Świadoma masturbacja – droga do głębokich orgazmów

Nie ma potrzeby czekać na kochanka, żeby Cię do tego doprowadził, bo za oknem mamy już wiosnę, a więc czas zaszaleć!

Czas więc połączyć swoje dobre samopoczucie z masturbacją.

Masturbacja kobiet czasami nie obejdzie się bez zaufanego wibratora, ale tak naprawdę nie myślimy zbyt wiele o tym, co robimy i dlaczego to robimy. Czy jesteś w stanie wykorzystać swoją energię orgazmiczną, aby stworzyć impet w innych obszarach swojego życia?

A może po prostu odłączasz wtedy swój mózg i masturbacja jest dla Ciebie czymś w rodzaju medytacji?

Chociaż szybki i bezmyślny orgazm jest z pewnością zabawny i satysfakcjonujący, seks solo może być czymś więcej niż tylko unikaniem robienia prania, myśląc o Channing Tatum, jednocześnie pocierając się w górę i w dół.

Jak się masturbować i jak sprawić, żeby masturbacja stała się jeszcze lepszym doznaniem? Już Wam mówię.

Seksualność energetyczna

Kiedy większość z nas cieszy się połączonym sprzężeniem, zwykle jesteśmy dość świadomi energii seksualnej.

Być może lubisz głęboką więź, którą dzielisz ze swoim długoterminowym partnerem, może wreszcie oddajesz się zabawom z tym gorącym facetem z baru, a może nawet próbujesz wyobrazić sobie swoje pierwsze dziecko!

Podniecenie seksualne i orgazm rodzą się w umyśle i często kobieca masturbacja zaczyna się właśnie od projektowania tych czy innych obrazów w swojej głowie.

Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłaś w zajęciach z jogi lub medytacji i cieszyłaś się pozytywnymi postępami w innych obszarach swojego życia, przygotuj się na nową klasę medytacji narządów płciowych – uważną praktykę masturbacji.

Choć może brzmieć dziwnie, jest to nie tylko sposób masturbacji, który pozwoli Ci rozładować napięcie seksualne, ale też pozytywnie wpłynie na Twoje życie seksualne. Jak się do tego zabrać? Już podpowiadamy.

Po pierwsze – głęboki wdech

Świadoma masturbacja nie musi być skomplikowana ani zastraszająca i może zacząć się od czegoś tak prostego jak oddychanie. Zacznij od nadania priorytetu przyjemności i poświęć trochę czasu w swoim pracowitym dniu, tylko dla siebie. Znajdź w domu miejsce, w którym nikt nie będzie ci przeszkadzał, zamknij drzwi i wyłącz swój telefon.

Jeśli już uważasz, że jest to trudne, możesz zacząć od ustawienia timera w telefonie. Czy masz czas na dwie minuty dla siebie? Co powiesz na 10 minut? Godzina? Cokolwiek Ci odpowiada.

Przygotuj przestrzeń dookoła Ciebie tak by koiła Twoje zmysły. Może masz ochotę zapalić świeczkę, albo dwie i cieszyć się aromaterapią? Być może chcesz by było przytulnie i wykorzystasz kilka poduszek i kocy, które posiadasz? Może chcesz pomasować się pachnącymi olejkami? Możliwości są nieograniczone.

Teraz nadszedł czas, aby znaleźć wygodne miejsce, aby usiąść i zrelaksować się przez chwilę, pozwalając umysłowi przejść przez ciało. Czy są miejsca, które są obolałe lub napięte? Wyślij im trochę kochającej, kojącej energii. Kiedy poczujesz się zrelaksowana i swobodna, pozwól sobie pomyśleć o tym, co chcesz dziś wykorzystać do własnej miłości.

Przyjemność prioretytowana

Wszyscy lubimy się czuć dobrze, prawda? Skupmy się więc na naszej przyjemności. Zdecydowałaś się potraktować priorytetową Twoją przyjemność przez pięć minut dziennie, koncentrując się na swoich odczuciach i to jest niesamowite!

Jeśli lubisz korzystać z lubrykantu to jest to dobry moment – pamiętaj, że zwiększa on doznania fizyczne. Następnie zacznij po prostu od cieszenia się z widoku swoich genitaliów przez kilka chwil zanim zaczniesz działania w celu osiągnięcia orgazmu.

Skoncentruj się na typie dotyku jaki wykorzystujesz. Możesz go powoli zmieniać, delikatnie, żeby zobaczyć co wolisz. Jeśli próbujesz się skoncentrować, spróbuj opowiedzieć o tym, co robisz i jak to jest na głos lub w głowie. Zdziwisz się, jak szybko przyciągnie Cię to do chwili obecnej i zwiększy przyjemność.

