Czy masz fetysz stóp? Bo mój chłopak tak…

Dziś przekazuję swojego bloga w zdolne ręce mojej dobrej przyjaciółki Gosi, która jest tutaj, aby opowiedzieć Ci wszystko o fetyszu stóp swojego chłopaka. Nie mogę się doczekać, żeby to przeczytać.

Cześć, mam na imię Gosia i chcę z wami porozmawiać o tabu dotyczącym fetyszy stóp. Tak wielu ludzi lekceważy nasz fetysz-  myślą, że chodzi o spocone palce i brudne podeszwy, podczas gdy w rzeczywistości tak nie jest. Jest w tym o wiele więcej i jest to naprawdę zabawny i interesujący fetysz z którym uważam, że więcej ludzi powinno eksperymentować.

Moje stopy były dziewicami

Kilka lat lat temu byłam zbyt nieśmiała, aby przyznać, że nigdy nie używałam swoich stóp na kutasie, nigdy nie były zanurzone w spermie czy wykorzystywane do niczego seksualnego. Moje stopy były wcześniej masowane przez partnerów, ale nigdy w sposób seksualny, jak robią to ludzie z fetyszami stóp.

Prawdę mówiąc, moje stopy były całkowitymi dziewicami, a fetysz stóp lub randkowanie z kimś z fetyszem stóp nawet nie przyszło mi do głowy, to było po prostu coś, co robili inni ludzie, nie ja.

Wtedy mój chłopak się przyznał…

Nigdy wcześniej nie przejmował się moimi stopami, przynajmniej nigdy nie wydawał się zainteresowany. Jednak po kilku latach całkowicie się na mnie otworzył i opowiedział mi wszystko o swojej miłości do stóp i o tym, jaki miał fetysz stóp, o którym nigdy mi nie mówił.

Powiedział, że moja bosa stopa jest dla niego tak podniecająca jak nagie ciało. No i że widzenie podeszew moich stóp było tak intymną rzeczą i zawsze go to podniecało.  Powiedział mi, że nigdy nie widzimy stóp ludzi, są one tak intymnym obszarem i właśnie to uświadomiło mu, że ma fetysz stóp.

Denerwował się, mówiąc mi, jakby to było złe haha. Słodki, ale on mnie zna i wie, że pierwszą rzeczą, którą chciałabym zrobić, to zadowolić go i spróbować z nim czegoś nowego. Przyznałam, że może mi się to nie spodobać, ale chętnie spróbuje.

I pozwalam mu na to…

 Pierwszy raz, kiedy odebrał mi dziewictwo, to była szalona noc. Dokładnie umyłam stopy, bolały mnie paznokcie i po prostu położyłam się i pozwoliłam mu robić, co chciał. Leżałam w naszym łóżku z nogami w powietrzu, a on wziął moje palce do ust, ssąc je, co sprawiło, że zachichotałam, ale kiedy zobaczyłam, jak bardzo go to podnieca, mój nastrój się zmienił, jęknęłam trochę, Poruszyłam palcami i wepchnęłam je głębiej w jego usta, jego język wirował wokół moich palców, smakując je i pieszcząc je językiem.

Następnie zaczął lizać językiem podeszwy moich stóp, w górę iw dół wzdłuż mojej stopy, było to dla mnie świetne. Potem zaczął delikatnie i słodko masować moje stopy. Niesamowite uczucie.

Następnie podszedł, aby mnie pocałować, a ja przesunęłam stopy do jego penisa i zaczęłam bawić się nim stopami, jęknął cicho, a potem usiadł na piętach, a ja kontynuowałam zabawę.

Następnie złapał mnie za stopę i zaczął ponownie ssać moje palce u nóg, jego ręce ściskały moją stopę, pocierając kciukiem podeszwę mojej stopy. Następnie chwycił moją stopę i położył ją z powrotem na swoim penisie, ponownie wygięłam stopy w łuk, poruszając moimi stopami w górę iw dół jednocześnie i zanim się zorientowałam on doszedł, a ja poczułam spermę na moich stopach.

Fetysz stóp? Jestem królową tego rodzaju fetyszu

Uwielbiam zadowalać mojego mężczyznę, więc nauczyłam się, jak to robić prawidłowo. Odkąd po raz pierwszy zrobiłam mu footjob, nauczyłam się wszystkich wskazówek i sztuczek.

Dowiedziałam się, że on uwielbia dochodzić na moich stopach. Dodatkowo regularnie próbujemy nowych rzeczy.

Moje stopy zawsze były nieskazitelne

Uwielbiam utrzymywać je w miękkości i czystości i zawsze maluję paznokcie u nóg, więc ta część była dla mnie łatwa. Myślę, że dlatego zaczął rozwijać ten fetysz na moich stopach, zawsze wyglądały świetnie. Wiem, że niektórzy ludzie lubią, gdy ich stopy są trochę zaniedbane, a niektórzy lubią, aby ich stopy były nieskazitelne, a ja zaliczam się do tej kategorii. Uwielbiam mieć ładne stopy i na szczęście dla mnie mój chłopak uwielbia nowy pedicure i nowy lakier do paznokci.

