Seks oralny od podszewki – jak zrobić minetę?

seks oralny

Cunnilingus to łacińskie określenie na seks oralny wykonywany na pochwie przez mężczyznę. Zwykle dotyczy to kobiety, ale może też dotyczyć osoby niebinarnej, której wpisano jako płeć: kobieta przy urodzeniu, lub osoby transpłciowej z pochwą. Sprawdź jak sprawić przyjemność kobiecie i zrobić jej minetę, której nie zapomni przez długie lata! 😏

Jak zrobić minetkę, która uchodziłaby za “dobrą”?

Więc co to dokładnie oznacza? Cóż, jak każdy akt seksualny, zależy to od dwóch zaangażowanych osób. Istnieją pewne czynności i ruchy, które są bardziej powszechne, ale ważne jest, abyś Ty i osoba, z którą się spotykasz, byli po tej samej stronie, jeśli chodzi o to, co jest dobre. 

Rzeczy, które jednej osobie wydają się niewiarygodne, mogą wydawać się nieinteresujące – a nawet bolesne – dla innej. Jedynym sposobem, aby wiedzieć to na pewno, jest rozmowa ze sobą i wypróbowanie różnych rzeczy, ale w skrócie, mineta zazwyczaj koncentruje się na tym, że jeden partner liże łechtaczkę drugiej osoby. 

Jeśli chodzi o to, co możesz zrobić z ustami, może to również obejmować ssanie łechtaczki, ssanie lub lizanie warg sromowych mniejszych, lub wkładanie języka do otworu pochwowego partnera.

Dlaczego seks oralny jest ważny?

Eksperyment myślowy: Wyobraź sobie kobietę pocierającą Twoje jądra o łechtaczkę, aż osiągnie orgazm. Potem odwraca się do Ciebie w postkoitalnej mgle przyjemności i pyta: Też Ci się podobało? 

Jest całkiem duża szansa, że ​​nigdy Ci się to nie przydarzyło, ale nie jest to zupełnie obca koncepcja dla kobiet, z których wiele jest przyzwyczajonych do seksu przede wszystkim dla przyjemności faceta – lub w niektórych niefortunnych przypadkach wyłącznie dla przyjemności faceta. 

Skutek jest taki, że centralne miejsce przyjemności na ciele kobiety – łechtaczka – jest nadal ignorowana przez wielu facetów. Przeglądnijmy się temu bliżej. Byłoby tak, jakby podczas seksu żołądź Twojego penisa nigdy nie dotykała żadnej części ciała partnera. 

W powyższym scenariuszu z pocieraniem jąder i łechtaczką możesz odczuwać przyjemność, w końcu jądra mają zakończenia nerwowe i może być głęboko podniecające, gdy są dotykane. Poza tym możesz być podekscytowany faktem, że jesteś nagi z inną osobą, a świadomość, że jest podniecona w Twojej obecności, może być ekscytująca. 

Ale bez jakiejkolwiek stymulacji Twojego penisa prawie na pewno nie osiągniesz orgazmu i prawdopodobnie będziesz przynajmniej trochę rozczarowany. Dobrą wiadomością jest to, że upewnienie się, że partner nie doświadczy kobiecej wersji tego scenariusza, nie jest szczególnie skomplikowane – wystarczy zacząć włączać stymulację łechtaczki do seksu z taką samą regularnością jak podczas penetracji. 

Najlepszym sposobem na to jest seks oralny – inaczej mineta.

Podstawowe wskazówki, czyli jak zrobic minetke, dzięki której zdobędziesz tytuł “Mistrz Minety”

Świetnie, że chcesz się zaangażować w minetę, ale bez wiedzy o tym, co robić, może to być zniechęcające lub, co gorsza, szalenie nieskuteczne. Aby pomóc Ci uniknąć sytuacji, w której Twoja głowa znalazła się między nogami partnerki, ściskana przez głębokie uczucie paniki lub zmieszania, poprosiliśmy kilku ekspertów o podstawowe wskazówki, które powinieneś wiedzieć, zanim zaczniesz kogoś zjadać.

Zlokalizowanie łechtaczki językiem to dobry start

Jak wspomniano powyżej, dla wielu osób głównym zadaniem minety jest lizanie łechtaczki, która wystaje spod kaptura łechtaczki, tuż nad otworem pochwy. Niezależnie od tego, czy szukasz jej, czy dotykasz ją, znalezienie tego jest ważnym pierwszym krokiem w wykonaniu minety. Niektórym osobom może o sprawić problem. Wszystko zależy od budowy ciała, włosów łonowych oraz wielkości łechtaczki i kaptura, ale polowanie będzie tego warte.

