Najczęstsze fantazje erotyczne mężczyzn

Nie możemy całkowicie wierzyć w to, jak facetów rysuje nam popkultura. Mężczyźni nie są napalonymi zboczeńcami, gotowymi zaciągnąć Cię do łóżka o każdej porze.

Mężczyzn też powinno się uwodzić, a ich fantazje seksualne wcale nie są czymś sprośnym.

Choć bycie całkowicie otwartym i przejrzystym na temat tego, czego pragniesz w łóżku, jest dobre, często trudniejsze niż myślisz jest otwieranie się ze swoim partnerem na to, ażeby badań nowe terytorium. 

Oto 17 rzeczy, których wszyscy ludzie chcą doświadczać w łóżku, ale mogą nie mieć odpowiednich słów, ażeby to wyrazić. Na szczęście istnieją różne sposoby, które pomogą Ci spełnić tego rodzaju erotyczne fantazje i być może sprawić, żeby na stałe zagościły one w Waszej sypialni.

1. On też chce się “kochać”

Seks jest super, chyba każdy się z tym zgodzi. Jednak jeszcze fajniejszy jest intymny związek z partnerem, które kochasz naprawdę.

I choć określenie “uprawiać miłość” rzadko jest inicjowane przez mężczyzn, są oni bardziej skłonni do wspominania o tym, gdy ich partnerka użyje takiego określenia. Mężczyźni lubią bardziej powolny i waniliowy seks, gdyż pozwala im na bardziej intymny, wolniejszy stosunek, który tym samy staje się bardziej namiętny. 

2. On też chce, ażebyś czasami była inicjatorką

Jedną z najczęstszych skarg padających z ust mężczyzn z gabinecie terapeuty jest to, iż czują się jakby zawsze to oni musieli być inicjatorami seksu ze swoimi partnerkami.

Mężczyźni lubią być uwiedzeni, lubią czuć się pożądani i atrakcyjni. Inicjując seks wyślij wiadomość do swojego partnera mówiąc mu, że go pragniesz i zobacz jak jego pewność siebie dosłownie rośnie w oczach. Nie wiesz, od czego zacząć? Po prostu zapytaj!

Zapytaj go jakby chciał, ażebyś inicjowała seks. A jeśli inicjujesz seks na swój własny sposób (na przykład robiąc mu szybki masaż pleców), powiedz mu, do czego zmierzasz i co dokładnie planujesz z nim zrobić. 

3. Chce, żebyś była głośna, jeśli tylko masz na to ochotę

Jeśli jesteś typem laski krzyczącej podczas seksu – krzycz. Nie powstrzymuj jęków i krzyków, warczenia i piszczenia z przyjemności. Mężczyźni uwielbiają tego słuchać – jest to nie tylko erotyczne, ale też nakręca ich do granic możliwości.

Nie wspominając o tym, jak to działa na Twoje zmysły! Jeśli więc masz ochotę być trochę głośniejsza, niż zwykle – droga wolna! To taka komunikacja, tylko dużo bardziej seksowna. 

4. Chce, żebyś aktywnie uczestniczyła

Wielu mężczyzn lubi uprawiać seks z kobietami, które aktywnie uczestniczą w nim. Może dziwnie to zabrzmi, ale wyobraź sobie seks z kobietą, która nie robi nic oprócz leżenia pod Tobą.

Może to oznaczać pracę mięśniami kegla, czy bycie “na górze”, a może być po prostu dotykaniem, całowaniem i masowaniem ramion partnera w trakcie stosunku. Tym wszystkim dasz mu do zrozumienia, że kochasz seks z nim i dobrze się bawisz w trakcie. 

5. Chce, żebyś się z nim komunikowała

Prawdą jest to, iż obydwoje powinniście to robić. Ale partner, który może dokładnie wyjaśnić, czego chce i w jaki sposób chce być dotykany, jest cholernie seksowny. To pomaga też utrzymać szczerość w Waszym związku. 

6. Pragną seksu w różnych pozycjach. Serio!

Jeśli jesteście parą, która parę razy w tygodniu uprawia seks w pozycji misjonarza, Twój partner prawdopodobnie od czasu do czasu pragnie czegoś innego.

W końcu jednym z powodów, dlaczego seks w hotelach wydaje się być tak atrakcyjnym pomysłem, jest to, iż ludzie pragną nowości. Nikt nie sugeruje, aby wychodzić ze swojej strefy komfortu tylko po to, aby zadowolić swojego faceta. Ale hej, jeśli na myśl o seksie od tyłu, na blacie kuchennym sprawia, iż robi Ci się gorąco to…cóż…

7. Chce, żebyś czasami przejęła dowodzenie

Wyobraź sobie, że seks jest jak projekt grupowy i oczywiście jesteś bardzo zainteresowana w tym, ażeby otrzymać za to 5+. Wszyscy członkowie tak naprawdę są, ale jeśli jest 3 w nocy, a do 5 jest nie bliżej, niż na Syberię, być może czas przejąć kontrolę? 