Wypełniłam swoją szafę butami na wysokim obcasie

Lubi widzieć moje stopy, więc noszę ładne szpilki i sandały, staram się nigdy nie nosić butów ani niczego, co zakrywa moje stopy, ponieważ uwielbia je widzieć. Publicznie może podziwiać moje stopy, a nikt nie jest świadomy co on robi.  Lubi też zapach moich stóp, zwłaszcza po długim dniu.

Drażnienie pończochami – czyli wybór odpowiednich elementów garderoby

Mój chłopak lubi pończochy, uwielbia, kiedy moje stopy są owinięte w ten nylonowy materiał. Wsadzanie stóp do pończoch, pocieranie jego kutasa, a następnie moczenie ich w spermie to jego ulubiona rzecz. Uwielbiam zakładać pończochy i kazać mu ssać moje palce u nóg przez materiał.

Nocne masaże stóp (tak proszę)

Na szczęście dla mnie uwielbia masować moje stopy, sprawiać im przyjemność dłońmi, sprawia, że ​​troszczy się o moje stopy i upewnia się, że nie bolą. Każdej nocy bierze moje stopy i masuje je tak długo, jak chce. Uwielbiam to, moje stopy nigdy nie były tak rozpieszczane ani tak zadbane.

Czy możesz je dla mnie wylizać?

Haha, wciąż łaskocze, ale on to kocha. Uwielbia czyścić moje palce u stóp indywidualnie, upewniając się, że wszystkie są czyste i mokre od jego języka.

Footjob

Footjobs są tak zmysłowe, o wiele bardziej zmysłowe, niż się ludziom wydaje. Uwielbiam polewać jego kutasa ciepłym olejkiem do masażu i siedzieć godzinami, drażnić go i pocierać jego penisa, głaskać go i drażnić stopami.

Czasami zaczynam od masażu, masując całe jego ciało, powoli schodząc w dół do jego krocza, zanim biorę jego penisa i masuję go. Kiedy już tam jestem, nie spieszę się.  To niesamowity dreszczyk emocji, a on zawsze tak mocno spuszcza się, kiedy to robię.

Jak podniecić Twojego mężczyznę do granic możliwości, jeśli na widok kobiecych stóp się ślini?

Akceptowanie jego preferencji seksualnych

Najszybszym sposobem na wspaniały seks i osiągnięcie wspaniałych wyników w zakresie fetyszu stóp jest zaakceptowanie upodobań partnera. Dopóki jesteś chętny, zgadzasz się i jesteś szczęśliwy, nie ma nic złego w przyjmowaniu tego, co im się podoba, i przyjmowaniu tego, co ci się podoba. A do tego – lizanie stóp jest super! Jeśli więc jest to przyjemne to zarówno dla odbiorcy, jak i dawcy, to czemu mielibyśmy tego nie robić?

Estetyczny wygląd

Mój chłopak uwielbia piękne stopy dlatego dbam o to, by wszystko było czyste, miękkie i ładne. Jednak Twój partner może cieszyć się bardziej obolałymi, zmęczonymi lub nawet lekko śmierdzącymi stopami. Każdy ma coś innego, co go podnieca, więc upewnij się, że o tym mówisz i weź to pod uwagę.

Mój chłopak lubi ładne, miękkie i idealne stopy, dlatego dbam o to, by zawsze były w doskonałym stanie, wykonując pedicure i upewniając się, że zawsze wyglądają czysto. Noszę pończochy, rajstopy, buty, które odsłaniają moje palce u nóg, a nawet podkolanówki, bo mój chłopak oszalał na ich punkcie.

Od tego zawsze zaczynam

Uwielbia bawić się moimi stopami, więc obejrzę sobie w tym czasie Netflix i pozwolę swojemu mężczyźnie zabrać się do pracy. Czasami nawet zapominam, że to robi, ale to jest w porządku, ponieważ po prostu lubi to robić, ja czerpię przyjemność z jego przyjemności.

Osiąganie satysfakcji seksualnej poprzez granie w footsie

Lubie zabawiać się jego kutasem na kanapie stopami. Po prostu daję odpocząć stopom lub powoli masuję nimi jego kutasa, podczas gdy coś oglądamy.

Kult stóp

Mój chłopak jest bardziej dominujący, ale od czasu do czasu lubi być uległy, jeśli chodzi o kobiece stopy.

Nakłaniam go do mycia stóp, a ja nie myję ich najpierw, kiedy zdejmuję buty i jeśli są obolałe i lekko spocone. Wydaję mu rozkazy i każę mu umyć i osuszyć moje stopy, sprawiam, że czci moją stopę, masując ją i traktuje jak cenny przedmiot. Wiele osób uwielbia stopy, a czasami kult stóp nie musi nawet wiązać się z jakimkolwiek dotykiem seksualnym.

Jak się tego nauczyć?

Kiedy mój chłopak po raz pierwszy mi o tym wspomniał, byłam zdezorientowana. Przeglądałam internet w poszukiwaniu porad, wskazówek i rekomendacji od innych ludzi, a potem, gdy do tego doszło, skorzystałam ze wskazówek, których się nauczyłam i zastosowałam je w praktyce. Dowiedziałam się też, co lubił mój chłopak i właśnie to rozwinęliśmy. Każdy jest inny, więc komunikacja jest absolutnym kluczem w każdym fetyszu.