Najlepsze pytania erotyczne, które warto zadać partnerom

Każda osoba będąca w związku wie, że komunikacja to klucz do szczęścia – i intymności. Rozmawianie na ,,niegrzeczne” tematy, może zbliżyć Was do siebie i sprawić, że Wasze życie intymne stanie się przyjemniejsze, bardziej namiętne, pełne przygód i ekscytacji, nie wspominając o fakcie, że tego typy erotyczne pytania mogą być świetnym sposobem za zabawę w zimne, zimowe wieczory!

Tego typu pytania seksualne mogą być też dobrym wstępem do gry wstępnej – słuchanie o tym, co podnieca naszych partnerów może nieźle podniecić nas samych, a do tego może być impulsem do wypróbowania czegoś nowego w łóżku – same plusy!

A więc, przedstawiamy Wam listę – pytania o seksie, które warto zadać swoim partnerom, ażeby lepiej poznać ich pragnienia i chęci.

 1. Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się kąpać nago z grupą znajomych?
 2. Jaka jest twoja ulubiona część mojego ciała? Poproś swojego partnera, aby jej dotknął, zamiast odpowiadać.
 3. Jaki strój wyglądałby na mnie najlepiej? „We wszystkim wyglądasz pięknie” nie jest akceptowalne. Niech wyobrazi sobie Ciebie w czymś seksownym i opisze każdy szczegół.
 4. Czy myślisz, że dobrze całujesz? Jeśli partner powie, że tak, jego pewność siebie będzie super seksowna. Jeśli jego odpowiedź brzmi trochę niepewnie, poświęć kilka minut na zapewnienie go, że kochasz sposób, w jaki Cię całuje…
 5. Gdzie najbardziej lubisz być dotykany? Nie mów, pokaż. Chwyć jego ręce i sama poprowadź je do wrażliwych miejsc!
 6. Jak często dotykasz się w ciągu tygodnia? O czym myślisz podczas masturbacji? Nie wstydź się! Dowiesz się jak Twoje nawyki masturbacyjne wpływają na partnera – m. in. na częstotliwość i fantazje.
 7. Ile miałeś lat, kiedy straciłeś dziewictwo? Opowiedz o  tylu ,,niezręcznych” szczegółach, ile uznasz za stosowne.
 8. Najdziwniejsze miejsce, w którym uprawiałeś seks to…? Samochód, przymierzalnia 
  w sklepie, szafa?
 9. Gdzie chciałbyś uprawiać seks? Zapiszcie listę tych miejsc, gdzie chcielibyście się kochać. Jeżeli są  to miejsca publiczne, nie dajcie się złapać!
 10. Jaka jest dla Ciebie wymarzona erotyczna rola, którą chciałbyś odegrać? Nie lekceważ ogromnej mocy erotycznej gry w Waszej sypialni.
 11. Co Cię podnieca (prawie natychmiast)? Wszyscy mamy tę jedną małą rzecz, która od razu sprawia, że jesteśmy gotowi. Poznaj odpowiedź swojego partnera i nigdy jej nie zapomnij.
 12. Jaka gwiazda/celebrytka byłaby Twoim zdaniem, byłaby najlepsza w łóżku?
 13. Czy lubisz zabawki w sypialni? Jeśli oboje podniesiecie kciuki, to impuls, żebyście spróbowali czegoś dziwnego. Jeśli nie, spróbujcie z oswojoną zabawką: poduszką!
 14. Czy kiedykolwiek chwaliłeś się mną swoim kolegom? Przysięgnij, że nie będziesz się wściekać, zanim oboje nie odpowiecie szczerze. Pamiętaj, że mówienie o swoim gorącym życiu seksualnym innym, jest komplementem!
 15. Byłeś kiedyś w klubie ze striptizem? Nie rozważaj, czy wieczory kawalerskie lub panieńskie to tylko marnowanie pieniędzy. 
 16. W jaki sposób lubisz rozmawiać (jeżeli w ogóle) w trakcie seksu? Proszę, nie mów tylko: “Uwielbiam, gdy nazywasz mnie Tatuśkiem”.
 17. Czy kiedykolwiek miałeś o mnie sen? Nie pomijajcie ani jednego gorącego szczegółu!
 18. Czy kiedykolwiek uprawiałeś seks tantryczny? Jeśli nie wiesz nawet co to jest, to 
  w wielkim skrócie: głęboka, prawie mistyczna więź z partnerem oraz najdłuższy orgazm, jaki kiedykolwiek będziesz miał. Zaciekawiony? Możliwe, że oboje jesteście gotowi spróbować!
 19. Czy kiedykolwiek pocałowałeś mnie publicznie tylko po to, żeby ktoś był zazdrosny? Czy to było coś więcej niż publiczne okazywanie miłości?
 20. Malinki: tak czy nie? Masz do wyboru tylko te dwie odpowiedzi. Nie ma nic pomiędzy, jeśli chodzi o malinki.
 21. Opisz seksualną fantazję, której jeszcze nigdy z nikim nie dzieliłeś. Jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy, to ściągnijcie aplikację na telefon z podpowiedziami. Łóżko będzie się trzęsło!

Oczywiście, sex pytania na tym się nie kończą, a ich lista może być ciągle uzupełniania. Są to jednak dobre pytania na start – dzięki nim możemy dowiedzieć się o swoich partnerach (i ich upodobaniach) czegoś nowego, jak też poznać samych siebie od nieco innej strony 😊

Macie jakieś pytania seksualne, o których nie wspomnieliśmy? Jeśli tak, to piszcie je w komentarzu!