Sex z nauczycielką – jak zasłużyć na dobrą ocenę?

sex z nauczycielką

Twoja nauczycielka od angielskiego w ostatniej klasie liceum zawsze była bardzo wymagająca. Nawet Twoi koledzy, którzy uczyli się całymi dniami i nocami, nie mogli uzyskać u niej piątki z żadnej klasówki. Robiła wyjątek tylko dla Ciebie. Chociaż nie spędzałeś na nauce tak wiele czasu i nigdy nie rozumiałeś strony biernej, na sprawdzianach najwidoczniej wszystko musiałeś pisać poprawnie. A potem nauczycielka poprosiła, żebyś został po lekcjach i już wiedziałeś, dlaczego. Od teraz masz nową ambicję – dostawać piątki za inne umiejętności językowe.

Spis treści

Sex z nauczycielką należy do bardzo popularnych fantazji erotycznych wśród wielu mężczyzn, nawet tych, którzy szkołę mają już za sobą. Wizja zmysłowej nauczycielki, która uwodzi nie tylko poza lekcjami, ale również stojąc przed tablicą i tłumacząc zadania, to obraz, od którego trudno się niektórym uwolnić. W tym artykule przyglądamy się bliżej fantazji o seksie z nauczycielką i zastanawiamy się, czy i jak warto ją spełnić?

Uwaga! Tekst dotyczy wyłącznie sytuacji, kiedy obie osoby są pełnoletnie. Seks nauczycielki z osobą poniżej osiemnastego roku życia jest surowo karany!

Sex z nauczycielką – dlaczego jest tak podniecający?

Nauczycielka nauczycielce nierówna – temu nie da się zaprzeczyć. Wiele osób, wspominając szkolne lata, pamięta tylko te nauczycielki, które były bardzo surowe, wymagające i pod pewnymi względami przerażające. Jednak z pewnością przynajmniej raz spotkałeś na swojej drodze młodą, ładną nauczycielkę, która jeszcze nie była sfrustrowana ani stanem wiedzy uczniów, ani koniecznością uczenia ich nowych rzeczy. Ubierała się tak, jak chodziła na co dzień – w wąskie dżinsy albo krótkie spódnice, a Ty nie mogłeś skupić się na żadnym z rozwiązywanych przy tablicy zadań.

Nawet jeśli nie masz takich szkolnych wspomnień, to jednak nie da się ukryć, że sex z nauczycielką ma w sobie coś bardzo podniecającego. Przede wszystkim jest to pewien temat tabu – nauczycielka znajduje się wyżej w hierarchii, a dodatkowo ma Ci przekazywać wiedzę, a zatem nie powinna Was łączyć żadna seksualna relacja. Choć oczywiście już w starożytnej Grecji myślano o tym inaczej – tam seks był nieodłącznym elementem przekazywania wiedzy. Ty po prostu chcesz kontynuować klasyczne tradycje, prawda?

W dodatku nauczycielki mają nad uczniami pewną władzę, choćby dzięki temu, że mogą wystawiać oceny, a nawet pośrednio decydować o tym, czy ktoś ukończy szkołę. A z władzą, jak wiadomo, łączy się dominacja. Sex z nauczycielką to typowa fantazja mężczyzn, którzy lubią czuć się zdominowani podczas seksu i marzą o tym, aby ktoś im pokazał, gdzie jest ich miejsce. Albo przy okazji uczenia rozwiązywania zadań, uczył ich, jak sprawić sobie największą przyjemność. To dodatkowo prowokuje wiele pikantnych scenariuszy, takich jak kara za złą odpowiedź przy tablicy albo możliwość stawiania ocen za realizację konkretnych łóżkowych pozycji.

sex z nauczycielką w szkole

Jak zrealizować fantazję o seksie z nauczycielką?

Jak zatem zrealizować tę fantazję i czy w ogóle warto? Krótka odpowiedź brzmi – nie, jeśli jeszcze jesteś w szkole. Nawet jeśli kończysz właśnie ostatnią klasę, uprawianie seksu z nauczycielką może mieć dla Was bardzo negatywne konsekwencje. Jeśli ktoś Was nakryje, Tobie nie będzie nic groziło, poza zniszczoną reputacją, ale nauczycielka odpowie za to dyscyplinarnie i będzie to rzutowało na jej całą karierę. Jak zatem można zrealizować marzenie o seksie z nauczycielką w bezpieczny sposób? Istnieją dwie możliwości:

  • jeśli jeszcze jesteś w szkole, poczekaj do momentu jej ukończenia. Wykaż się cierpliwością i na jakiś czas spróbuj zapomnieć o seksownej nauczycielce. Kiedy już będziesz na studiach albo zaczniesz pracować, odwiedź swoją starą szkołę i wtedy spróbuj umówić się z nauczycielką. Dorosłość, którą się wykażesz, z pewnością zrobi na niej wrażenie;
  • postaw na roleplay! Poproś swoją partnerkę seksualną, aby odpowiednio się ubrała i wcieliła się w rolę zmysłowej nauczycielki, która określenie „zaliczenie przedmiotu” rozumie na dwa sposoby. Czy dostaniesz u niej piątkę?

Sex z nauczycielką – sprawdź swoje umiejętności!