Kostka lodu w pochwie, czyli nowy popularny filmik z neta

Ostatnio w internecie pojawiły się ostrzeżenia lekarzy, aby nie wkładać kostek lodu do pochwy w trakcie upałów, jednak niektórzy nie posłuchali ekspertów i wciąż chwalą się tym w mediach społecznościowych. Najwidoczniej nuda lockdownu mocno dała się we znaki niektórym dziewczynom. Po wpisaniu frazy „ice cube” lub „ice cube challenge” w wyszukiwarkę TikToka, zobaczymy masę filmików z ludźmi, którzy próbują tego na sobie. 

Według twórców tego idiotycznego wyzwania, włożenie kostki lodu do środka pochwy ma wiele zalet. Według TikTokowych ekspertów zabieg ten sprawi, że twoja pochwa stanie się ciaśniejsza, lepiej ukrwiona, a nawet może polepszyć stan zdrowia psychicznego. Niektórzy twierdzą, że zwyczajnie jest to miłe uczucie. 

Jednak co właściwie dzieje się z pochwą, kiedy włożymy tam kostkę lodu? Postaramy się dla was rozpracować mity narosłe wokół  wyzwania kostki lodu. 

Kostki lodu są świetnie, gdy korzystamy z nich odpowiednio

Naszym zdaniem kostki lodu są idealne… do drinków, owocowych koktajli i całej masy podobnych rzeczy. Apelujemy, aby pomyśleć zanim zrobimy coś na pozór szalonego i odważnego. Tym samym zdecydowanie odradzamy bycie częścią tego wyzwania. Pamiętacie przypadki dzieciaków, które przystawiały swój język do zamrożonych znaków drogowych. Podobna sytuacja może przydarzyć się podczas wkładania kostki lodu do pochwy – wrażliwa skóra wyścielająca pochwę może zostać uszkodzona i odmrożona. 

Kobieta w białej koszuli siedząca na podłodze przy oknie

Seks z lodem? Tak, ale nie do końca

Jeśli ten argument wciąż was nie przekonuje, mamy ich więcej. Zwróćmy uwagę na kwestię różnicy w poziomie pH wody oraz wewnątrz pochwy, które mogą spowodować rozwój infekcji intymnych. Z pewnością kostka lodu nie sprawi, że twoja wagina stanie się ciaśniejszą lub zdrowsza. Jednak obecność kostek lodu w sypialni to zupełnie inna para kaloszy. Mogą one posłużyć jako element gry wstępnej, ale pamiętajcie – nie wkładamy ich do żadnych otworów. Używajmy kostek lodu tam, gdzie najlepiej się sprawdzają – czyli w drinkach. 

I jak? Udało Ci się znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania? Choć zimno jest seksowne, i chcąc podkręcić temperaturę w sypialni możesz chcieć zabawić partnera tego typu igraszkami to pamiętaj, że kobiety muszą uważać na wszelakie infekcje miejsc intymnych, a porady przeczytane na forum nie zawsze są mądre, a w przypadku niektórych porad jest to nawet niebezpieczne.

1 comment

  1. Piszesz “…dała się we znaki niektórym dziewczyną.” Pisz proszę bez takich żenujących błędów. Celownik (komu /czemu) dziewczynoM dał się we znaki! Odmiana w narzędniku (kim / czym) – np. jestem dziewczyną… Zupełnie nie znasz odmiany przez przypadki, czy unikasz histerycznie podejrzenia, że mówisz np. “chceM” zamiast chcę ? 🙂

Comments are closed.