Rozpocznij pieszczoty oralne

Kiedy już zlokalizujesz łechtaczkę, zacznij ją lizać! Łechtaczkę można lizać na wiele różnych sposobów – szybko lub powoli, używając całej długości języka lub tylko końcówki. Tutaj powinieneś spróbować dowiedzieć się, co lubi Twoja partnerka, więc na początku warto przetestować różne style lizania. 

Często różne techniki dają dobre samopoczucie w różnym czasie. Czasami metoda lizania, która w jednej chwili jest bardzo dobra, w następnej może być zbyt intensywna i tak dalej. Ważne jest, aby być wrażliwym na wszystko, co powie Twoja partnerka („Szybciej!” lub „Za mocno!” Itp.) I zwracaj uwagę na jej oddech lub jęki. 

Często, gdy trafisz w określony rytm, będzie oczywiste, że działa, nawet jeśli Twoja partnerka nie powie ani słowa, ponieważ podniecenie seksualne często przekłada się nieświadomie na reakcje fizyczne, takie jak cięższe oddychanie, napinanie mięśni i wyginanie pleców.

Wargi sromowe są super – zbadaj je dokładnie

Czy czułbyś przyjemność oralną, gdybyś czuł, że Twoja partnerka zmaga się z koncepcją umieszczenia penisa w dowolnym miejscu w pobliżu ust? Prawdopodobnie nie. Seks jest fajniejszy, gdy wszystkim się podoba – więc spróbuj wnieść tę samą energię do minety. 

Im lepiej będziesz się bawił, tym bardziej Twoja partnerka będzie zadowolona. Twoja partnerka mogła otrzymywać negatywne informacje o swoich genitaliach, gdy dorastała (i osiągała dorosłość) i chociaż nie jest Twoim zadaniem cofanie wszystkich szkodliwych skutków, jeśli okażesz wdzięczność i podziw dla jej sromu, może to pomóc się zrelaksować.

Baw się wargami sromowymi

Jedną z części minety, która czasami jest pomijana, jest zabawa wargami sromowymi mniejszymi. Pamiętaj, że możesz stymulować wewnętrzną tkankę erekcyjną łechtaczki poprzez wargi. 

Pocieraj i naciskaj na wargi większe, a prawdopodobnie pobudzisz wewnętrzny kompleks łechtaczki. Może to nie być tak przyjemne, jak lizanie lub ssanie łechtaczki, ale to nie znaczy, że nie jest to zabawna część. Jest to dobra opcja, jeśli chcesz tu i tam wprowadzić jakąś wariację.

Nie zakładaj z góry, że każda kobieta jest taka sama i lubi te same rzeczy

 Każdy srom jest inny. To, co zadziałało w przypadku poprzedniej partnerki, może nie działać w przypadku obecnego partnera/partnerów, więc nie zakładaj z góry. Nie każdy partner chce seksu oralnego w ten sam sposób. Nawet jeśli poprzednia partnerka kochała to, co robiłeś z językiem, następna może tego nienawidzić.

Chcesz wiedzieć, jak zrobić minetę jej marzeń? Zapytaj!

Więc jeśli założenia są nieaktualne, skąd wiesz, co robić? To proste! Poproś o opinię i postępuj zgodnie z jej wskazówkami.  Zawsze pytaj, co lubi Twoja partnerka. Zawsze! Nie zgaduj ani nie zakładaj. 

Zapytaj – czytanie porad na forach internetowych nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Pytanie o to, co lubi lub czego chce Twoja partnerka, może wydawać się zniechęcające, jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajony – ale to dobry nawyk, które docelowo może sprawić, że kobieta podczas seksu oralnego osiągnie orgazm! Po pierwsze, dbanie o doświadczenia partnera jest jednym z fundamentów przyzwolenia seksualnego.  Po drugie, możliwość prowadzenia tych rozmów, zarówno podczas seksu, jak i poza sypialnią, zapewni Wam lepszy seks.

Zmiana pozycji i dowiadywanie się o tym, czym jest punkt G

Mogłeś wyobrazić sobie to wszystko w pozycji misjonarskiej, z Twoją partnerką na plecach, z rozłożonymi nogami, a Ty leżysz lub klękasz przed nimi. Chociaż jest to powszechny i ​​prosty sposób podejścia do minety, nie jest to jedyny sposób, aby robienie minety sprawiło, że kobieta pokocha Twój język i odda się w stu procentach rozkoszy. Czas na zmianę pozycji!

Można zrobić to w wielu pozycjach – od typowego stylu misyjnego, poprzez siedzenie na twarzy, aż po lizanie jej od tyłu. Nie krępuj się zmieniać rzeczy. Możesz też zmieniać miejsca, w których uprawiacie seks – w końcu można się porządnie zabawić nie tylko w łóżku. Delikatnie napomknij swojej partnerce o tym, że chciałbyś ją popieścić w innym pokoju – na przykład w kuchni! Taka zmiana rzeczy często sprawia, że na samą myśl o seksie robi się nam gorąco…