Edging, czyli sposób na naprawdę silny orgazm

Czy interesuje Cię sposób na to, jak wydłużyć swój seks? Czy czasami dochodzisz zbyt wcześnie i sprawia to, że się wkurzasz sam na siebie? Szukasz sposobu na to, żeby osiągać jeszcze intensywniejsze orgazmy? Edging jest rozwiązaniem wszystkich Twoich problemów. 

Oto kilka porad i wskazówek, które pomogą nie tylko ćwiczyć wytrzymałość, ale także ćwiczyć edging – sposób na opóźnienie orgazmu, dzięki któremu dojdziesz jeszcze intensywniej. 

Czym jest edging?

Seks może czasem przypominać czytanie dobrej książki. Gdy dochodzisz do ostatnich stron, masz ochotę zwolnić i cieszyć się każdym słowem. Edging to technika, która zbliża Cię do orgazmu, ale powstrzymuje Cię przed orgazmem. Niektórzy chcą wydłużyć stosunek seksualny, inni natomiast mają ochotę spotęgować swój orgazm. 

Faceci muszą ostro trenować, ażeby powstrzymywać się przed przedwczesnym wytryskiem – niekiedy ta umiejętność wymaga lat praktyki. Każdy stara się powstrzymać przed przedwczesnym wytryskiem na swój sposób i niezależnie od tego, jaką technikę wybierzesz, edging jest skutecznym i powszechnym ćwiczeniem seksualnym. 

Niezależnie od tego, czy zamierzasz wypróbować edging solo, czy z partnerem, musisz ustalić swój limit i poznać swoje ciało. Poczuj swoje ciało i zadaj sobie pytanie, jak to jest. Co dokładnie robi Twoje ciało? Jak się czujesz, gdy w momencie bliskim orgazmu przestaniesz się stymulować? Cóż, mój drogi – po drugiej stronie czeka na Ciebie najsilniejszy z Twoich orgazmów, to Ci mogę gwarantować. 

Edging solo

Jeśli jesteś otwarty na wszelkiego rodzaju nowinki, albo chcesz sprawdzić, czym jest sławetny edging, to warto zacząć od edgingu w pojedynkę. Jak to robić? Na początek wybierz jedną z najbardziej odpowiadających Ci technik masturbacji, ale tuż przed osiągnięciem orgazmu, przestań się stymulować. Zatrzymaj się! Nawet jeśli będziesz chciał w dalszym ciągu się masturbować – zaczekaj chwilę. Wiem, że może się to wydawać prawdziwą torturą, ale zaufaj mi – na przerwa będzie naprawdę krótka! Te kilka minut spędź na sprawdzaniu maili, publikowaniu czegoś na Instagramie, czy czymkolwiek, co odwróci Twoją uwagę od orgazmu. Po chwili wróć do masturbacji, ale znowu zatrzymaj się tuż przed orgazmem. Powtórz to jeszcze parę razy i sprawdź, jak się czujesz. Gdy wreszcie pozwolisz sobie dojść, będziesz zaskoczony tym, z jaką siłą i jak intensywnie osiągniesz orgazm. 

Pamiętaj, że trening czyni mistrza. Tak jak nie byłbyś w stanie przebiec maratonu tylko dlatego, że bardzo być chciał, musisz ćwiczyć swoją wytrzymałość. Na początku masturbuj się przez 5 minut, potem zwiększ czas masturbacji do 10 minut, aż zwiększysz ten czas do pół godziny. Jeśli Twoja masturbacja i edging stanie się codzienną praktyką, uzależnisz swój umysł od zwolnienia w odpowiednim momencie zgodnie z harmonogramem. 

Edging z partnerem

Oprócz wypróbowania tej techniki podczas masturbacji, warto wypróbować edging podczas seksu z partnerem – zwłaszcza jeśli chcielibyście razem szczytować. Edging świetnie się sprawdza w zabawach BDSM. Partner dominujący może przejąć kontrolę nad seksualną przyjemnością i orgazmem tego uległego. Uzyskaj zgodę od partnera, a następnie poproś swoją partnerkę, żeby stała się dominującą stroną i na Twoje prośby o udzielenie zgody na orgazm odpowiadałaby przecząco. 

Wskazówki i porady

Oddychaj

Najprostszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby powstrzymać się od orgazmu, jest po prostu oddychanie. Aktywne i kontrolowane oddychanie jest pierwszych krokiem do kontrolowania reszty ciała, a w tym genitaliów. Poświęć trochę czasu na to, ażeby uspokoić swój umyśl, pozwól, ażeby Twoje tętno się uspokoiło po czym wróć do zabawy. 

Uszczypnij się!

Jedną z bardziej znanych metod jest szczypanie. Jeśli czujesz, że orgazm jest naprawdę blisko, mocno ściśnij główkę penisa i weź parę głębokich oddechów. Trzymaj tak swojego penisa przez pół minuty, po czym go puść. To pomoże Ci wydłużyć Twoją aktywność seksualną. 

Zdrowe odżywianie

Udowodniono, że zdrowa dieta i styl życia zwiększają wytrzymałość seksualną. Jedz produkty bogate w białko, owoce i warzywa bogate w witaminy i trzymaj się z dala od żywności przetworzonej. Dodatkowy plusem i korzyścią jest to, że Twoje soki będą smakować dużo lepiej, jak też będą one lepiej pachnieć. Udowodniono, że palenie i śmieciowe jedzenie prowadzą zarówno do impotencji, jak i przedwczesnego wytrysku – czyli czegoś, czego każdy z nas chciałby uniknąć. 

Rozpocznij od następnej rundy

Czasami musimy po prostu sobie ulżyć. W takim wypadku po prostu dojdź, po czym daj swojemu ciału czas na ochłonięcie. Powtarzam raz jeszcze – seks to maraton, a nie sprint. 

Przede wszystkim musisz pamiętać, o tym, że jeśli dochodzić zbyt szybko, to oznacza to tylko to, że Twój partner świetnie się spisał. Nie myśl o szybkim orgazmie jako o czymś, co jest wadą seksualną, po prostu wypróbuj parę technik, które pozwolą Ci dłużej cieszyć się seksem ze swoim partnerem. Miłego Edgingu!