Celem nie jest orgazm sam w sobie (chociaż oczywiście jest pożądany) ale poświęcenie czasu dla siebie i odczucie maksymalnej przyjemności w każdej chwili.

Multiplikacja manifestacji

Wiemy wszystko o mapach myśli, planach motywacyjnych i słyszeliśmy, jak Oprah zachwyca się mocą manifestacji, ale czy wiedziałeś, że energię, którą generujesz podczas przyjemności, możesz wykorzystać, aby zwiększyć swoją zdolność manifestacji? Witaj w nowej supermocy; manifestacja orgazmu!

Jednym z najskuteczniejszych sposobów przyspieszenia twoich celów jest świadoma masturbacja. Zapisz jeden cel na kartce papieru i połóż go na klatce piersiowej lub brzuchu, a następnie rozkręć się! Zacznij od ćwiczeń skupionych na odczuciach, a kiedy zaczniesz wchodzić w tę strefę, pozwól umysłowi wędrować do celu. Wyobraź sobie, jak by to wyglądało i jak byś się czuł gdyby stało się to rzeczywistością, i pozwól sobie cieszyć się uczuciem realizacji tego celu, bez żadnych osądów ani pytań, jak się tam dostać.

Jeśli w tym czasie osiągniesz orgazm to świetnie! Wybuchowa moc energetyczna twojego orgazmu może naprawdę wywołać twoją manifestację we wszechświecie z mocą wyrzutu z katapulty! Jeśli nie osiągniesz orgazmu, to też jest absolutnie w porządku. Po prostu ciesz się dotykiem tak długo, jak chcesz.

Decyzja bezpośrednia

Czy kiedykolwiek próbowałaś podjąć łatwą decyzję? A może jesteś jedną z tych osób, który nie pomaga nawet dobrze skonstruowana lista wad i zalet. Dobra wiadomość jest taka, że ​​twoje genitalia są tutaj, aby pomóc! Nasze ciała mają tyle głębokiej mądrości i intuicji, a my musimy ich tylko słuchać, aby się uczyć. Możesz zapisać swoją decyzję na kartce papieru lub po prostu zachować ją w pamięci i pomyśleć o dwóch różnych wynikach – albo o większej ilości, niezależnie od tego ile ich jest.

Zacznij od skupienia się na wrażeniach, a następnie, gdy będziesz gotowy, zacznij od wizualizacji każdej możliwej decyzji. Na przykład, być może będziesz musiał zdecydować, czy powinieneś poprosić swojego szefa o podwyżkę, czy w ogóle znaleźć nową pracę.

Zauważ, jak reaguje twoje ciało, gdy wyobrażasz sobie siebie w każdej sytuacji. Czy twoje palce u nóg zakrzywiają się na myśl o nowej pracy, a żołądek jest ciasny, gdy myślisz o prośbie o podwyżkę, na którą zasługujesz? Naprawdę pozwól sobie zanurzyć się w tę praktykę bez osądu. Twoje ciało będzie tak szczęśliwe, że naprawdę próbujesz go słuchać.

Jeśli masz orgazm podczas wyobrażania sobie jednego konkretnego wyniku, jest to świetny znak, że może to właśnie ta lepsza decyzja! Jeśli nie osiągasz punktu kulminacyjnego, to też jest w porządku, a kiedy już skończysz wizualizacje, zamelduj się w swoim ciele i zastanów się, jak się czułeś podczas każdego wyboru, i słuchaj, co mówi ci ciało.

Poświata

Po świadomej masturbacji możesz odczuwać wiele różnych (nowych) rzeczy i wszystkie one są całkowicie normalne i zdrowe. Możesz czuć się naprawdę wyczerpana emocjonalnie lub czuć niesamowity przypływ energii, możesz odczuwać letarg lub motywację do podbicia świata.

Słuchaj swojego ciała i tego, czego potrzebuje!

Może się nawet okazać, że praktyki te przekładają się dość łatwo poza sypialnię. Zanim się zorientujesz, możesz już wiedzieć, że jedna decyzja jest lepiej odczuwana przez Twoje ciało od drugiej, albo że jesteś całkowicie zrelaksowana podczas masażu i po raz pierwszy od dawna nie myślisz o niczym innym prócz cieszenia się chwilą.

Masturbacja i świadoma masturbacja powinny przestać być tematem tabu i warto jest mieć świadomość tego, że oprócz tego, że osiągasz orgazm, osiągasz też lepsze samopoczucie i lepiej poznajesz swoje ciało.

Czy świadoma masturbacja mężczyzn różni się czymkolwiek od świadomej masturbacji kobiet? Oczywiście, że nie. W obu przypadkach masturbacja staje się czymś więcej niż tylko sposobem na odprężenie się i staje się formą samoakceptacji i poprawy swojego zdrowia seksualnego.