Jak poznać, że mu się podobam? Subtelne oznaki sympatii

Gdy kobieta czuje do mężczyzny sympatię, to zaczyna się zastanawiać, czy on odwzajemnia jej uczucie. Zaczyna szukać w internecie informacji na temat tego, czy facet mysli o kobiecie, ktora mu sie podoba głównie dlatego, że mężczyźni wydają się czasami być trudni do zrozumienia. Mężczyźni lubią myśleć, że dobrze ukrywają swoje uczucia, jednak nie jest to prawdą.

Dlatego na ogół łatwo jest sprawdzić to, czy im się podobasz. Ale ponieważ świat randek i sympatii jest zagmatwany i wszyscy nieustannie szukają sensu w rzeczach, które z reguły nie mają najmniejszego znaczenia, całkowicie zrozumiała jest potrzeba pomocy przy dekodowaniu sposobów, w jaki facet wskazuje Ci, że mu się podobasz. Oto 12 wyraźnych znaków, które pozwolą Ci zrozumieć to, że naprawdę mu się podobasz. 

Nigdy nie powie czegoś w stylu „spędzamy za dużo czasu ze sobą”

Odkryję Ci szaloną tajemnicę – kiedy podobasz się mężczyźnie, to chce on z Tobą spędzać jak najwięcej czasu. A facet, który wymiguje się od odpowiedzi na pytanie, czy moglibyście spędzać ze sobą więcej czasu w tygodniu, prawdopodobnie nie lubi Cię tak, jakbyś chciała. Jeśli mu się podobasz, nieważne jak dużo czasu ze sobą spędzicie, zawsze mu będzie mu tego czasu o 15 min za mało!

Troszczy się nie tylko o Ciebie, ale i o czas, który spędzacie razem

Wasz czas spędzany razem nie ogranicza się wyłącznie do siedzenia na kanapie, oglądania seriali i jedzenia śmieciowego jedzenia na wynos (nie zrozum mnie źle, uwielbiam to!). Próbuje jednak co jakiś czas zrobić na Tobie wrażenie i umilić Ci dzień na różne sposoby, jak chociażby wybierając się z Tobą na lody, kupując bilet na koncert lub wyciągając Cię do parku w słoneczny dzień. 

To, co jest między Wami nazywa „randkowaniem”, a nie „spotykaniem się”

Co prowadzi do następnego punktu. Dwie osoby, które się lubią i spędzają ze sobą czas, idą na randki.

To jest randka. A facet, który Cię lubi, tak właśnie będzie to nazywał. TO! JEST! RANDKA!

Nie boi się częściej do Ciebie napisać

W wątłych początkach każdego romansu pisanie wiadomości dwa razy z rzędu jest przerażające dla obu stron. Nie chcesz się przecież okazać natrętnym!

Ale z drugiej strony, chcesz być z tą drugą osobą w kontakcie 24/7. Ale gdy podobasz się facetowi na serio, nie boi się on pisania dwóch wiadomości z rzędu. I szczerze mówiąc, cieszy mnie to. W końcu flirt tekstowy to droga prosto do serca!

Nie ma problemu z noclegiem u Ciebie

We wczesnych etapach związku, spanie we własnym, wygodnym łóżku zwykle wydaje się lepszym rozwiązaniem niż spanie nie u siebie – nieważne jak bardzo przytulna wydaje się być ta druga osoba. Kiedy facet zaczyna pytać, czy może zostać u Ciebie na noc – na całą noc – to namiastka tego, iż podobasz mu się. Woli się przytulić do Ciebie, aniżeli spać w swojej wygodnej pościeli. 

Chce załatwiać z Tobą codzienne sprawy

Jedną z najlepszych rzeczy jest to, gdy Wasze randki nie są po prostu randkami, a tak naprawdę załatwiacie razem rzeczy życia codziennego i przy tym wszystkim cholernie dobrze się bawicie. Jeśli słodko pyta, kiedy idziecie do spożywczaka na cotygodniowe zakupy to dobry znak, że chce z Tobą spędzać tak dużo czasu, jak to jest tylko możliwe. 

