Sex Snap – wysyłaj zdjęcia i wiadomości bez śladu!

sex Snap

Marzy Ci się sex czat, ale boisz się, że Twoje wiadomości dostaną się kiedyś w niepowołane ręce? Szukasz sposobu na to, żeby poznawać kobiety, które również chciałyby czatować bez zobowiązań, niezależnie od tego, czy oznacza to wysyłanie seksownych fotek, roleplay czy może cyberseks? Nie mogłeś trafić lepiej! Dzięki Erodate możesz rozmawiać z mnóstwem napalonych kobiet, które są przy okazji bardzo dyskretne – żadne z waszych wiadomości nie zostaną ujawnione, jeśli tylko wymienicie się nickami na Snapchacie. Dlaczego właśnie na Erodate warto poznawać osoby do sex snapowania i skąd taka popularność tego portalu?

Spis treści

Sex Snap – skąd się bierze ten fenomen?

Wydaje Ci się, że wszędzie słyszysz określenie „sex Snap”, ale nie masz pojęcia, skąd się ono właściwie wzięło? Choć gdy Snapchat powstawał lata temu, miał być wyłącznie aplikacją do szybkiego wymieniania się fotkami, dziś używany jest w zdecydowanie innym celu. Główną cechą, dla której Snapchat jest tak popularny, jest fakt, że zarówno wiadomości, jak i wysyłane tam zdjęcia, po prostu znikają po ich odtworzeniu. Nie ma możliwości zachowania ich na dłużej, dlatego można czatować z ludźmi bez ryzyka, że kiedyś dane zdjęcia czy treści zostaną wykorzystane przeciwko Tobie. Ponadto dostajesz informację za każdym razem, gdy ktoś zrobi screen shota – dzięki temu możesz kontrolować, czy przesyłane przez Ciebie dane nie są przypadkiem utrwalane wbrew Twojej woli.

Takie rozwiązanie ma dużo zalet. Z sex Snapa może korzystać każdy – nawet jeśli jesteś osobą publiczną, też masz w końcu swoje seksualne potrzeby. Dzięki użyciu Snapa ryzyko, że ktoś przekaże dalej udostępniane przez Ciebie treści, niszcząc tym samym Twoją karierę, jest naprawdę niewielkie. Możesz używać Snapa również wtedy, kiedy pozostajesz w związku i masz ochotę na niezobowiązujący romans, ale nie chcesz, żeby informacje o nim dotarły na przykład do Twojej żony. Snap gwarantuje Ci pełną dyskrecję i pozwala pisać z chętnymi osobami bez ryzyka zdemaskowania.

Dlaczego warto poznawać osoby na sex snap na Erodate?

Wydawałoby się, że osób chętnych na sex Snap należałoby przede wszystkim szukać na Snapchacie, prawda? Nie jest to jednak takie proste. Nic nie będziesz w stanie zdziałać, nie znając nazw użytkowników, którzy mają ochotę na wymienianie się seksownymi fotkami czy wiadomościami z podtekstem. Pisanie do przypadkowych osób z nadzieją, że może właśnie one okażą się chętne, właściwie całkowicie mija się z celem – szansa, że trafisz na kogoś przypadkowo, jest bardzo niewielka. Dlatego, zanim zaczniesz wymieniać z kimś seksowne wiadomości i zdjęcia, sprawdź najpierw, czy nadajecie na tych samych falach.

Umieść w swoim profilu na Erodate informację, że szukasz kogoś na sex Snap albo po prostu podaj swoją nazwę użytkownika. Napisz, co lubisz, jakiego rodzaju zdjęciami chcesz się wymieniać i czy chcesz pisać wiadomości w formie roleplayu, czy raczej interesuje Cię inny rodzaj sex chatu. Gwarantujemy, że na Erodate możesz poznać kogoś, komu podobnie jak Tobie, marzy się cyberromans z zachowaniem pełnej dyskrecji.

O czym należy pamiętać przed sex snapowaniem?

Jeśli już nie możesz doczekać się momentu, w którym zaczniesz sex snapować, nie chcemy Cię zatrzymywać! Zanim jednak pochłonie Cię świat szybkiej wymiany zdjęć i wiadomości, pamiętaj o kilku istotnych sprawach:

  • zawsze upewnij się, że kobieta, z którą snapujesz, chce tego samego, co Ty. Nie wysyłaj nikomu zdjęć bez wcześniejszego pozwolenia – w ten sposób możesz sprawić, że zamiast podniecenia, odczuje ona poirytowanie;
  • odwdzięczaj się swoimi zdjęciami! Nie oczekuj wyłącznie zdjęć od niej, nie dając przy tym czegoś od siebie – cały urok sex Snap polega na wymianie zdjęć i wiadomości, nie na udostępnianiu ich przez wyłącznie jedną osobę;
  • nie frustruj się, jeśli ktoś przestanie Ci odpisywać – często nie chodzi wcale o to, że wysłałeś jakąś wiadomość, która jej się nie spodobała, przyczyny mogą być naprawdę różne. Traktuj sex snap jako zabawę – Ty też możesz ją porzucić, kiedy tylko przestanie sprawiać Ci radość.

Powodzenia w snapowaniu!