Kamerki erotyczne: 5 porad dla średnio zaawansowanych

Jesteś już modelką seks kamerki na żywo i zastanawiasz się teraz, jak sprawić, by twoje pokazy na żywo były bardziej jakościowe, a twoje zarobki – znacznie większe? W końcu myśląc o karierze modelki sex kamerki zarabianie jest pierwszą rzeczą, jaka przychodzi nam na myśl!

Spraw, żeby kamerki (seks kamerki) stały się Twoim stałym źródłem dochodu. Nie wiem jak to zrobić i zagwarantować sobie sukces? Spieszymy z pomocą:

Zrób harmonogram

Kobieto, dla swojego dobra, zrób harmonogram swoich pokazów! Traktuj je jak program telewizyjny.

Czy słyszałaś o programie telewizyjnym, nadawanym o dowolnych godzinach? W poniedziałek rano, we wtorek po południu, a w piątek o północy? No właśnie.

Jeśli nie masz planu i nie robisz swoich pokazów zgodnie z harmonogramem, użytkownicy, którzy mogliby stać się twoimi stałymi widzami, po prostu nie będą wiedzieli, kiedy cię znajdą online.

A przez to ty tracisz pieniądze. Nikt nie ma czasu i chęci sprawdzać, czy akurat masz chęć na pokazy. Twoi widzowie chcą wiedzieć gdzie i kiedy będą mogli cię znaleźć.

Postaraj się, by twoje pokazy nie były nudne

To brzmi jak coś zupełnie oczywistego, jednak nadal zbyt wiele osób wykonujących pokazy po prostu siedzi na kanapie w oczekiwaniu na żetony. Kompletna nuda.

Jeśli na pokazie publicznym masz określone cele i wykonujesz coś po ich osiągnięciu, nie możesz tak po prostu przeskoczyć od siedzenia na kanapie i dłubania w nosie do wykonywania ostrego show.

Każda minuta twojego pokazu powinna być warta żetonów. W przeciwnym razie osiągnięcie ustalonego przez ciebie celu zajmie bardzo dużo czasu.

Nie masz pojęcia, jak wygląda dobry pokaz wstępny? Oglądaj pokazy tych dziewczyn, które się na tym znają. Nie kopiuj ich, ale możesz zaczerpnąć kilka pomysłów.

Zabawy seksualne to inny sposób na zaciekawienie swoich obserwatorów – dzięki nim będziesz w stanie nie tylko zainteresować ich, ale też dobrze się bawić w międzyczasie!

Zostań naczelną kusicielką kamerek internetowych

Jeśli planujesz pokaz wieczorem, zacznij go reklamować już od rana. Snapchat, Instagram, Twitter – wszystkie chwyty są dozwolone. Zrobienie krótkiego snapa zajmie ci 3 minuty, a korzyści z całą pewnością namacalne. Oczywiście, tylko w tym przypadku, jeśli masz tam wierną bazę fanów.

Uwaga – kuszenie zadziała, jeśli będzie subtelne. Nie musisz się rozbierać, zostaw to na wieczór. Po prostu, patrząc prosto do kamery powiedz kilka zdań o tym, jak bardzo czekasz na ten wieczór.

Spraw, by ci, którzy obejrzą twój anons mieli ochotę na więcej. Znacznie więcej! Zrób kilka takich anonsów w ciągu dnia, a nie będą mogli doczekać się wieczora.

Pamiętaj, by zaanonsować swój pokaz na Erodate. Napisz wiadomość na Hotline, zamieść swoje zdjęcie w galerii na stronie głównej, możesz też wysłać jakieś sexy zdjęcia do swoich stałych bywalców. Ta praca się opłaca!

Odpowiadaj na komentarze i wiadomości

Być może sądzisz, że nie jesteś tu po to, by pisać z użytkownikami – twoja sprawa. Rozumiemy, że cenisz swój czas bardzo wysoko i możesz nie chcieć tego robić.

Jednak to właśnie dzięki tym użytkownikom otrzymujesz żetony za pokazy. Nie musisz spędzać godzin na rozmowie – krótka rozmowa z zainteresowanym twoimi pokazami użytkownikiem, każda odpowiedź na jego komentarz buduje więź.

Przygotuj się na trolli

Ale…Na swojej kamerkowej drodze z pewnością spotkasz nieprzyjemne osoby. Będą cię trollowali, marnowali twój czas, będą nękali cię prośbami o bezpłatne pokazy.

Niestety, tak po prostu jest. Postaraj się zrobić wszystko, co w twojej mocy, by nie zaleźli ci pod skórę. Zadbaj o przyjazną atmosferę na swoim pokazie, nawet jeśli oznacza to banowanie osób, którzy psują innym dobrą zabawę. I baw się dobrze!