Nie ma problemu z tym, żeby zostawić u Ciebie swoją szczoteczkę do zębów

Hej, w sumie i tak spędza u Ciebie połowę tygodnia. Pozostawienie u Ciebie swojej szczoteczki do zębów jest nawet bardzo racjonalne. Ale z jakiegoś powodu jest to jedna z tych małych rzeczy, która sprawia, iż ludzie czują się dziwnie rozmawiając o tym. Kiedy przestaje chować swoją szczoteczkę do zębów w niewidzialnych dla Twoich współlokatorów miejscach, to znak, że wchodzicie na terytorium „Nie tylko podoba mi się ta dziewczyna, ale też chcę o tym mówić całemu światu”. 

W końcu wypowiedział to magiczne słówko…”Tęsknię”…

Ugggghhh dlaczego tak trudno przyznać, że tęsknisz za kimś, kogo lubisz? Pewnie dlatego, że to równa się przyznaniu, iż dana osoba podoba Ci się, tak na serio, a to jest dość przerażające.

No wiecie, obnażanie swoich uczuć i takie tam. I skoro Ty się boisz wypowiedzieć te słowa, to czemu sądzisz, że on będzie się mniej nimi stresował?

Jednak facet, który naprawdę Cię lubi, po prostu Ci powie, bez żadnych oporów, że cholernie za Tobą tęskni. Pewnie dlatego, że chce, żebyś wiedziała, że mu się podobasz. I to nas kręci!

Chce, żebyś poznała jego przyjaciół

Zanim dojdzie do spotkania z rodzicami, najpierw musisz poznać jego kumpli. Szczerze mówiąc, nie jest to mniej poważna sprawa. Jeśli facet przyprowadza Cię do swojej ekipy przyjaciół i rozmawia z Tobą o swojej paczce, to znak, że naprawdę do siebie pasujecie. To jego sposób na postrzeganie tego, jak widzi Ciebie w swoim świecie i jego sposób określenia tego, co myślisz o ludziach, na których mu zależy najbardziej. 

Subtelnie Cię dotyka w miejscach publicznych 

Ok, nie mówię tu o pełnym seksie w miejscach publicznych, chodzi mi bardziej o subtelny i dyskretny dotyk – łapie Cię za rękę gdy idziecie po ulicy, opiera swoją dłoń na Twoim ramieniu podczas rozmowy, łoży swoją dłoń na Twoich plecach podczas oglądania filmu w kinie. Małe gesty, tu i tam, mogą być bardzo słodkie, gdy są wykonywane przez osobę, którą lubisz. Te małe rzeczy są dobrym znakiem mówiącym o tym, że się w Tobie podkochuje. 

Nie patrzy w swój telefon, kiedy spędza czas z Tobą

Przede wszystkim, kochani moi, niegrzecznie jest nieustannie gapić się w telefon, kiedy przebywa się w towarzystwie innych osób. Jednak muszę przyznać, że chyba każdy z nas popełnia ten grzech. Jeśli jednak Twojemu facetowi udaje się skupić na Tobie przez cały czas waszego wspólnego przebywania, to znak, że jest między Wami lepiej, niż myślisz. Później zajmie się tym, cokolwiek dzieje się w jego męskich czatach internetowych – teraz chce być wyłącznie z Tobą. 

Chce Ci pokazać rzeczy, które naprawdę lubi

Pamiętasz tę kultową i romantyczną scenę z serialu „The Office”, kiedy Pam pyta Jima, czy ma jakąś nową muzykę, i razem słuchają piosenki na słuchawkach? Pokazywanie swoim sympatiom rzeczy, które lubisz to w równych częściach chęć wybadania tego, czy dana osoba ma podobne zainteresowania, co Ty, jak też chęć pokazania tej osobie, co Cię „jara”. Jeśli pokazuje Ci i opowiada o swoich zainteresowaniach i rzeczach, które lubi, bądź pewna – jesteś o krok od czegoś więcej niż tylko sympatia. To prawie zawsze jest takie proste.