Zgotujcie sobie niezapomnianą noc! Dlaczego warto uprawiać seks w kuchni?

seks w kuchni

Mało przestrzeni, bolesne kanty i zbyt dużo sprzętów, które można strącić przez nieuwagę – w niektórych osobach seks w kuchni może budzić takie skojarzenia. Rzeczywiście, trudno w tym przypadku mówić o takiej wygodzie jak w sypialni, jednak gorąca atmosfera kuchni może skłaniać do namiętności. W dodatku kuchenną przestrzeń można doskonale wykorzystać do zmysłowych igraszek – jeśli tylko wiecie, w jaki sposób to zrobić. Macie ochotę na naprawdę pikantną przygodę? Zapraszamy do kuchni!

Spis treści

Seks w kuchni – ale po co?

Nawet do kipiących namiętnością związków wkrada się czasem nuda i rutyna – to zupełnie normalne. W dzisiejszych czasach jesteśmy bardzo zapracowani, a czasem widujemy się z naszymi partnerami tylko w biegu – na przykład przy śniadaniu. Seks z ekscytującego bardzo łatwo może stać się po prostu kolejną czynnością, którą wykonujecie w parze. Dlatego jeśli tylko sytuacja na to pozwala, warto zadbać o jego urozmaicenie. Wasze wspólne śniadanie może przerodzić się w chwile prawdziwych uniesień, które zostaną w waszych głowach przez cały dzień i sprawią, że po powrocie będziecie mieli ochotę na więcej. 

gdzie uprawiać seks w kuchni

Przez żołądek do seksu, czyli jak w erotyczny sposób wykorzystać jedzenie

O działaniu afrodyzjaków, które wywołują seksualne podniecenie, napisano już wiele. Z pewnością wiesz, że romantyczna kolacja składająca się z owoców morza, czy deser w postaci truskawek oblanych czekoladą mogą przyczynić się do tego, że będziecie mieli ogromną ochotę na seks. Jeśli zdecydujecie się na to, aby kochać się w kuchni, podniecające jedzenie możecie mieć naprawdę na wyciągnięcie ręki.

Również wspólne gotowanie nie tylko zbliża do siebie ludzi, ale także sprzyja miłosnym uniesieniom. Tylko o tym pomyśl – decydujecie się na wspólne pieczenie ciasta, a po dodaniu każdego kolejnego składnika, oboje zdejmujecie po jednym elemencie garderoby. O tym, jak wykonać striptiz w 8 prostych krokach przeczytasz tutaj. Albo wcale nie bawicie się w powolny striptiz i zaczynacie przygotowywanie deseru ubrani wyłącznie w fartuszki. Gwarantujemy – gdy tylko ciasto wyląduje w piekarniku, wy wylądujecie na blacie. Albo na podłodze, decyzję pozostawiamy wam.

Gdzie uprawiać seks w kuchni?

Wspominaliśmy już o blacie oraz kuchennej podłodze – w tej części artykułu znacznie rozwiniemy kwestię idealnego miejsca do uprawiania seksu w kuchni.

Seks na blacie to temat bardzo popularny nie tylko w filmach porno, ale również w fantazjach wielu osób. Dzieje się tak między innymi dlatego, że kuchenny blat pozwala na uprawianie seksu w różnych pozycjach, a wręcz zmusza do ich wypróbowania. Doskonale nadaje się do penetracji od tyłu – wystarczy, że jedna osoba położy się na nim brzuchem, a druga stanie za nią. W tej pozycji jest bardzo ważne, aby blat nie był ani zbyt niski, ani zbyt wysoki, inaczej może być wam obojgu niewygodnie.

Tę powierzchnię możecie jednak spokojnie wykorzystać także podczas seksu twarzami do siebie. Nie możemy zapomnieć także o seksie oralnym – wizja opierania się jednej z osób o blat, podczas gdy druga znajduje się przed nią na kolanach, z pewnością rozpala zmysły wielu osób. Dlaczego mielibyście jej nie urzeczywistnić?

Gdzie jeszcze uprawiać seks w kuchni? Tam, gdzie tylko podpowie wam wyobraźnia! Doskonałym wyborem może być podłoga, na której możecie wypróbować naprawdę różnorodne pozycje i która pozwoli wam się ochłodzić po tym, jak rozpalicie się nawzajem do czerwoności. Możecie także spróbować seksu na krześle – ten mebel doskonale nada się do ujeżdżania.

Jak wykorzystać kuchenną przestrzeń do roleplayu?

Nawet jeśli kuchnia nie kojarzy wam się z rolami, które chcielibyście przyjąć podczas miłosnych uniesień, nie oznacza to, że nie możecie poeksperymentować. Jeśli przebierzesz się w niewielki fartuszek, który więcej odkrywa, niż zakrywa, a następnie ugotujesz partnerowi obiad, wcielając się w mistrzynię sztuki kulinarnej, z pewnością sprawisz, że nie oderwie od Ciebie ani wzroku, ani dłoni. Wykorzystajcie przedmioty, które można znaleźć w kuchni – na przykład jeśli odgrywasz rolę ostrego i wymagającego szefa kuchni, elastyczna i giętka silikonowa szpatułka może z powodzeniem zastąpić palcat.

To jak? Gotowi na podgrzanie atmosfery?