Więc przejmij ją. Pokaż mu co robisz, gdy jesteś sama, ażeby dojść do orgazmu. Pozwól mu być częścią swojej fantazji. Jestem pewna, że nie tylko spodoba mu się prywatny pokaz szkoleniowy, ale też pomoże mu to lepiej zrozumieć to, co ma robić, ażebyś doszła.

W sumie to uznaj to za inwestycję w swoje przyszłe orgazmy. 

8. On chce, ażebyś była bezpośrednia

Choć może zachowywać się tak, jakby wiedział dokładnie, co ma robić, nikt nigdy nie stwierdził, że wie o seksie wystarczająco i już “starczy”. Nie musisz być zawsze bezpośrednia. Zachowaj nutkę tajemnicy, nie rezygnuj z dwuznaczności od czasu do czasu. Ale też czasami bądź bezpośrednia i mów dokładnie, czego naprawdę chcesz. 

Jeśli martwisz się, że go obrazisz (zaufam mi, nigdy nie poczuje się urażony), po prostu skup się na pozytywach, aby powiedzieć mu, czego chcesz, co Cię kręci i co Cię nie interesuje.

Nie bój się mu powiedzieć “Kurczę, nie działa to na mnie” albo “Naprawdę podobało mi się to, co robiłeś wcześniej”. Powiedz mu, jak dobrze się czujesz, gdy jest “tam na dole” lub przypomnij mu technikę, dzięki której zawsze dochodzisz. Jeśli brakuje Ci gry wstępnej, poproś go, ażeby użył dłoni lub ust, aby Cię rozgrzać, mówiąc mu przy tym, że chcesz wydłużyć to doświadczenie. 

9. Chce wszystkich wizualizacji

Dla mężczyzn to, co widzą, jest tak samo ważne jak to, co otrzymują. Pewnego razu podczas seksu moja koleżanka zaprowadziła swojego faceta do lustra, abyśmy mogli zobaczyć się w akcji. Jest to nie tylko cholernie seksowne, ale też gorące jest to, jak kobiety potrafią się bawić podnieceniem. 

10. Chce, ażebyś się czuła pewnie będąc w łóżku

Otwartość na to, co lubisz, nawet jeśli martwisz się tym, co ktoś może pomyśleć, jest najlepszym sposobem na pogłębienie między Wami intymności. Nie wstydź się, że może pomyśleć, że to „dziwne”, że potrzebujesz wibratora, aby dojść. Kobiety często boją się być niegrzecznymi w związku, ponieważ nie chcą zniszczyć żadnego wizerunku dobrej dziewczyny, albo jeszcze gorzej – boją się tego, iż pomyślisz, że są “dziwne”. Jednak prawda jest taka, iż mężczyźni uwielbiają te nasze dziwne strony, których nie ukazujemy na codzień. 

11. Spontaniczność jest dobra

Łatwo jest popaść w rutynę i nie ma nic lepszego od spontaniczności, ażeby przełamać raz na jakiś czas rutynę i utrzymać świeżość w związku. Możesz chcieć zrobić coś nieoczekiwanego, jak na przykład zmienić pozycję seksualną albo zaproponować nowe miejsce na seks.

Jeśli jesteście odważniejszą parą, być może czas pomyśleć o seksie w miejscu publicznym? 😉

12. Chce raz na jakiś czas coś “zmienić”

Powtarzalność działań może sprawić, że życie seksualne może się znudzić. Warto więc jest być otwartym na różnego rodzaju rzeczy w łóżku. Każda zmiana prędkości, nacisku lub pozycji sprawi, że seks będzie bardziej interesujący i przyjemny. Różnorodność pozwala utrzymać seks w najwyższym stanie pobudzenia, ponieważ nigdy nikt nie wie, czego się spodziewać. 

13. Chce się czuć zdominowany

Na początku spróbuj powiedzieć swojemu partnerowi, że nie może rozmawiać i nie może Cię dotykać, czy się poruszać, chyba że mu na to pozwoliłaś. Powiedz mu, że jeśli cię nie posłucha lub nie zastosuje się do Twoich wskazówek, zostanie ukarany. Pokieruj każdym jego ruchem i nakazuj mu. Zobaczysz, sprawi to, że facet będzie się pod Tobą wiercił, a raz na jakiś czas przypomnij mu, że to Ty sprawujesz tu kontrolę.