Jak uprawiać seks na wakacjach?

Uśmiechasz się na wspomnienie głośnego seksu w domu swoich krewnych? Nie? To dobrze. Potrzebujesz prywatności. Świetnie to rozumiem. Potrzebujesz ciszy, spokoju i braku ciekawskich uszu za ścianą w nocy. (Albo rano. Albo popołudniu. Kiedy tylko chcesz!)

Uprawianie seksu podczas podróży wymaga zastosowania wielu trików. Niezbędnym elementem jest cieszenie się z przyjemności w ciszy – ale także wiedzy, jak podróżować z zabawkami, które przedmioty spakować, a co najważniejsze, jak uprawiać seks w małych przestrzeniach.

Porozmawiajmy więc o wszystkich możliwych sposobach, jak zrobić to w pokojach, które nie są Twoje, ponieważ jeśli jest jedna rzecz, z którą wszyscy możemy się zgodzić – seks i uszy naszych rodziców (lub siostrzeńców, dziadków, czy kuzynostwa) nie powinny się mieszać. Ale to nie znaczy, że od razu trzeba ze wszystkiego rezygnować – wystarczy kilka trików, aby zabawić się w swoim starym łóżku piętrowym po wieczorze gier planszowych z rodziną.

Oto kilka najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać uprawiając sex na wakacjach:

Kobieta w bieliźnie siedząca na podłodze z głową opartą o kanapę

Spakuj swoje zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne nadają się do podróżowania zarówno w bagażu podręcznym, jak i w bagażu rejestrowanym. Dlatego gdy się pakujesz, wiedz, że możesz wziąć taką zabawkę, jaką tylko chcesz. Wiele kobiet na wyjazdy zabiera ze sobą wibratory czy też bieliznę w której ich opalone ciała wyglądają jeszcze seksowniej. Pamiętaj, że będąc na wakacjach masz prawo do wyluzowania się oraz spędzenia czasu tak, jak chcesz, a więc czemu nie wykorzystać do tego swoich ulubionych gadżetów?

Wybierz spokój i ciszę

Jeśli się masturbujesz, ta część ze spokojem sama się załatwi (mrugnięcie okiem). Ale jeśli chodzi o ciszę? W tym momencie chcemy być strategiczni i wziąć zabawkę, która szczyci się niską głośnością.

Jeśli jesteś kobietą i chwilowo mieszkasz w jakiejś wspólnej przestrzeni (Boże Narodzenie w domu swojej ciotki), nie zabieraj ze sobą głośnej zabawki, którą łatwo usłyszeć przez drzwi i ścianę. Wybierz tę, która zapewni Ci dyskrecję, jednocześnie dając Ci maksimum przyjemności. (Gdy wszyscy pozostali poszli spać…)

Kobieta w bieliźnie na łóżku, w tle okna i rośliny

Uprawiaj seks pod prysznicem

To znaczy, dlaczego nie? Prawdopodobnie o 21 poszłaś spać. Może wstaniesz przed wszystkimi, pójdziesz pod prysznic ze znajomymi (partnerem i zabawką erotyczną) i zejdziesz na śniadanie pełna energii na cały dzień? Podbijajmy świat, ludzie!

Mówiąc serio, seks pod prysznicem = cichy seks, ponieważ hałas szumiącej wody pomaga wszystko zagłuszyć. I to jest zmysłowe środowisko. Jeśli przypadkiem wzięłaś ze sobą wodoodporny wibrator, to jesteś w pełni zabezpieczona. To dobra rada, czy genialna rada?

W hotelu łatwiej jest uprawiać cichy seks

Spójrz na siebie, jesteś taka kosmopolityczna! Jeśli jednak w domu jest naprawdę ciasno, to czemu nie spędzić wspaniałej nocy tylko we dwoje? Nawet jeśli jest to trzygwiazdkowy podmiejski hotel? Seks w nieznanych miejscach jest po prostu ekscytujący, a dzięki temu rodzajowi prywatności możesz oddać się rozkoszy, jak tylko chcesz. Rozmowa ze swoim partnerem i zaproponowanie spędzenia gorącej nocy w hotelu na pewno podkręci Wasze zmysły.

