Seks analny i wszystko, co musisz o tym wiedzieć

Seks analny jest niestety nadal tematem tabu. Niektórzy o nim marzą, inni się go boją. Musisz jednak pamiętać, iż seks analny może być nieziemsko przyjemny, gdy jest „wykonany” dobrze.

Jeżeli jesteś zaintrygowana i zdecydujesz się spróbować, przedstawiam Ci dziewiętnaście rzeczy, które powinnaś wiedzieć o seksie analnym – jak się przygotować, czego się spodziewać i czego nie robić.

1. Nie jedz burgerów z McDonald’s, skrzydełek na ostro, curry ani w zasadzie niczego innego, co sprawia, że w czasie jedzenia pali Cię przełyk. Planuj z wyprzedzeniem i jedz lekkostrawne dania.

2. Oczyść tam wszystko, zanim Twój partner się “zanurzy”. Nie chcesz, żeby jego penis „wyszedł” już z powłoką. Kiedy oczyścisz swoją pupę porządnie, rozważ ogolenie włosów wokół dziurki. Twój tyłek (i partner) Ci podziękuje.

Chcąc “posprzątać” przed lub po, zaopatrz się w wilgotne chusteczki dla niemowląt.

3. Aby oczyścić wszystko wokół okolic odbyt, pod żadnym pozorem nie bierz środków przeczyszczających. Chcesz kontrolować swoje wnętrzności, a nie je skręcić. Jeśli uważasz, że jakieś dodatkowe przeczyszczanie jest w porządku, czy nawet potrzebne, rozważ lewatywę jedną do dwóch godzin przed seksem.

4. Stosunek analny jest uważany za ten bardziej “niegrzeczny”, co sprawia, że ​​czujesz się jeszcze gorętsza. Bycie “niegrzeczną” dziewczyną lub facetem to fantazja, do której seks analny pasuje doskonale.

5. Wskazówka dla Panów: Zrelaksuj ją i rozluźnij na maksa, masując zewnętrzne ściany odbytu jednym palcem – potem dwoma – zanim zaczniesz delikatnie wchodzić do środka. Zacznij powoli i stopniowo zwiększaj do pełnej penetracji.

6. Nie zrujnujesz odbytu uprawiając sex analny – to głupie historyjki zmyślone jeszcze w gimnazjum. Twoje ciało jest przyzwyczajone do tego, że jest rozciągane tu i ówdzie. O ile Twój partner nie ma penisa wielkości dużej butelki po Pepsi, po seksie wszystko wróci do normalnego stanu.

7. Masz ociekać lubrykantem. Powinnaś być przesiąknięta lubrykantem – musicie go użyć w dużych ilościach. Będzie wszędzie. Może się okazać, że znajdziesz go w szczelinach materaca kilka dni później.

Warto pamiętać o tym, że odbyt nie nawilża się samodzielnie, tak więc myśląc o penetracji odbytu z wyprzedzeniem należy pamiętać o zakupie odpowiedniego lubrykantu.

8. Przepraszam, że mam złe wieści, ale możliwe, że użyty przez Ciebie lubrykant z naturalnego, czystego i przejrzystego zamieni się w spienioną jasnobrązową mieszankę. Dlatego też istnieją wilgotne chusteczki.

9. Odstaw krem ​​odczulający. Ból jest ostrzeżeniem dla Twojego ciała przed obrażeniami i sygnalizuje, abyś przestała. Takie kremy zmniejszają także przyjemność, minimalizując te dobre odczucia.

10. Seks analny nie jest obrzydliwy. Jeśli prawidłowo wszystko oczyścić, będzie Ci bardzo, ale to bardzo przyjemnie. Połóż ręcznik, miej pod ręką trochę wilgotnych chusteczek i do dzieła! Jeżeli się stresujesz, tuż przed stosunkiem przemyj wszystko na zewnątrz jeszcze raz – mydłem i wodą.

11. Ściany odbytu są cieńsze niż ściany pochwy, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Zawsze używaj prezerwatywy, aby zminimalizować ryzyko. Martwisz się, że przygotowań do seksu analnego robi się coraz więcej? Pomyśl, ile będziesz miała z tego przyjemności…

12. Prostata, znajdująca się pod jego penisem, jest w istocie punktem G faceta. Masuj delikatnym ruchem tak, jakbyś go przywoływała właśnie palcem.

Skocz do sex shop’u. Sporo tam fajnych zabawek do seksu analnego…

13. Panie mogą zintensyfikować przyjemność za pomocą podwójnej penetracji.

14. Dodaj do zabawy fajną zabawkę erotyczną dla dodatkowej przyjemności. Wypróbuj ją na łechtaczce, pochwie, kroczu…

15. W trosce o zdrowie nie należy podejmować prób z włączeniem ust czy pochwy. Jeśli chcesz zmienić “docelowe wyjście”, zmień prezerwatywę pomiędzy penetracjami, aby inne obszary były czyste. Bakterie analne nie są przyjazne innym obszarom Twojego ciała.

Uwielbiamy te ekstra delikatne prezerwatywy, a w aptece możesz nabyć specjalne prezerwatywy na palce.

16. “Różowe oko” to prawdziwa rzecz. Wygoogluj sobie.

17. Po seksie analnym będziesz pewnie pierdzieć tyle, że będzie Ci się to wydawało wiecznością, ale tak naprawdę jest to sporadyczne pierdzenie przez kilka dni.

18. Twoje kupki będą „łatwiej się wydostawać na zewnątrz” przez kilka następnych dni. Po prostu “wyjdą”, jakby były magiczne. Obfite i bezbolesne.

ALE!

19. Nie pozwól, aby złe historie odstraszyły Cię od seksu analnego. Jeżeli odpowiednio się przygotujecie, użyjecie odpowiednich lubrykantów i będziecie to robili bez stresu – pozwoli Wam to osiągać razem nieziemskie orgazmy.