Spełnienie wakacyjnych marzeń, czyli seks w upały

W ostatnich latach pogoda funduje nam upały, dzięki którym możemy się poczuć jak na siódmym poziomie piekła. Jasne, termometr może wskazywać tylko 35 stopni, ale gdy wilgotność wzrasta można się poczuć jak w saunie. Kiedy kilka tygodni temu zepsuła mi się klimatyzacja, chciało mi się płakać i kompletnie nie miałem ochoty na seks. Na szczęście moja dziewczyna czuła to samo. Kiedy żartobliwie zapytałem, czy chce przyjść pobaraszkować do mojego mieszkania, w którym jest 28 stopni, odpowiedziała bez zastanowienia, że nie ma takiej opcji. I nie przeszkadzało mi to, bo było zbyt gorąco, żeby dotknąć drugiego człowieka.

Ale co jeśli utkniesz bez klimatyzatora na dłuższy czas? A jeśli nie stać Cię na klimatyzację w domu? Albo co, jeśli akurat jesteś na łonie natury, albo na letnim festiwalu muzycznym i jest tam laska, z której chcesz zdjąć ubrania? Nie martw się. Jeśli jesteś w sytuacji, w której chcesz uprawiać seks w prawdziwym upale, są sposoby, aby to się udało – przecież gorące dni nie muszą wpływać negatywnie na nasze życie erotyczne! Właśnie nastał czas igraszek w trakcie seksu w upały!

Skorzystaj z basenu lub prysznica

Ogólnie rzecz biorąc, seks i woda nie są tak idealne, jak przedstawiają to w filmach. Jednak jeśli w pobliżu znajduje się jezioro, basen lub prysznic, to jest to naprawdę łatwy sposób na ochłodzenie się podczas seksu. Wejdź pod prysznic, odkręć zimną wodę i bierz się do roboty.

Wykaż się kreatywnością, wybierając odpowiedni pozycje

Jeśli zazwyczaj decydujesz się na pozycję na misjonarza, to w wypadku upałów nie będzie to dobry wybór, ponieważ ilość generowanego ciepła przez dwa stykające się ciała, może okazać się nie do zniesienia. Jest to świetny czas, aby coś zmienić w swoim życiu erotycznym i spróbować innych pozycji, np. na pieska lub odwróconej kowbojki. Im mniejszy kontakt ciała z ciałem, tym lepiej dla was obojga.

Wspólna masturbacja

Idąc dalej w kierunku ograniczenia dotyku – można tego całkowicie uniknąć. Gdy siedzisz z partnerką w cieniu drzewa i nie masz siły na aktywności seksualne, zawsze możesz o nich porozmawiać.

Dzielenie się fantazjami seksualnymi z partnerem może być bardzo podniecające, ale możesz również połączyć tę seksowną rozmowę z wzajemną masturbacją. To dobra okazja, by pokazać, co lubisz robić i w jaki sposób. Dopóki czujesz się komfortowo, masturbując się obecności partnera, wzajemna masturbacja może być naprawdę seksownym sposobem na orgazm się bez konieczności zbliżenia się z innym gorącym ciałem.

Wyjmij z zamrażarki kilka kostek lodu

Zabawy temperaturą są bardzo popularne, nie tylko wtedy, gdy pragniesz ochłody (lub podgrzania atmosfery). Włożenie kostki lodu do ust przed seksem oralnym może zmienić jego oblicze. A kapanie lodowatej wody z roztopionej kostki lodu na czyjeś ciało może być super erotyczne.

Jeśli chodzi o seks w upalne dni, może to być również fantastyczny sposób, aby było zabawnie i przyjemnie. Więc weź trochę lodu z zamrażarki i spróbuj. Jeśli używasz zabawek erotycznych, możesz je również włożyć do zamrażarki. Koniecznie upewnij się, że zabawka nie jest zbyt zimna, zanim włożysz zmrożony metal lub szkło w ciało partnera.

Rozważ również dodanie opaski na oczy na czas zabawy. Wspaniałą rzeczą w zakładaniu opaski na oczy jest to, że jeśli odetniesz jeden ze zmysłów, pozostałe pracują na wyższych obrotach. Dzięki temu lód będzie wydawał się jeszcze zimniejszy.

Otwórz okno

Byłeś kiedyś na zewnątrz w bardzo upalny dzień, wypacając całą wodę z organizmu i nagle zaczął wiać wiatr? Zwykle letni wietrzyk jest tak przyjemny, ponieważ uderza w pot na skórze i natychmiast Cię ochładza.

Więc jeśli tak samo pocisz się podczas seksu, dlaczego nie zrobisz tego przy otwartym oknie, żeby poczuć tę bryzę? Jeśli dodatkowo podnieca Cię ekshibicjonizm, to poczucie, że możecie zostać złapani albo ktoś was zobaczy, to podnieś rolety i odsłoń zasłony.

Uprawiaj seks w samochodzie

Jeśli problem polega na tym, że Twoja klimatyzacja się zepsuła, to zmiana lokalizacji może być wszystkim, czego potrzebujesz. Prawdopodobnie Twój samochód ma klimę. Poza tym seks w samochodzie może być naprawdę fajny.

Jeśli chodzi o zabawę partnerską, nadszedł czas, aby skorzystać z prawdziwych zabawek dla dorosłych. Możesz wybrać świece do masażu, podwójne wibratory albo wibratory sterowane zdalnie, które świetnie się sprawdzą w tych dziwnych i niepewnych czasach. Aktualnie można kupić zabawki, o jakich nasi dziadkowie nawet nie śnili.

Czasy zmieniły się niesłychanie – na szczęście na naszą korzyść przynajmniej w tej kwestii. Dziś podwójne wibratory wyglądają cholernie elegancko. Odpowiednio zaprojektowane zabawki erotyczne świetnie nadadzą się do seksu partnerskiego.

Pobudzenie życia seksualnego w związku może być łatwe i niedrogie, wystarczy kupić opaskę na oczy lub zainwestować w zestaw z zatyczką analną. Okazuje się, że każda zabawka świetnie nadaje się zarówno do zabawy solo, jak i w parze. Te bezlitośnie upalne dni mogą stać się fantastycznym sposobem na rozwijanie i urozmaicenie życia erotycznego.