Chcesz wiedzieć jak “być dobrą” w łóżku?

Jak być dobrą w łóżku?

Im bardziej otwarcie rozmawiamy o seksie, tym łatwiejsze się to staje. Niezależnie od tego, czy szukasz sposobów na urozmaicenie sytuacji w sypialni, czy próbujesz poszerzyć swój repertuar seksualny – zebraliśmy kilka najlepszych wskazówek dotyczących seksu dla kobiet – ponieważ wszyscy zasługujemy na dobry seks, a nawet świetny!

Po pierwsze pamiętaj – Twoja przyjemność jest najważniejsza! Dobre życie seksualne może pozytywnie wpływać na Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne, a to, że oboje przeżywacie przyjemność seksualną zawsze pozytywnie wpływa na Wasz związek. Związek to nie tylko seks, ale seks jest ważną jego częścią, dlatego też czasami warto jest pomyśleć o potrzebach drugiej osoby i zastanowić się w jaki sposób (naturalny bądź nie) w naukę możesz wciągnąć również partnera, żeby mógł Ci przybliżyć i pomóc zrozumieć, co mężczyźni lubią, a za czym nie przepadają. Seks w stałym związku powoduje, że uczymy się siebie i swoich upodobań. Ale może warto wypróbować nowych rzeczy i stać się jeszcze lepszą kochanką.

Chcesz poznać nowe gorące wskazówki dla kobiet?

Zaczynajmy! Prawdopodobnie znasz już niektóre z tych rad, ale gwarantujemy, że dowiesz się czegoś nowego o rzeczach, które mogą podniecić zarówno Ciebie, jak i Twojego partnera. Seks oralny, pieszczoty, całowanie się i wszystko to, co sprawia, że stajesz się dobrą kochanką (ba, najlepszą z możliwych!).

Pamiętaj: Twoja przyjemność jest tak samo ważna! I chociaż ta lista składa się przede wszystkim z porad seksualnych, które pomogą Ci stać się „lepszą w łóżku” – warto również pamiętać, że kluczem jest pewność siebie i poczucie humoru, a poświęcenie czasu na zabawę i odkrywanie, co tak naprawdę lubisz, jest często tak samo seksowne, jak próba zadowolenia partnera.

Jesteś gotowa do zgłębienia tego tematu? Poniżej znajdziesz 16 najlepszych wskazówek dla kobiet, które podpowiedzą Ci, co zrobić, aby się lepiej czuć w sypialni. Już dziś “podaruj” swojemu partnerowi jedną z nich i sprawdź, czy działa!

Poświęć więcej czasu na całowanie

Zaangażowanie się w namiętne pocałunki podnosi poziom dopaminy w mózgu – neuroprzekaźnika pobudzającego pożądanie zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Aby dodatkowo podgrzać atmosferę, spróbuj zrobić tak: powoli poruszaj językiem po ustach partnera lub delikatnie ugryź zębami krawędź jego dolnej wargi.

Baw się jego uszami 

Według przeprowadzonych badań uszy znajdują się na zaszczytnym miejscu tuż za moszną jako część ciała, która po dotknięciu może pomóc mężczyznom szczytować. Kto by pomyślał, że to może być podniecające? Dodaj to do swojej listy seksualnych działań: spróbuj delikatnie skubać ustami lub lizać uszy partnera, gdy zbliża się do orgazmu, szepcząc coś w stylu: „lubisz, gdy Cię dotykam?” Możesz również delikatnie dmuchać w jego ucho w celu uzyskania wyjątkowo intensywnej reakcji. 

Nie bój się moszny 

Tylko bez gryzienia i szczypania: ten obszar jest szczególnie wrażliwy i narażony na ostre uderzenia. Więc co najlepiej robić w tych okolicach? W grę wchodzi delikatne ssanie, ściskanie lub dotykanie, które mogą pomóc niektórym mężczyznom łatwiej osiągnąć punkt kulminacyjny podczas seksu. W trakcie gry wstępnej możesz położyć dłoń na jego obu jądrach, a następnie złączyć opuszki palców – jakbyś podnosiła serwetkę z podłogi.

