Orgazm sutkowy – czym tak naprawdę jest?

Kiedy mówimy i myślimy o orgazmach, pierwsze miejsce, które przychodzi nam na myśl, jest pochwa i penis. Co powiesz na wspólne odkrycie nowego miejsca, które z taką samą mocą przenosi Cię do świata orgazmów i sprawia, że na chwile zapominasz o tradycyjnych orgazmach? Dokładnie tak – właśnie tym jest orgazm sutkowy. No co, nie wiedzieliście, że kobiece piersi też mogą osiągać orgazm?!

Czym jest orgazm sutkowy?

Sutki, choć są wrażliwe na dotyk, wydają się być oczywistą strefą erogenną, jednak mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak mocno “unerwioną” strefą erogenną tak naprawdę sutki są. Dzięki ponad 800 zakończeniom nerwowym jest to część ciała, której pełnia potencjału nie została jeszcze wykorzystana, jestem tego pewna. 

Niezależnie od tego, czy mówimy o całowaniu, lizaniu, ssaniu czy czymś bardziej hardcore’owym, zabawa sutkami może uwolnić duże ilości oksytocyny (czyli hormonu dobrego samopoczucia) do mózgu, co pomoże wywołać orgazm.

Choć brzmi super, trzeba pamiętać, że nie ma dwóch takich samych par sutków, a więc nie zdziw się, jeśli będziesz potrzebowała trochę czasu żeby zrozumieć o co w tym chodzi. Nie zdziw się, jeśli nie uda Ci się jej szybko doprowadzić do orgazmu sutkowego – musisz uzbroić się w cierpliwość, a jestem pewna, że uda Ci się doprowadzić kobietę do orgazmu!

Jak doprowadzic ją do orgazmu sutkowego?

Podobnie jak w przypadku prawie wszystkiego, co dotyczy przyjemności i orgazmów, osobiste preferencje w zakresie stymulacji będą się nieco różnić w zależności od osoby. Lizanie, ssanie i masowanie sutków może być dla niektórych dużym wyzwaniem.

Niektóre kobiety bowiem wolą, gdy mężczyzna zaczyna im pieścić piersi powoli i zwiększa intensywność stopniowo, inne natomiast od początku wolą ostre zabawy. Nie tylko kształt piersi każdej kobiety jest różny. Różni się też to, jaki dotyk ją podnieca i co jej “totalnie nie jara”.

Musisz eksperymentować aby zrozumieć, co jest dla Ciebie najprzyjemniejsze. 

Kluczem do udanych eksperymentów jest utrzymanie otwartej i szczerej komunikacji. Jeśli więc masz z tego wszystkiego wynieść przynajmniej jedną lekcję, niech będzie to lekcja o tym, iż nie należy się bać przekazywać partnerowi informacji o tym, co w danym momencie jest dla Ciebie przyjemne. 

Podobnie jak każda dobra gra wstępna, spowolnienie oddechu i skupienie się na odczuciach to świetny sposób na określenie, które techniki stymulacji najbardziej Ci się podobają.

Zabawki które warto wypróbować

Oprócz stymulacji rękoma i językiem, istnieje sporo zabawek, które warto wypróbować aby być w stanie osiągnąć orgazm sutkowy. Oto niektóre z nich:

Zaciski na sutki

Zaciski na sutki są często regulowane w zależności od tego, jaki rodzaj zacisku sprawia Ci najwięcej przyjemności. Po założeniu zacisków, które ograniczają przepływ krwi, zabawa może być jeszcze gorętsza…

Wibratory

Do osiągnięcia orgazmu pochwowego niezbędny będzie wibrator dopochwowy, gdyż samej stymulacji łechtaczki może nie wystarczyć. Jeśli jednak mówimy o innych miejscach erogennych, to warto pamiętać, że wibratory mogą mieć też inne zastosowania.

Chodzi o to, że wibratory, nie są przeznaczone tylko dla łechtaczki. Użycie ich na miejscach tak wrażliwych, jak nasze sutki, może pomóc w osiągnięciu orgazmów nie z tej ziemi. 

Przyssawki

Przyssawki i inne podobne urządzenia mogą z łatwością zwiększyć wrażliwość sutków, co oznacza, iż przyjemności czerpane z wszelkich innych jednoczesnych seksownych czynności będzie jeszcze bardziej intensywna – szczególnie jeśli połączysz przyssawkę z wibratorem. 

Lubrykant

Lubrykant, jak już pewnie zrozumieliście, jest moją ulubioną zabawką erotyczną i niezbędnym gadżetem seksualnym w każdej sypialni. I choć być może nikt z Was nie wpadłby na to, że można go użyć do pieszczenia klatki piersiowej, to mówię Wam – można, a nawet trzeba!

W przypadku orgazmów sutkowych buteleczka z sutkami może zdziałać cuda. Wystarczy kilka kropel lubrykantu na sutkach, aby ręce Twojego partnera (lub partnerki) rozpoczęły najlepszy zmysłowy masaż w Twoim życiu.

Jak w przypadku wszystkich czynności, zabawy sutkami i piersiami wymagają wprawy. Dopiero po kilku (lub kilkunastu) razach zaczniesz zdawać sobie sprawę z tego, co Cię podnieca i nakręca, a co mniej.

Z czasem jednak pieszczoty piersi staną się nierozłączną częścią Waszych igraszek. Niech brak orgazmu Cię nie zniechęca. Pamiętaj, że najważniejsze jest odczuwanie satysfakcji z seksu, a orgazm nie jest do tego niezbędny.