16 rzeczy, które robią seksowni faceci

Niejeden mężczyzna chce być postrzegany jako seksowny facet. Zarówno facet po 40, jak i ten młodszy zastanawia się często, co ma robić, żeby być postrzeganym jako “sexi” facet. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Seksowny może być zarówno facet w garniturze, jak i w dżinsach, a wszystko zależy od czego? Już Wam mówię:

Panowie, chcecie się dowiedzieć, jakimi czynnościami doprowadzacie Panie do szału? Oto kilka z nich!

 • Nosi spodnie, które leżą na nim, jak ulał. Bo jak inaczej laski będą wiedzieć o tym jego seksownym tyłeczku?
 • Na specjalne okazje zakłada garnitur – bo nie ma nic bardziej seksownego, niż widzieć mężczyznę w garniturze. Faceci w garniturach wyglądają tak, że masz ochotę ściągnąć z siebie kieckę i zaciągnąć go do łóżka tak szybko, jak to możliwe.
 • Odpowiada na wiadomości w seksowny sposób (i odpowiada na nie bez zbędnych pauz). Nie ma nic bardziej seksownego od głupiego wyczekiwania godzinami na odpowiedź na zwykłe “Jak Ci minął dzień?”. 
 • Nosi dopasowane koszule. A nawet lepiej, jeśli nosi te lekko zbyt ciasne na klatce piersiowej. Dodatkowe punkty zyskuje, jeśli nie jest to koszulka z głupim napisem w stylu: “Bez tej koszulki wyglądam lepiej”. 
 • Nosi skarpetki, które pasują do jego jego spodni i gamy kolorów jego ciuchów. Pokaż mi faceta, który zdaje sobie sprawę  z tego, że nie można zakładać granatowych skarpet do czarnych butów, a ja Ci przedstawię swoją propozycję małżeńską dla takiego Pana. 
 • Potrafi utrzymać kontakt wzrokowy i nie wychodzić przy tym na zboka – wbrew pozorom nie jest to tak łatwe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka!
 • Używa swoich seksownych uszu, ażeby słuchać tego, co masz mu do powiedzenia, po czym odwołuje się do tych rzeczy później. Czyż nie jest seksowne to, gdy facet pamięta jak się wabił Twój pierwszy kot, bo powiedziałaś mu o tym kiedyś? Dojrzali mężczyźni potrafią słuchać i tym nas podniecają!
 • Pachnie tak, jakby wziął prysznic w ciągu ostatnich 24 godzin. Pachy z aromatem Old Spice? Mydełko Dove na Twoich rękach? Echo zapachu Lenora na Twojej koszulce?! Tych zapachów nigdy nie ma się dość.
 • Gdy podaje Ci kubek do kawy z najwyższej półki, do której nie masz szans dosięgnąć sama. Kto potrzebuje drabiny, kiedy ma seksownego i wysokiego pomocnika, który zawsze jest pod ręką?
 • Zaoferuje Ci drapanie Cię po plecach, nie oczekując, że podrapiesz go po plecach w zamian. Ogólnie rzecz biorąc, odnosi się to do wszystkich rzeczy, które może Ci zrobić, nie prosząc Cię w zamian o jakąkolwiek przysługę. 
 • Ma ręce. I potrafi ich użyć. Na przykład naprawiając zlew, który od pół roku nie chce działać tak, jak powinien. 
 • Ubiera się odpowiednio do temperatury za oknem, zamiast nosić szorty w zimie tak, jakby jego nogi były odporne na zmiany warunków atmosferycznych. Noszenie szortów w dni, gdy temperatura spada do tej bliskiej zera, nie sprawia, że wyglądasz “twardo”, a bardziej tak, jakbyś nie potrafił korzystać z aplikacji pogodowych (albo po prostu nie potrafiłbyś wyjrzeć przez okno). 
 • Pocałuje Cię na pożegnanie, zamiast rzucić czymś z stylu “Nara!”, gdy wychodzi z Twojego mieszkania. Ogólnie rzecz biorąc, po prostu nie wychodź z mojego mieszkania bez pocałowania mnie na pożegnanie, ok?
 • Nosi czapki typu “beanie” tylko wtedy, gdy jest zimno, zamiast chodzić w nich na okrągło, jakby był czymś w rodzaju żółwia. Na te cieplejsze pory roku warto się zaopatrzyć w bardziej odpowiednie czapki, jak na przykład te z daszkiem. Warto jest też zdawać sobie sprawę z tego, że nie tylko czapki są seksownym dodatkiem. 
 • Umawiają się na randki nie tylko po to, żeby uprawiać seks. A jeśli szukają tylko i wyłącznie przygody – mówią jak jest. Cechą dojrzałych mężczyzn i ich dojrzałości jest to, że nie muszą niepotrzebnie owijać w bawełnę.
 • Kiedy potrafi używać tych jego seksownych rąk do tego, ażeby Cię przytulić po długim dniu walki z patriarchatem (a następnie potrafi użyć tych samych rąk, żeby przynieść Ci ciastka na pocieczenie). 
 • Czeka na Ciebie przed restauracją w dniu randki i uśmiecha się, gdy się do niego zbliżasz (jak w cholernie seksownej scenie z filmu). Podchodzenie do niego, czeka na Ciebie przed knajpą jest dużo seksowniejsze od znalezienia go już przy stoliku w knajpie. 
 • Jeśli Twoim partnerem jest mężczyzna po 40, to pewnie zgodzisz się, że faceci są cholernie seksowni, gdy o siebie dbają. Odpowiednia fryzura i dobre ciuchy podniecają jak diabli!
 • Lekko napina mięście, gdy otwiera słoik z dżemem, gdy tak naprawdę wiesz, że nie wymaga to użycia takiej siły. I w sumie choć wiem, że sama jestem w stanie odkręcić ten słoik, kto normalny chciałby to zrobić, skoro mam szansę obejrzenia tak cholernie seksownego przedstawiania?

1 comment

 1. Sorry ale granatowe skarpetki pasują do czarnych butów, jeśli masz na sobie granatowy garnitur. Dress code mówi o tym jednoznacznie, skarpety dobierać do koloru butów lub koloru spodni. A reszta ok 😉

Comments are closed.