6 pozycji seksualnych idealnych na rozpoczęcie roku 2020!

Początek każdego roku jest magiczny. Masa planów na zbliżające się 365 dni, to uczucie, że wszystko jest możliwe i niewyjaśnione uczucie szczęścia. Koniec okresu świątecznego to idealny czas na to, ażeby wypróbować z bliską Ci osobą kilku nowych pozycji seksualnych, bo oprócz abonamentu na siłownię warto jest też nabyć abonament na lepszy seks! W przenośni, oczywiście. Przedstawiamy Wam więc kilka pozycji seksualnych, idealnie nadających się na seks na dobry początek roku!

Odliczanie

Tak, chodzi tu dokładnie o odliczanie. Gdy obydwoje zbliżacie się do wielkiego finału, zaczynacie odliczanie do orgazmu. Jeśli chcecie dojść w tym samym momencie, musisz się komunikować. Jeśli jedna osoba jest bliżej od drugiej, musicie się komunikować w celu wyjaśnienia sobie nawzajem, kiedy dojdziecie do wielkiego finału. Po dojściu obydwoje możecie wiwatować sobie i snuć plany na nowy rok. 

Parzenie herbaty

Jeśli nie wiesz jeszcze, czym jest tea-bagging, wyobraź sobie parzenie herbaty. Wsadzasz torebkę z herbatą do kubka z gorącą wodą, prawda? Teraz zastąp torebkę herbaty męskimi jądrami, a kubek swoimi ustami i masz! Ten akt seksualny zdecydowanie nie jest dla każdego, ale jeśli wolisz bardziej odważne postanowienia seksualne, to może to być coś dla Ciebie! 

Filmy

Tuż przed nastąpieniem Nowego Roku nagrajcie ze swoim partnerem swój osobisty film erotyczny. W pierwszej połowie stycznia możecie się przytulić do siebie i oglądać go. Jest to nie tylko cholernie seksowna gra wstępna, ale też forma poznawania siebie nawzajem i omawiania swoich błędów i upodobań seksualnych. 

Im więcej – tym lepiej

A może tak pisać się na trójkąt? Albo czworokąt? Seks z więcej niż jedną osobą zawsze jest interesującym doświadczeniem, a więc warto jest zainicjować takową przygodę. 

Postanowienie noworoczne

A co z zapomnianą pozycją seksu na łyżeczkę? Otrzymasz dodatkowe punkty, jeśli bardzo szybko się zmęczysz i zaśniesz, a wraz z tym zaśnie większość Twoich postanowień noworocznych. 

Czego żałujesz jeszcze z zeszłego roku?

Jeśli nie masz stałego partnera, zawsze możesz zadzwonić do swojego byłego, z którym i tak raz na jakiś czas się widzicie i zaprosić go do siebie. Razem możecie wyruszyć w podróż seksualną, której pożałujecie w ciągu najbliższych 2 tygodni, jestem tego pewna. 

Jeśli chcesz rozpocząć nowy rok z prawdziwym hukiem, te pomysły z pewnością wydadzą Ci się zainteresujesz nowymi doznaniami. Urozmaicaj swoje życie seksualne, ażeby tego samego dnia za rok być pewnym, że nie jest ono nudne.