Sex z dziewicą – pokaż jej, czym jest prawdziwa przyjemność

sex z dziewicą

Wyobraź sobie taki scenariusz – poznajesz kobietę, z którą od razu nadajesz na tych samych falach. Spędzacie świetny wieczór, idziecie do łóżka i ona informuje Cię, że jest dziewicą i to właśnie z Tobą chce przeżyć swój pierwszy raz. Wydaje Ci się, że w dzisiejszych czasach jest to niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu Erodate. Swoje konta posiada tu mnóstwo dziewczyn, które mają dość tego, że nigdy nie uprawiały seksu i chciałyby tego spróbować z kimś naprawdę doświadczonym, kto wszystko im pokaże. Jeśli to brzmi jak sytuacja Twoich marzeń, nie musisz dłużej czekać! Dziewice spragnione dotyku czekają właśnie na Ciebie!

Spis treści

Sex z dziewicą – dlaczego mężczyźni o nim marzą?

Jeśli opisany przez nas scenariusz jest dla Ciebie podniecający, jesteś jednym z wielu mężczyzn, którzy marzą o tym, aby uprawiać sex z dziewicą. Dlaczego jest to tak atrakcyjna wizja i co jest w niej pociągającego?

W XXI wieku dziewice wydają się trochę zagrożonym gatunkiem – zdecydowana większość dorosłych kobiet ma już za sobą rozpoczęcie życia seksualnego. To, czego jest mało i co trudno zdobyć, zawsze jest znacznie bardziej atrakcyjne, nie tylko w kwestiach seksualnych.

Dziewice mają w sobie coś tajemniczego – skoro nie idą od razu do łóżka, pewnie nie mówią też wszystkiego o sobie. W końcu muszą mieć jakiś powód – czasem jest to chęć czekania do ślubu, a czasem coś zupełnie innego. Takie zachowanie działa jak magnes – faceci po prostu chcą odkryć sekrety kryjące się za tą pozą.

Kolejnym powodem, dla którego wielu mężczyznom marzy się sex z dziewicą, jest chęć bycia ich pierwszym. Wielu mężczyzn marzy o nauczeniu wszystkiego swojej seksualnej partnerki, byciu pierwszą osobą, która pokaże im prawdziwą przyjemność. Skoro dziewice nie mają żadnego doświadczenia seksualnego, to nie będą też wiedziały, czego oczekiwać – nawet jeśli Twoja technika nie jest najlepsza, one po prostu nie będą tego wiedzieć. Właśnie z tego powodu sex z dziewicą jest też doskonałym sposobem na poprawienie pewności siebie.

seks z dziewicą

Dlaczego warto poznawać dziewice na portalu Erodate?

Jeśli fantazjujesz o seksie z dziewicą, nie ma lepszego miejsca na zrealizowanie tych marzeń niż portal Erodate! Dlaczego? Jeśli kobieta jest dziewicą, a chce przestać, nie będziesz tego wiedział po jednym spojrzeniu na nią na ulicy. Nikt nie ogłasza tego też poprzez deklaracje na koszulce. Portale erotyczne to najlepsze miejsca, aby umieścić tego rodzaju anons – a tu właśnie zaczyna się Twoja rola! Wiele kobiet dodaje w opisie informację, że mają przed sobą ten pierwszy raz i poszukują kogoś, komu będą mogły powierzyć swoje dziewictwo. Dzięki temu od razu wiesz, czego możesz się spodziewać po danej dziewczynie! Napisz do niej i poinformuj, że to właśnie Ty jesteś tym, który może jej pomóc – z pewnością to doceni.

Jak przygotować się do seksu z dziewicą?

Sex z dziewicą to spełnienie marzeń – nie tylko Twoich, ale także kobiety, która w końcu będzie mogła tego doświadczyć! Będzie to dla niej doświadczenie, które zapamięta na całe życie, ale również dla Ciebie może się ono stać jednym z lepszych wspomnień. Dlatego kiedy już umówisz się z dziewicą za pośrednictwem Erodate, dobrze przygotuj się do tego spotkania. Jak to zrobić?

  • przede wszystkim postaraj się wytworzyć atmosferę wzajemnego zaufania. Spraw, aby wiedziała, że nie zrobisz niczego wbrew jej woli i że seks z Tobą będzie wyłącznie przyjemnością. Jeśli oboje będziecie rozluźnieni, Wasza noc będzie znacznie ciekawsza;
  • zadbaj też o odpowiedni klimat! Świeczki zapachowe, miękkie tkaniny na łóżku i przygotowane kieliszki do szampana dodadzą Waszemu wieczorowi klasy;
  • upewnij się, że oboje znacie swoje oczekiwania. Będziesz jej pierwszym facetem – niektórzy w takiej sytuacji lubią sobie robić nadzieję, że Wasza relacja ewoluuje w stronę czegoś głębszego. Daj jej do zrozumienia, że spotykacie się wyłącznie raz i nie chcesz tego powtarzać – wtedy unikniecie wzajemnego obwiniania się.

Już dziś spełnij swoje marzenie! Załóż konto na Erodate i umów się na sex z dziewicą, którego nigdy nie zapomni!