Czy warto uprawiać sex w biurze?

Sex w biurze jest podniecającą wizją dla wielu osób. Wystarczy chwila, żeby biurko w gabinecie szefa, jedna z łazienek czy sala konferencyjna stała się nową przestrzenią do spełniania najskrytszych fantazji i marzeń. Czy rzeczywiście warto uprawiać seks w biurze, co jest w nim takiego atrakcyjnego i jak się do tego zabrać?

Spis treści

Dlaczego sex w biurze jest tak podniecający?

Seks w biurze jest jedną z najpopularniejszych kategorii filmów porno. Na samą myśl o tym, że można kochać się w pracy, wiele osób snuje bardzo pikantne wizje. Dlaczego jednak sex w biurze jest tak atrakcyjny i co sprawia, że niektórzy realizują te fantazje?

Możliwość przyłapania

Uczucie, że w każdej chwili ktoś może Was nakryć na uprawianiu seksu, tylko wzmaga podniecenie. Atmosfera ukrycia i tajemniczości, która towarzyszy seksualnym relacjom w biurze, potrafi naprawdę zawrócić w głowie i sprawia, że w głowie pojawiają się różne scenariusze. Być może na przykład ten, kto Was nakryje… będzie chciał się dołączyć?

Powaga i atmosfera miejsca

Nawet jeśli w Waszym biurze panuje luźna atmosfera, to i tak z pewnością nie jest ona aż tak luźna, żeby uprawianie seksu było dobrze widziane. Uprawianie seksu w prywatnej przestrzeni z odpowiednio wytworzoną atmosferą jest oczywiście bezpieczniejsze, ale czasem podczas przebywania w tak poważnym środowisku jak biuro, marzy się wyłącznie o tym, aby zniszczyć tę powagę.

Wyczekiwanie

Jeśli sex w biurze to nie jest jednorazowy wyskok, a Wy wchodzicie ze sobą w relację, biuro może być jedynym miejscem, w którym macie możliwość uprawiać seks. W takiej sytuacji z pewnością oboje wyczekujecie kolejnego dnia w pracy, żeby tylko przetestować wspólnie kolejne biurko czy fotel. A nic tak nie wzmaga podniecenia jak konieczność oczekiwania.

Seksowni współpracownicy

Powiedzmy sobie szczerze – czasem pracuje się z tak seksownymi osobami, że po prostu trudno się powstrzymać od seksualnych propozycji. W pracy spędzasz w ciągu dnia tyle czasu, że nic dziwnego, jeśli to właśnie w niej pojawi się ktoś, z kim będziesz mieć ochotę uprawiać seks!

A jakie są Twoje powody, aby kochać się w biurze?

sex w biurze

Seks w biurze – czy warto?

Ustaliliśmy już, że istnieje mnóstwo powodów, dla których fantazjujemy o seksie w biurze. Czy jednak warto tego spróbować? Jakie są zalety i wady takiej aktywności?

Przede wszystkim seks w biurze to wyraz pewnej kreatywności w zakresie seksualnych możliwości. Oczywiście, seks w domowym zaciszu jest przyjemny i pozwala na swobodne testowanie różnych pozycji i technik, jednak to właśnie seks w biurze, z całym towarzyszącym mu pośpiechem i spontanicznością jest czymś, co będzie w stanie rozbić seksualną rutynę. Jeśli pracujesz ze swoim partnerem lub partnerką, a jeszcze nie wypróbowaliście seksu w biurze, może być to świetna okazja, aby trochę urozmaicić wasze dotychczasowe życie seksualne.

Pamiętaj jednak, że sex w biurze może być bardzo ryzykowny. Jeśli jest to spontaniczny, jednorazowy numerek z seksownym współpracownikiem, potem będzie Wam bardzo trudno unikać siebie nawzajem w przestrzeni biurowych korytarzy. Również Wasza wspólna praca może okazać się utrudniona lub nawet niemożliwa. Jeszcze gorzej, jeśli wejdziecie ze sobą w relację, która potem z różnych powodów się skończy. Pracowanie z byłym partnerem seksualnym bywa nie do zniesienia.

O czym pamiętać, jeśli interesuje Cię sex w biurze?

Jeśli macie ochotę na spróbowanie seksu w biurze, pamiętajcie o kilku istotnych rzeczach:

  • zadbajcie o to, aby Wasza seksualna relacja nie miała wpływu na Waszą pracę. Traktujcie to jako chwilową odskocznię, nie coś, o czym będziecie myśleć przez całe 8 godzin spędzonych w biurze;
  • jeśli to ma być jednorazowe, nie wybieraj na partnera seksualnego kogoś, kto jest od Ciebie dużo niżej lub dużo wyżej w firmowej hierarchii. Taka nierówność może znacznie utrudnić Wasze późniejsze relacje;
  • nie dajcie się złapać! Seks w biurze jest bardzo podniecający, ale niekiedy może doprowadzić nawet do tego, że zostaniecie wyrzuceni z pracy. Nie warto sobie tego robić nawet dla chwili spełnienia.

Życzymy bardzo przyjemnej i satysfakcjonującej pracy z mnóstwem uniesień! A jeśli poszukujecie innych najciekawszych i nietypowych miejsc na seks, sprawdźcie nasz artykuł.