7 sposobów na najlepszy szybki seks w Twoim życiu

Niesamowity seks nie musi wcale trać całą noc. Czasami najlepsze orgazmy przeżyjesz uprawiając seks nie więcej niż przez 10 minut! Jasne, nikt z nas tu obecnych nie chciałby przez całe życie uprawiać tylko i wyłącznie szybkiego seksu, jednak czasami po prostu nie mamy czasu na parogodzinne mizianie się! Jak sprawić, żeby szybki seks skutkował świetnym orgazmem i być dobrą zabawą? Oto nasze porady. 

Wyślij wiadomość

Jeśli nie macie czasu na grę wstępną, przenieście ją do wirtualnego świata. Wyślij do swojego partnera pikantną wiadomość i załącz seksowną fotkę, aby poinformować go o tym, co masz zamiar z nim zrobić w przerwie na lunch. Taka wiadomość na pewno sprawi, że Twój facet się cholernie podnieci. 

Użyj lubrykantu

Kobiety niekiedy potrzebują więcej czasu na odpowiednie rozgrzanie się z czysto biologicznego punktu widzenia, a seks “na sucho” na pewno nie jest czymś, na co chcesz się pisać. Użyj odrobiny lubrykantu – nie pożałujesz tego. 

Nie ściągajcie wszystkich ciuchów

Luźne sukienki i spódnice zostały stworzone z myślą o szybkim seksie – jestem tego pewna. Dzięki nim mamy zagwarantowany dodatkowy dreszczyk emocji związany ze spontanicznością, a nic tak bardzo nie zakręca jak odrobina spontanu w łóżku. 

Włącz wyobraźnię

Jeśli Twój szybki numerek ma być wystrzałowym seksem, to musisz zacząć go w głowie. Nawet kilka minut fantazjowania – na przykład czytając opowiadanie erotyczne albo wyobrażając sobie siebie i swojego partnera “w akcji”. Dzięki temu odpowiednio się podniecisz, a co za tym idzie – skrócisz czas gry wstępnej. 

Pracuj rączkami

Masturbacja tuż przed seksem sprawi, że będziesz bardziej pobudzona i dojście do orgazmu zajmie Ci jeszcze mniej czasu. Dobrym pomysłem może być zabawienie się ze sobą przez parę minut, po czym zaproszenie swojego partnera do zabawy. Gdy będziesz czuła, że orgazm jest tuż-tuż zatrzymaj się na chwilę. Zdaniem ekspertów edging jest kluczem do naprawdę silnych orgazmów. 

A może oral?

Nie ma reguły, która mówiłaby o tym, że szybki numerek to tylko i wyłącznie seks waginalny, a więc nie ma powodów, dla których nie można byłoby na przemian uprawiać seksu oralnego i waginalnego. Na dodatek skupienie się tylko i wyłącznie na seksie oralnym sprawi, że doznania z tego idące będą jeszcze silniejsze. 

Wybierz odpowiednią lokalizację

Szybki numerek w sypialni nie jest czymś “seksownym”, ale szybki seks w przymierzalni, na korytarzu czy w łazience to ostre i elektryzujące doznanie. Wybór odpowiedniej lokalizacji naprawdę ma duże znaczenie, a więc warto z wyprzedzeniem zaplanować to, gdzie do tego dojdzie. Szybki seks nie musi wcale być przypadkowy, a odrobina planowania może sprawić, że będzie on o wiele lepszy.