w domu lub też wynająć hotel. Pokazanie swojemu partnerowi nowego kompletu seksownej bielizny na pewno przełamie Waszą codzienność.

Poniżej kilka propozycji ze sklepu Venus:

Koszulka z Obsessive

Sukienka Obessive Redella

Peniuar Luave

Wspólne spędzanie czasu zawsze jest dobrym rozwiązaniem

Tak właśnie, chwile razem są bezcenne i bardzo scalają związek. Przytulenie do ukochanej osoby powoduje, że wzrasta u nas poziom oksytocyny i endorfin. Jesteśmy uśmiechnięci, zadowoleni i widzimy świat kolorowo. Jeśli znajdziemy czas na dodatkowe atrakcje w związku, to na pewno to zaprocentuje. Proponujemy wyjście do kina, teatru, na starówkę wszędzie tam, gdzie czujecie się dobrze i obydwoje lubicie, to oczywiście zależy od indywidualnych preferencji pary.

Gadżety erotyczne przyczynią się do poprawy stanu Waszego związku

Wprowadzenie zabawek do sypialni to genialny pomysł. Sex czasami traktujemy jak odhaczenie na liście w ciągu dnia, a dla niektórych w ciągu tygodnia, a niestety zdarza się i miesiąca. Nie musi tak być. Razem z partnerką możecie odwiedzić sex shop i wyszukać zabawki, która będzie Wam odpowiadała. Dla osób, które takie miejsce odwiedzają pierwszy raz mogą wybrać sklep stacjonarny. Jest to komfortowe, bo na miejscu pracują wykwalifikowane ekspedientki, które z chęcią Państwu doradzą.

Wspólny wyjazd jest idealnym rozwiązaniem gdy mieszkacie razem

Przypomnijcie sobie, jak na początku związku planowaliście każdą wspólną chwilę. Warto odświeżyć sobie te czasy i zaplanować wspólny wyjazd. Zmiana otoczenia i urwanie się z miasta pomoże Wam odpocząć, zrelaksować się. Pospacerujecie po starówce, potrzymacie się za rączkę i naładujecie baterie na przyszłe miesiące.

Na pewno warto zaryzykować wtedy, jeśli czujesz, że w związku wieję nudą. Nawet wspólne wybieranie miejsca na pewno przyniesie dużo wspaniałych emocji, a robienie różnych rzeczy wspólnie, szczególnie gdy będą to dla Was rzeczy nowe, sprawi, że znowu poczujecie do siebie coś niezwykłego.

W sumie nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, żeby podkręcić atmosferę w związku – jest wiele właściwie darmowych sposobów na to, jak zwalczyć rutynę z związku. Można zacząć od tanich sposobów, choć oczywiście można się też posunąć do zrobienia operacji plastycznej, żeby w ten sposób dać się zakochać partnerowi “na nowo”. W relacji ważne jest to, żeby wspólnie pracować nad zwalczaniem codzienności i nudy – tylko w ten sposób Wasz związek przetrwa nawet najtrudniejsze chwile.

Mamy nadzieję, że Nasze propozycje przypadną Wam do gustu.