Zaangażuj się w pieszczenie jego szyi 

Szyja Twojego partnera jest tak samo żądna uwagi i pieszczot jak Twoja. Udowodniono naukowowo, że jego kark jest niesłychanie wrażliwy i dobrze reaguje na delikatny i czuły dotyk. Wykorzystaj to, całuj tył jego szyi z lekko otwartymi ustami. Możesz przy tym delikatnie mruczeć, to zwiększy przyjemne doznania. Połączenie dotyku, ciepła i wibracji wywołanych dźwiękiem pomoże zwiększyć odczuwanie przyjemności. Albo sięgnij do szuflady z zabawkami, wyjmij wibrator zakładany na palec i masuj jego skórę przy linii włosów.

Nie wstydź się penisa 

Mężczyźni oceniają, że górne części penisa są zdecydowanie bardziej wrażliwe w porównaniu z dolnymi regionami. Ponieważ wewnętrzne tkanki jamiste, które uczestniczą w erekcji, leżą głęboko pod powierzchnią skóry, to najlepszą wskazówką dla kobiet będzie to, aby pewnie i mocno trzymały penisa w dłoni. Gdy już go złapiesz, poruszaj dłonią w górę i w dół, zwiększając nacisk doprowadzając swojego mężczyznę do orgazmu

Nie zapominaj o sutkach 

Może być to dla Ciebie nowością, ale sutki mężczyzn również lubią czułą zabawę. Mężczyźni przyznają, że sutki są jednym z najwrażliwszych miejsc na ich ciele. Możesz zacząć ssać jednego z nich, jednocześnie głaszcząc penisa dłonią. Połączenie dwóch stref erogennych może być niezwykle przyjemne. 

Nie zapomnij o jego główce 

Główka penisa, lub inaczej mówiąc – żołądź, ma znacznie więcej nerwów niż sam trzon, więc nie pomijaj jej w pieszczotach. Końcówkę penisa można nawet porównać do łechtaczki – jest zdecydowanie najwrażliwszym miejscem. (Jednak nic nie wygra z delikatnością łechtaczki kobiety i jej wrażliwością na doznania seksualne). Nałóż trochę lubrykantu na palce, ułóż je w kształt małego kółka i przesuń nimi delikatnie po główce penisa. Następnie użyj krótkich, powolnych ruchów, zaciskając dłoń wokół samej końcówki. Podczas seksu oralnego, przesuwaj językiem po całej powierzchni żołędzi i delikatnie ssij.

Podrażnij jego tyłek 

Gruczoł krokowy (znajdujący się w odbycie na głębokości kilku centymetrów) nazywany jest „męskim punktem G”. Aby dostać się do tego regionu wywołującego orgazm, musisz włożyć (dobrze nasmarowany lubrykantem) palec w tyłek swojego mężczyzny, odwrócony w kierunku przodu jego ciała. Jeśli ani Ty, ani on nie jesteście na to gotowi, możecie również stymulować prostatę, po prostu dotykając krocza. Pamiętaj, że jeśli masz zamiar wypróbować jakąkolwiek zabawę analną – lubrykant jest zawsze niezbędny…

Skup się na chwilę na jego kroczu 

Męskie krocze anatomicznie umiejscowione jest pomiędzy moszną i odbytem. Znajdują się tam mięśnie odpowiedzialne za erekcję, dlatego też masaż tego miejsca może spowodować, że szczytowanie Twojego partnera będzie jeszcze intensywniejsze. Możesz także podczas seksu oralnego pocierać jego krocze okrężnymi ruchami, utrzymując rytm z tym, co robisz ustami. Tuż przed końcem, mocno naciśnij to miejsce placami, aby dać mu orgazm, który przebije wszystkie wcześniejsze orgazmy. Po tym możesz go oczywiście poprosić o cokolwiek zechcesz w zamian.

