5 seksualnych postanowień noworocznych

Cóż, kochani, rok właśnie dobiegł końca, co oznacza, iż nadszedł czas, aby się zastanowić nad noworocznymi postanowieniami oraz tym, co mamy robić, ażeby w roku 2020 więcej ćwiczyć, mniej się stresować, jeść mniej mięsa, więcej podróżować, itd. 

Zastanawiając się nad wyznaczeniem celów życiowych na najbliższy rok, warto jest też się zastanowić nad aspektami seksualnymi i pomyśleć o tym, co chcielibyśmy zmienić w swoim życiu seksualnym w Nowym Roku. 

Ażeby uprościć Wam zastanawianie się nad rezolucjami, przedstawiamy listę 5 zapierających dech w piersiach postanowień noworocznych na rok 2020. Dzięki nim najbliższy rok będzie rokiem uduchowionego i niezwykle satysfakcjonującego kochania (się). Jeśli uda Wam się spełnić przynajmniej jedno z tych postanowień, jesteśmy pewni, iż rok 2020 będzie wspaniały! 

1. Spędzę więcej czasu na grze wstępnej

Dobrze “wykonana” gra wstępna może być nawet lepsza niż seks, ponieważ cała ta zabawa i wyczekiwanie powoduje, iż między partnerami powstaje silne napięcie seksualne a, jak wiadomo, im, więcej narasta to napięcie, tym słodszy będzie jego finał. 

A więc, nie ma co się spieszyć. Warto dać sobie trochę czasu przed penetracją!

2. Przynajmniej raz na tydzień obdaruję swojego partnera seksem oralnym

Seks oralny jest prawdziwą sztuką, którą każdy mężczyzna powinien opanować, ale Ty pewnie już wiesz, co i jak masz robić, nieprawdaż? Zawsze jednak możesz się lekko podszkolić. Praktyka czyni mistrza!

Nawet jeśli pomysł całowania genitaliów Twojej partnerki nie wydaje Ci się być zachęcający, wypada chociażby spróbować. Uwierz mi, wspólnie możecie pokochać ten rodzaj seksu, a jeśli będziesz w stanie ją doprowadzić do orgazmu, ona oszaleje na Twoim punkcie. Możesz być co do tego pewien. 

3. Poszerzę swój słowniczek niegrzecznych fraz

Wielu mężczyzn nie docenia tego, co kilka niegrzecznych fraz czy słów może zrobić z kobietą w łóżku. Jesteś jednym z nich? W takim razie pora zmienić zdanie! Powiedz jej, jak bardzo lubisz ją dotykać, jak przyjemna w dotyku jest jej skóra, czy też po prostu jak bardzo masz ochotę zaciągnąć ją do łóżka. Jeśli nie wiesz do końca, co masz mówić, po prostu powtarzaj jej imię. To zawsze bezpieczna droga do doprowadzenia jej do szaleństwa. 

4. Raz na miesiąc wypróbuję czegoś nowego w sypialni

Istnieje wiele pozycji seksualnych, które warto jest wypróbować, jak też mnóstwo innych sposobów na podkręcenie temperatury w sypialni. Jeśli chciałbyś nieco urozmaicić swoje życie, gorąco polecam, ażeby w nadchodzącym roku czas w sypialni spędzić nieco bardziej kreatywnie. 

Wypróbuj kilka nowych pozycji lub, jeśli jesteś zagorzałym fanem misjonarza, możesz eksperymentować z odgrywaniem ról bądź też zabawić się w małe krępowanie ciała. Być może tak bardzo Ci się spodoba lekkie świntuszenie, że zostaniesz prawdziwym specjalistą w tej dziedzinie!

5. Będę bardziej uważna (-ny) wysłuchując swojego partnera (-ki) w łóżku

Najlepsza wskazówka dotycząca seksu, jaką kiedykolwiek otrzymasz (i jedyny niezawodny sposób, ażeby zagwarantować sobie najlepszy seks w życiu) to wysłuchiwanie swojej partnerki i zwracanie uwagi na to, czego ta chce i potrzebuje. 

Na przykład, jeśli powie „Nie przestawaj!” lub „Właśnie tak!” nie przestawaj i rób dokładnie to, co robisz. Nie przyspieszaj, nie wkładaj jej palca w tyłek, nie zmieniaj pozycji. W razie czego dopytaj ją, czego dokładnie chce i czy właśnie o to jej chodzi. 

A ponieważ do tanga trzeba dwojga, Ty również musisz się nauczyć komunikacji i mówienia o tym, czego chcesz i co lubisz robić. Jeśli na przykład podoba Ci się ta, czy inna czynność w łóżku, powiedz to jej – głośno i wyraźnie. Jeśli możesz sprecyzować swoje upodobania, zrób to! Jeśli uwielbiasz to, jak Cię ujeżdża, nie wstydź się jej o tym powiedzieć. 

Wszystkiego najseksowniejszego w Nowym Roku, kochani! Udanych orgazmów w 2020!

1 comment

Comments are closed.