FNaF sex – dreszcze podniecenia, czy strachu?

fnaf sex

Wyobraź sobie, że jesteś nocnym dozorcą restauracji. Twoja praca jest raczej prosta – pilnujesz, czy do budynku nie dostał się przypadkiem nikt niepożądany. Jednak już pierwszego dnia niepokoi Cię jedna rzecz – obraz wyświetlany na kamerach zdaje się sugerować, że… coś się porusza? Masz tylko kilka sekund, żeby zamknąć na klucz stróżówkę, zanim napadną Cię przerażające animatroniki – maskotki o ludzkich wymiarach, napędzane gniewem zamordowanych w pizzerii dzieci.

Brzmi zbyt przerażająco? A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że choć animatroniki przede wszystkim chcą się zemścić na ludzkim gatunku, pragną również… seksu? Krwiożercze maszyny o ludzkich wymiarach są w tym miejscu całkowicie zamknięte, a w takiej sytuacji przecież bardzo łatwo o podniecenie. Czy jeśli powiedzą Ci, że mają ochotę na seks, nadal zamkniesz przed nimi drzwi?

Spis treści

FNaF sex – o co właściwie chodzi?

FNaF, znany także jako Five Nights at Freddy’s to popularna gra z gatunku horror. Jej fabuła polega mniej więcej na tym samym, co opisaliśmy na wstępie – z pominięciem elementów erotycznych. Jako nocny dozorca w pizzerii musisz przetrwać kolejne noce, kiedy krwiożercze maszyny coraz bardziej chcą Cię dopaść.

Czym zatem jest FNaF sex, skoro w grze nie ma elementów erotycznych? Five Nights at Freddy’s zrobiło się w pewnym momencie bardzo znane, a postacie, choć niektóre z nich bardzo mordercze, cieszą się popularnością wśród wielu osób – również tych, które kochają roleplay. Tak, możesz wykorzystać tę historię, aby wcielić się w rolę wystraszonego głównego bohatera albo maszyny marzącej o unicestwianiu – wybór należy do Ciebie! Twoją inspiracją mogą być rysunki, których powstało już mnóstwo, a które dodają postacią z FNaF bardzo sugestywne elementy – piersi, szerokie biodra lub genitalia. Jeśli poza seksem uwielbiasz również horrory, FNaF sex może być czymś dla Ciebie!

Dlaczego FNaF sex jest tak popularny?

Jak wspomnieliśmy w tytule, dreszcze na całym ciele mogą być zarówno wynikiem strachu, jak i… orgazmu. Seksualność może mieć dużo wspólnego z niepokojem i lekką utratą kontroli – zwróć tylko uwagę na to, jak seksowne jest zawiązywanie drugiej osobie oczu podczas łóżkowych zabaw. Również popularność BDSM jest dowodem na to, jak często to, co niepokojące, może być naprawdę seksowne. Właśnie dlatego FNaF sex ma tak wiele fanek i fanów!

Jak znaleźć na Erodate chętnych na FNaF sex?

Roleplay z Five Nights at Freddy’s brzmi atrakcyjnie? Wypróbuj go dzięki portalowi erotycznemu Erodate! Załóż konto na naszej stronie, a w opisie umieść informację, że poszukujesz kogoś, kto będzie miał ochotę na taki rodzaj zabawy! Dodaj adnotację, w kogo zamierzasz się wcielić – chcesz być ofiarą, która musi się ukrywać, czy myślałeś raczej o spróbowaniu swoich sił w roli morderczego animatronika? Obok swoich zdjęć, możesz dodać również zdjęcie postaci, którą chcesz odgrywać. Teraz wystarczy już tylko czekać, aż znajdziesz kogoś, z kim będziecie nadawać na tych samych falach. Nic się jednak nie martw – wiele osób uwielbia łączyć podniecenie z niepokojem. Z pewnością nie będziesz musiał czekać na chętnych zbyt długo.

FNaF sex – o czym trzeba pamiętać?

Połączenie erotyki i horroru jest dla Ciebie naprawdę podniecające? To świetnie! Pamiętaj jednak o kilku zasadach FNaF sex, dzięki którym sex czat będzie wyglądać dokładnie tak, jak chcesz!

  • Na początek dokładnie poinformuj osobę, z którą piszesz roleplay, czego oczekujesz. Czy chcesz odgrywać jakąś konkretną fabułę, czy zależy Ci wyłącznie na opisywaniu seksualnych aktów? Czy chodzi tylko o roleplay poprzez chat, czy chciałbyś się również spotkać z tą osobą? Jeśli oboje będziecie wiedzieć, jakie macie oczekiwania, będzie Wam znacznie łatwiej odgrywać scenki w satysfakcjonujący sposób!
  • Pamiętaj, że FNaF sex to tylko zabawa i wcielanie się w konkretne role. To, że jakaś osoba odgrywa z Tobą daną fabułę, nie oznacza, że chciałaby tego samego w realnym życiu. Na co dzień możecie mieć ze sobą bardzo mało wspólnego, a roleplay nie oznacza, że musicie przenieść Waszą relację do realnego świata.

To jak? Gotowy na strasznie dobry seks?