Nie zapomnij zamknąć drzwi

Dobra, wróćmy do pierwotnego planu wakacyjnego: jesteś w domu swoich krewnych, masz ochotę na seks, a wszyscy pozostali są na spacerze. Zrób to! Ale błagam, zamknij drzwi, aby nikt przypadkiem nie wszedł.

Takie spotkanie mogłoby być traumatyczne dla obu stron. Kiedy zatracasz się w przyjemności, łatwo jest nie usłyszeć niektórych rzeczy… takich jak otwarcie drzwi wejściowych, babcia szukająca was po całym domu, naciśnięcie klamki… tak. Unikajmy tego koszmaru komedii romantycznych i zamykajmy te drzwi.

NIE przeocz zabawnych „dodatków” które warto zabrać na wakacje

Porozmawiajmy o innych drobiazgach, które sprawią, że wyjazdowy seks będzie bardziej wymarzony.

Bierzesz ze sobą lubrykant? Oczywiście. Jeśli lecisz samolotem, upewnij się, że Twój pojemnik nie przekracza dozwolonej objętości. Pakujesz bieliznę, która sprawia, że czujesz się sexy? Zrób to! Spróbuj owinąć ją w zwykłe ubrania, jeśli nie chcesz, żeby została znaleziona przez ciekawskich siostrzeńców i siostrzenice.

Pakujesz swoją ładowarkę do telefonu? Koniecznie! Nie chcesz, żeby telefon Ci się rozładował w nieodpowiednim momencie. (Lepiej uniknąć sytuacji, gdy podczas sextingu Twój telefon pada, a Ty akurat zbliżasz się do orgazmu.)

Wakacje to idealny moment na seks w samochodzie

Chcesz mi powiedzieć, że nigdy nie wzięłaś swojego partnera na wycieczkę po swoim rodzinnym mieście? Zaproponuj mu przejażdżkę, tylko we dwoje. Cholera, czy ktoś potrzebuje czegoś ze sklepu spożywczego? Możecie to załatwić (we dwoje)! Po drodze zaparkuj na chwilę w dyskretnym miejscu i… sama wiesz, co robić. (Tylko nie zapomnij pójść do sklepu spożywczego i nie wracaj do domu z błogością wypisaną na twarzy i pustymi rękami.)

Nie zapomnij posprzątać

Po udanym seksie, zrób uprzejmą rzecz i posprzątaj wszystkie dowody. Tak, jesteś osobą dorosłą z energicznym, dorosłym życiem seksualnym, ale także… nadal jesteś ukochanym dzieckiem swoich rodziców. Zawsze. Nie pozwól, aby znaleźli Twoje smakowe kondomy i posprzątaj po sobie.

Niech to będzie bezpieczna przygoda na wakacjach

Choć niekiedy emocje zawładną Tobą i Twoim partnerem, to warto jest brać pod uwagę tematy bardziej przyziemne – zasady ogólnego bezpieczeństwa jak też odpowiednie zabezpieczenie się przed niechcianą ciążą. Choć wakacje są idealnym momentem na szaleństwa i niezapomniany seks z nowo poznanymi osobami (w realu czy też w Internecie) to pamiętaj o tym, ażeby nie zapomnieć o odpowiedzialności za swojego zdrowie.

Jeśli poznałaś właśnie kogoś w Internecie i udajesz się na spotkanie w hotelu, to udostępnij swoją lokalizację komuś z bliskich – nawet jeśli rozmowa między Wami się klei, warto jest być ostrożną, nie uważasz?

Zerwanie z codzienną rutyną podczas wyjazdu do rodziny na święta, to wspaniały czas na seks. Korzystaj z życia! Teraz, gdy jesteś w pełni przygotowana, seks uprawiany w wakacje będziesz wspominać ciepło przez resztę roku.