Najlepszy seks w Twoim życiu? Czy może najgorszy?

Seks może być jednym z niesamowitych okresów w życiu każdego człowieka, ale może też być jednym z najbardziej krępujących. Kiedy dwie różne osoby przedstawiają swoje różne dziwactwa, pragnienia i pożądania, może to być albo niesamowite, albo naprawdę dziwne.

Eksperymenty w łóżku są rzeczą całkowicie normalną, kiedy jednak te eksperymenty stają się najdziwniejszymi historiami naszego zbliżenia, sprawiają, że czujemy się nieswojo i chcemy z tego miejsca uciekać ile tylko mamy sił w nogach, to sytuacja wygląda nieco inaczej.

Na przykład niektórzy ludzie mogą naprawdę lubić złote deszcze, ale ich partner może nie uznać tego za atrakcyjne. Naturalnie, ta intensywna rozbieżność zainteresowań może powodować pewne tarcia w sypialni i poza nią. Poza tym rzeczy mogą stać się dziwne, a seks może być bolesny! Sam akt seksu wydaje się niezręczny, gdy zdajesz sobie sprawę, że to dosłownie dwie osoby uderzające o siebie ciałami.

W połączeniu ze wszystkimi dziwnymi i pomysłowymi miejscami, w których ludzie są w stanie to zrobić, nawet seks między dwiema podekscytowanymi, zgodnymi stronami może być receptą na katastrofę.

Ciekawią mnie najgorsze, najbardziej wstydliwe doświadczenia seksualne, jakie kiedykolwiek przydarzyły się ludziom – więc zapytałem grupę moich przyjaciół i znajomych, a oto ich odpowiedzi na temat tego, jak wygląda seks, który nie każdy z nas uznałby za “dobry.

 • Pewnego razu spałem z dziewczyną i dostała okresu w połowie seksu. Co jest w porządku! Zdarza się. Jednak w naszym przypadku stało się coś dziwnego.
  Powiedziała mi, że chce tego użyć jako lubrykantu i że powinienem „iść na całość”. Wyszedłem stamtąd w minutę, bo dla mnie dobry seks nie ma nic wspólnego z uprawianiem go w kałuży krwi.
 • Myślę, że największym horrorem, jaki kiedykolwiek mi się przydarzył, był moment, gdy młodszy brat mojej dziewczyny (może miał wtedy 12 lat?) przyszedł do nas, gdy właśnie kończyłem. Do tej pory wydaj mi się, że muszę mu przelać kasę na terapię.
 • Seks-horror? Mam na to niezłą historię. Spróbuj zabawić się z dziewczyną na wycieczce akademickiej i daj się złapać wykładowcy! Dla niektórych do dzisiaj jestem największym zbokiem, inni uważają mnie za “eksperta stosunków płciowych” 😂
 • Pewnego razu dziewczyna, z którą byłem, chciała wiedzieć, czy uważam, że to dziwne, że chciała, żebym ją zadowalał pięścią … Spotkaliśmy się na spotkaniu, które zostało zorganizowane przez mój kościół…
 • Kiedyś uprawiałem seks oralny pod prysznicem z dziewczyną, poślizgnęła się i skaleczyła stopę o moją brzytwę. Kiedy próbowała wyjść i założyć bandanę, poślizgnęła się i uderzyła się w głowę, wychodząc. Pięćdziesiąt szwów na czaszce i jedna bardzo długa wizyta na ostrym dyżurze. Później zdecydowaliśmy, że nie będzie czwartej randki.
 • Pewnego razu uprawiałem seks i usłyszałem słaby trzask i nagle moje jaja naprawdę zaczęły boleć. Zerwałem naczynie krwionośne i przez dwa tygodnie chodziłem z czymś, co przypominało kulki wielkości grejpfruta. 0 stosunków seksualnych przez najbliższy miesiąc miałem jak w banku.
 • Pewnego razu dziewczyna z aparatem ortodontycznym robiła mi loda i dosłownie drapała mojego penisa pełnymi ustami drutów. Nigdy wcześniej nie czułam takiego bólu.
 • Myślę, że najbardziej przerażającą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła podczas seksu, było to, że dziewczyna po prostu zwymiotowała na mojego penisa po tym, jak doszedłem. Nigdy wcześniej tego nie robiła i nie wiedziała, że spowoduje to odruch wymiotny.
 • Kiedyś próbowałem uprawiać seks na plaży z moją dziewczyną. Nikt nie mówi Ci, jak bolesne jest mieć piasek na penisie, gdy się tym zajmujesz. Potem oboje odczuwaliśmy ogromny ból przez kilka tygodni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *