Lodzik – czyli jak mają wyglądać idealne pieszczoty penisa?

Stosunek oralny, czyli inaczej lodzik polega na tym, że mężczyzna lub kobieta wkłada penisa kochanka do ust i zaczyna ssać i lizać dla przyjemności mężczyzny.

W “literaturze” nazywa się to też: fellatio, zejściem na kogoś, obciąganiem druta, miłość francuska, robienie komuś dobrze. W wersji kobiecej seks oralny jest nazywany minetką, albo cunnilingusem. Jak pewnie się domyślacie, mężczyźni są większymi fanami miłości francuskiej, niż kobiety.

Choć sprawa wydaje się być prosta, to oralna stymulacja penisa to coś więcej niż poruszanie nim w górę i w dół. Jak uprawiać seks oralny i jak ma wyglądać idealne fellatio? Już Wam mówię.

Idealny szybki lodzik – jak ma wyglądać?

Eksperci zalecają aby pieszczoty oralne zacząć od rąk. Warto jest mieć krótką grę wstępną, która polegałaby stymulacji penisa dłońmi i bawieniem się nim przez włożeniem go do ust.

Do tego warto jest próbować różnych rzeczy, jak chociażby poszczególne kombinacje ruchów językiem, eksperymentowani z głębią stosunku oralnego, itp.

Zmieniaj techniki, tym samym zmieniając jego doznania. W ten sposób seks oralny nie stanie się rutynowy, a emocje cały czas będą sięgać zenitu. Można też użyć sprośnej gadki żeby otrzymać informacje zwrotne od Twojego partnera.

Poproś go też (jeśli nie masz nic przeciwko temu) żeby przytrzymał albo nawet szarpnął Cię za włosy. W ten sposób jeszcze bardziej się podniecicie. A więc na co masz uważać następnym razem, gdy będziesz robić fellatio?

  • Uważaj na zęby
  • Używaj dużo śliny albo jadalnego lubrykantu
  • Twój entuzjazm jest najważniejszy

Jeśli podnieca się to, czym się zajmujesz, podnieci to też Twojego partnera. Jeśli nie podoba Ci się pomysł polegający na wkładaniu do ust penisa Twojego partnera, to lepiej darować sobie seks oralny. 

Uwaga na temat prezerwatyw: Ogólnie rzecz biorąc ludzie nie są chętni do zakładania prezerwatyw podczas seksu oralnego, co jest poważnym błędem i zagrożeniem, bowiem chorobą przenoszoną drogą płciową można się zarazić także podczas seksu oralnego.

Ludzie często jednak to bagatelizują. Najlepiej jest więc porozmawiać ze swoim partnerem o historii chorób, a jeśli nie czujesz się “na siłach” przeprowadzić taką rozmowę – poproś go o założenie prezerwatywy. 

Uwaga na temat napletków: Jeśli mężczyzna jest nieobrzezany, nie odciągaj za bardzo napletka. Możesz go w ten sposób zranić. 

Wariacje

Jeśli zdecydujesz się na zrobienie loda do końca (aka z wytryskiem w ustach), to odwiecznym pytaniem jest pytanie o to, czy połykać nasienie, czy nie. Nie ma na to właściwej odpowiedzi.

Szacuje się, że około 53% mężczyzn nie obchodzi to, czy wyplujesz nasienie, czy je przełkniesz. Lodzik z połykiem jest czymś, co zostało wypromowane przez filmy porno, ale jeśli Twój facet oczekuje tego od Ciebie, absolutnie musi mieć na to Twoją zgodę. Jeśli jednak nie masz zamiary przełykać spermy i chcesz ją wypluć – zrób to dyskretnie wyjmując penis z ust i przykrywając usta dłonią.

Lodzik w samochodzie to kolejna popularna wersja robienia loda. Lodzik w aucie to oralna stymulacja członka partnera w aucie – zarówno podczas postoju, jak i podczas jazdy autem. Osobiście jestem zwolenniczką lodzika w aucie (nie ma lepszego sposobu na umilenie sobie i swojemu partnerowi długiej podróży), jednak należy pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa – nieostrożny akt seksualny może się zakończyć poważnym wypadkiem.