Seks oralny, a rozmiar penisa – jak ssać dużego penisa?

Wszyscy tam byliśmy – rozpinasz mu spodnie i znajdujesz gigantycznego kutasa i nie masz absolutnie pojęcia, co z nim zrobić, a zwłaszcza jak go ssać. Posiadanie dużego penisa do zabawy może być świetne, ale może też być koszmarem, jeśli nie masz pewności, co robić i jak sprawić mu najlepszą przyjemność.

W tym artykule czeka Cię szalona przejażdżka, ale jeśli zastosujesz się do moich szczegółowych wskazówek, powinieneś być w stanie ssać wielkiego kutasa jak profesjonalista i sprawić, by twój mężczyzna błagał o twój magiczny język. A więc – na czym polega idealny seks oralny?

Jak ssać jego kutasa jak nikt inny?

Pamiętaj, że w każdej aktywności seksualnej chodzi przede wszystkim o pewność siebie.

Bądź pewnA siebie, bądź seksualna, bądź prowokacyjna, bądź mistrzem, a jeśli nie możesz? Po prostu udawaj, aż to zrobisz. Przez lata nauczyłam się, że większość mężczyzn KOCHA kobietę (lub mężczyznę!), która jest pewna siebie w łóżku.

Kiedy masz przed sobą dużego kutasa, weź go dłonią, użyj trochę lubrykantu i zacznij od zabawy czubkiem penisa językiem.

Jeśli chodzi o ssanie dowolnego penisa, szczególnie dużego, ważne jest, aby go drażnić.Delikatnie chwyć język i przeciągnij nim wzdłuż jego trzonu i upewnij się, że ominął czubek jego penisa, doprowadzi go to do szaleństwa.

Nawet jeśli nie masz pewności, jeśli on jęczy, robisz to dobrze. Po prostu bądź pewny siebie, zamknij oczy i wyobraź sobie, co byłoby dobre.

Nigdy nie rób tego podczas stymulacji penisa:

  • Unikaj zębów.
  • Nie całuj jego łona.
  • Nie liż jego tyłka bez zgody.
  • Nie wtykaj palca do jego tyłka bez zgody.
  • Po prostu ssij go tak jak potrafisz – entuzjazm jest tutaj kluczem do sukcesu.
  • Wyzwaniem jest głębokie gardło przy dużym penisie!

OK, jeśli jesteś wystarczająco pewna siebie i chcesz podjąć wyzwanie, spróbuj swoich sił w głębokim gardle, porozmawiaj ze swoim partnerem i zobacz, jak daleko możesz się posunąć.

Jednak głębokie gardło może być zniechęcającym zadaniem, gdy ktoś ma dużego penisa. Porozmawiaj wcześniej ze swoim partnerem i poproś go, aby nie popychał głowy, gdy tam jesteś, może to spowodować, że natychmiast się zakrztusisz, szczególnie jeśli masz wrażliwy odruch wymiotny, a także, jeśli nie wiesz, że nadchodzi, nie jest to miłe uczucie, gdy facet ma dużego penisa.

Głębokie gardło nie jest grą końcową, wchodzenie tak głęboko, jak tylko możesz, nie oznacza najlepszego i najwspanialszego loda, a ty i twój partner powinniście być tego świadomi. Jeśli ci się to nie podoba, daj znać swojemu partnerowi i zapytaj go, co jeszcze jest dobre, i skup się na tym.

Ssij końcówkę jego penisa za pomocą ust i języka!

Pornografia pokochałaby cię, gdybyś uwierzył, że głębokie gardło jest drogą do serca mężczyzny, ale nie jest tak stymulujące jak się wydaje. Stymulowanie czubka jego penisa jest jak ssanie łechtaczki. Jeśli potrafisz doskonalić tę technikę, możesz stać się profesjonalistą w ssaniu penisa.

Stymuluj jego penisa językiem, dużą ilością śliny, a nawet smakowym lubrykantem, jeśli masz go pod ręką. Zakręć językiem okrężnymi ruchami wokół głowy jego penisa. Liż w górę i w dół. Pozwól główce jego penisa „wskakiwać” i wysuwać się z ust i używaj języka do stymulacji

Połóż obie dłonie na trzonie jego penisa i weź jego penisa do ust i ćwicz w rytmie rękami.

Praktyka czyni mistrza

Możesz nie być najlepszy w ssaniu dużego kutasa, kiedy spróbujesz go po raz pierwszy, ale ćwiczenie poprawi wszystkie niedociągnięcia. Możesz także ćwiczyć na dużych przedmiotach, jeśli masz dildo lub nawet wystarczająco duży przedmiot w kształcie penisa.

Ta wskazówka działa najlepiej, jeśli jesteś już w związku, po pierwsze, on dostaje dużo lodzików, a ty dowiadujesz się dokładnie, co lubi. Staraj się uprawiać seks oralny tak często, jak tylko oboje macie na to ochotę, a postępy na polu seksu oralnego zauważycie szybciej, niż mogłoby się wydawać!

Pamiętaj by używać dłoni!

Po pierwsze, fajnie jest mieszać ręce i usta podczas ssania penisa, ale także powstrzymuje twoje usta przed pójściem dalej, niż chcesz. Używając rąk, co oznacza również, że możesz skupić się na czubku penisa, podczas gdy twoje ręce wykonują całą ciężką pracę, upewnij się, że używasz dużo śliny i lubrykantu, aby był jak najbardziej śliski.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jak w przypadku wszystkich praktyk seksualnych, Twoim priorytetem musi być bezpieczny seks. Pieszczoty oralne tak samo narażają Cię na choroby przenoszone drogą płciową, jak każdy akt seksualny. A więc – odpowiednio się zabezpieczaj i regularnie badaj!