Sprośne gadki 

Jeśli masz ochotę spróbować czegoś nowego, to może trochę poświntuszysz? Erotyka i pornografia są doskonałymi źródłami inspiracji dla przykładów sprośnych rozmów i odkrycia, jaki rodzaj tych seksownych tekstów Cię podnieca. Jeśli filmy dla dorosłych nie należą do Twoich ulubionych, może przynajmniej skusisz się na obejrzenie „Bridgertonów”? Chociaż może wcale nie potrzebujesz inspiracji ze źródeł zewnętrznych. Mózg jest głównym narządem płciowym, dlatego też patrzenie na własne fantazje seksualne bez osądzania może być kolejnym miejscem, w którym znajdziesz wiele inspiracji.

Zrób mu masaż tantryczny 

Włączenie zmysłowego masażu tantrycznego do swojego repertuaru może być bardzo seksowne. To trochę skomplikowane, ale w Internecie znajdziesz wiele podpowiedzi, jak się do tego zabrać. Jesteśmy przekonani, że Twój mężczyzna doceni inwencję twórczą.

Zaproponuj nową pozycję 

Jeśli jesteś w wieloletnim związku, wprowadzenie jakiejś nowości jest kluczowe, jeśli chcesz podtrzymać ten dreszczyk emocji w sferze życia seksualnego, który kojarzony jest zazwyczaj jedynie z początkami romantycznej relacji. Jednym ze sposobów, aby poczuć się lepiej w łóżku, jest określenie pozycji, które są dla Ciebie najwygodniejsze i dają Ci najwięcej przyjemności.

Naucz się uprawiania seksu przez telefon 

Jeśli nie mieszkasz z osobą, z którą jesteś związana, a chcesz zachować tę seksualną iskrę, zdecyduj się na erotyczną rozmowę przez telefon. Wystarczy, że oboje będziecie tego chcieli i wybierzecie odpowiednią porę. 

pieszczoty, perwersja

Bądź perwersyjna 

Czy Twój partner lubi, gdy jesteś trochę apodyktyczna w łóżku? Powiedz mu, co masz zamiar z nim zrobić, i niech powtórzy to, co mówisz. Wyszeptaj, że wyliżesz mu prawy sutek, a potem delikatnie go ugryziesz. Zapytaj go: „Co zamierzam zrobić?” i każ mu wszystko dokładnie powtarzać. Jest to również świetny sposób na nauczenie się sprośnej gadki w łóżku, która ma wiele swoich zalet.

Spróbuj utrzymywać go jak najdłużej na krawędzi orgazmu 

Wielu mężczyzn, którym wydaje się, że cierpią na przedwczesny wytrysk, tak naprawdę nie mają tej przypadłości. Średni czas od penetracji do orgazmu dla mężczyzny wynosi 5-7 minut. Jeśli chcesz wydłużyć ten okres (i jednocześnie urozmaicić), spróbuj utrzymywać partnera na krawędzi orgazmu. Nigdy o tym nie słyszałaś? To świetny sposób na powstrzymywanie szczytowania. Choć może to zabrzmieć sprzecznie z intuicją, w rzeczywistości może prowadzić do dłuższych i bardziej satysfakcjonujących orgazmów. Jeśli czujesz, że jesteś (albo on jest) blisko orgazmu, przerwij stymulację seksualną i odczekaj około 30 sekund, zanim wrócisz do zabawy. Rób przerwy, aż będziesz gotowa na orgazm. Ten proces może wydłużyć czas między stymulacją a wytryskiem. Poza tym robi się jeszcze seksowniej.

Zanurz jedynie końcówkę 

Pokusa, aby wejść od razu na pełną głębokość pochwy, zazwyczaj jest równoznaczna z tym, że penetracja kończy się bardzo szybko. Dlatego niech drażni Cię samą końcówką penisa. Okolice pochwy – srom, wargi, łechtaczka są pełne zakończeń nerwowych, nie wspominając, że punkt G znajduje się na głębokości jedynie 5 cm wewnątrz pochwy. Namów go, żeby użył penisa do drażnienia Twoich warg sromowych, delikatnie zanurzał się w Tobie, a potem znowu wychodził. Takie powolne budowanie napięcia w drodze do pełnej penetracji jest tym, co doprowadzi cię do seksualnego szaleństwa cielesnej żądzy.