4 powody, dlaczego seks w Sylwestra jest słabym pomysłem

Dziś Sylwester, a wraz z nim presja dobrej zabawy, całowania się o północy i może nawet zaliczenia numerka. Cała ta presja skutkuje tym, iż Sylwester jest prawdopodobnie najgorszą nocą z możliwych na to, ażeby zaliczyć niezobowiązujący seks. Oto dlaczego. 

Czy ten pocałunek o północy jest naprawdę tak romantyczny?

Powiem tak: pocałunku o północy – pierdol się. Jeśli jesteś singlem, albo siedzisz sam w kącie i marzysz o tym, ażeby się zapaść pod ziemię i starasz się dławić łzy, albo łapiesz kogokolwiek, kto jest akurat obok Ciebie tylko po to, żeby uświadomić sobie parę chwil później, iż ta osoba jest dla Ciebie wstrętna, po czym wpaść w panikę, że tak właśnie będzie wyglądał Twój cały rok. 

Seks w Sylwestra jest czystą presją społeczeństwa

Jeśli jesteś singlem i zaciągniesz kogoś do łóżka 31 grudnia/1 stycznia, to ryzyko żałowania tej decyzji wrasta niczym ciasto drożdżowe, a uczucie żalu 1 stycznia jest najgorszym uczuciem ze wszystkim możliwych, uwierz mi. Jeśli jesteś w związku, to seks w noc sylwestrową wydaje się być seksem obowiązkowym, tak sako jak seks urodzinowy, czy seks walentynkowy, a seks obowiązkowy rzadko jest seksem dobrym.

Seks w Sylwestra nabiera zupełnie nowego znaczenia

Przez większość czasu w ciągu roku możesz po prostu uprawiać seks, nie martwiąc się zbytnio o to. Jednak w Sylwestra coś się zmienia i nagle wydaje Ci się, że to, czy będziesz uprawiać seks, czy też nie, ma znaczenie w Nowym Roku, kiedy tak naprawdę 1 stycznia jest dzień po 31 grudnia, a 31 grudnia nie czujemy takiej presji, ażeby uprawiać seks. 

I mimo to, że prawie każdy to rozumie, Nowy Rok i pierwsze dni stycznia to dni, kiedy chcemy naprawić każdy aspekt swojego życia, nie omija to też sfery seksu. Czyli czeka nas bardzo stresujący seks. 

Siedzenie w domu w Sylwestra często wydaje się być spoko pomysłem. Kluby nie są dobrym miejscem w pierwsze chwile Nowego Roku, imprezy są mocno przereklamowane, a wyjście do restauracji to często koszt paruset złotych. Jednak jeśli jesteś singlem i nie ruszysz się z domu, to odbierzesz sobie szansę na małe ruchanko w pierwszych godzinach Nowego Roku, czego możesz żałować przez cały rok. Jeśli jednak nie dajesz za wygraną i dosłownie musisz uprawiać seks w Sylwestra, przygotowaliśmy listę pozycji seksualnych, które warto wypróbować tej magicznej nocy.

Seks w Sylwestra – najlepsze pozycje, które na pewno chcesz wypróbować

Początek każdego roku jest magiczny. Masa planów na zbliżające się 365 dni, to uczucie, że wszystko jest możliwe i niewyjaśnione uczucie szczęścia. Koniec okresu świątecznego to idealny czas na to, ażeby wypróbować z bliską Ci osobą kilku nowych pozycji seksualnych, bo oprócz abonamentu na siłownię warto jest też nabyć abonament na lepsze ruchanko! W przenośni, oczywiście. Przedstawiamy Wam więc kilka pozycji seksualnych, idealnie nadających się na uprawianie seksu na dobry początek roku! Na naszej

Odliczanie

Tak, chodzi tu dokładnie o odliczanie. Gdy obydwoje zbliżacie się do wielkiego finału, zaczynacie odliczanie do orgazmu. Jeśli chcecie dojść w tym samym momencie, musisz się komunikować. Jeśli jedna osoba jest bliżej od drugiej, musicie się komunikować w celu wyjaśnienia sobie nawzajem, kiedy dojdziecie do wielkiego finału. Po dojściu obydwoje możecie wiwatować sobie i snuć plany na nowy rok. 

Parzenie herbaty

Jeśli nie wiesz jeszcze, czym jest tea-bagging, wyobraź sobie parzenie herbaty. Wsadzasz torebkę z herbatą do kubka z gorącą wodą, prawda? Teraz zastąp torebkę herbaty męskimi jądrami, a kubek swoimi ustami i masz! Ten akt seksualny zdecydowanie nie jest dla każdego, ale jeśli wolisz bardziej odważne postanowienia seksualne, to może to być coś dla Ciebie! 

Filmy

Tuż przed nastąpieniem Nowego Roku nagrajcie ze swoim partnerem swój osobisty film erotyczny. W pierwszej połowie stycznia możecie się przytulić do siebie i oglądać go. Jest to nie tylko cholernie seksowna gra wstępna, ale też forma poznawania siebie nawzajem i omawiania swoich błędów i upodobań seksualnych. Jeśli masz dostęp do programów erotycznych – odpal je i oglądaj wraz ze swoim partnerem. Na pewno znajdziesz tam masę inspiracji!

Im więcej – tym lepiej, czyli niektóre pozycje wymagają więcej niż 2 osób

A może jakiś bardziej szalony pomysł na spędzenie tego wieczoru? A może tak pisać się na trójkąt? Albo czworokąt? Sex w Sylwestra z więcej niż jedną osobą zawsze jest interesującym doświadczeniem, a więc warto jest zainicjować takową przygodę. Trochę seksu w noc Sylwestrową chyba nikomu aż tak nie zaszkodzi, co nie?