Na walentynki przyszła wcześnie. Ubrana, jak zwykle, w strój, który niewiele pozostawiał wyobraźni: obcisły różowy t-shirt, ciemne ramiączka stanika wyraźnie widoczne pod cienkim materiałem; nad każdym sutkiem było błyszczące czerwone serce. Koszula kończyła się jakieś 4 cm powyżej miejsca, w którym powinna, a ona pokazywała całemu światu swój płaski brzuch na plisowanej czerwonej spódnicy, która opadała, jeśli jestem miłosierny, na tył jej tyłka. Pod spodem znajdowały się czerwone kabaretki, takie z mniejszymi otworami; Na dole para błyszczących białych szpilek dodała jej wzrostu. Jej twarz między skaczącymi kucykami wyglądała jak zwykle zuchwała, natarczywa, uśmiech błysnął na jej jaskrawoczerwonych ustach, gdy przyłapała mnie na gapieniu się na jej nogi. – Dzień dobry, panie Piela – powiedziała wesołym głosem. – Szczęśliwych walentynek!

– Wzajemnie, Marleno – tym razem uważałem, aby nie oderwać stóp od biurka, krzesło zostało odsunięte daleko od tablicy. Jej uśmiech się poszerzył.

– Jak mój dzisiejszy strój? Noszę go tylko na walentynki – nuciła i nie miałem pojęcia, co powiedzieć, kiedy się obracała. Byliśmy sami, chociaż moje drzwi były otwarte na korytarz, który zaczynał wypełniać się zaspanymi nauczycielami. Delikatna spódnica lekko się rozchyliła, gdy się obróciła, pokazując mi tylko tyle podstawy jej tyłka, by przekonać mnie, że ma na sobie stringi. Lub nawet tego nie włożyła. Rozpaczliwie odwróciłem wzrok.

– Świetnie wyglądasz, Marlenko – Boże, ale tak się stało; otoczyła mnie cienka mgiełka. Patrzyła z pochyloną głową, a ja poczułem intensywny nacisk niezręcznej ciszy. Jezusie. Czy ten dzieciak tak mnie onieśmielał, że nie mogłem nawet wymyślić, co jej powiedzieć? “Um.” Oczywiście wybrałem niewłaściwe pytanie. – Kto jest tym szczęściarzem?

Cholera, pomyślałem, kiedy jej uśmiech się poszerzył. Flirtowałem wbrew sobie. – Cóż – powiedziała figlarnym, przeciągłym piskiem – może jest więcej niż jeden. A może nie. Ale tak czy inaczej – mrugnęła, – zrobiłam panu walentynkę.

Z głębi jej drogiego portfela wyłoniła się mała biała koperta z lekkim wybrzuszeniem pośrodku. – Jednak powinien poczekać, aż wyjdę, żeby ją otworzyć.

– Oczywiście – Wybrzuszenie było twardą grudką, małą jak cukierek. – Nie mam dla ciebie kartKI. Wiesz, musiałbym przynieść jedną dla każdego. Udało mi się uśmiechnąć na wpół, starając się pozostać wiotkim, gdy Marlena pochyliła się blisko i położyła dłoń na moim ramieniu.

– Rozumiem, panie Piela – ciągnęła, a jej głos zawisł tuż nad szeptem. Poczułem zapach jej pasty do zębów; mój Boże. – Wiem, że jestem twoją ulubioną uczennicą – To było dokładnie to, co czarujące, wdzięczne dzieciaki przez cały czas serwują nauczycielom…

Jednak miałem wyraźne przeczucie, że Marlena nie żartowała. Gorzej, wiedziałem, że wiedziała, że ​​to wiedziałem. Ścisnęła raz konwulsyjnie, a potem ponownie mrugnęła. Zaciekle zmusiłem swoje oczy, aby pozostać na jej oczach i nie spłynąć w dół, gdzie jej czarny stanik był tak wyraźnie widoczny przez szyję jej nadmiernie napiętej koszulki. – Cóż – wycedziła po chwili – ma pan teraz miły dzień. Do zobaczenia, panie Piela! A potem odwróciła się, spódnica podskoczyła z powrotem, gdy się kręciła, a jej buty wydały głośny i gwałtowny stukot, gdy szła w kierunku swojej pierwszej klasy.

W tym czasie mój penis był boleśnie wciśnięty w nogę, twardniejąc niezgrabnie w najmniej wygodnej pozycji, jaką mogłem sobie wyobrazić. Regulacja objęła obie ręce, moje krzesło obróciło się dookoła, gdy zacząłem się kopać. Na szczęście nikt nie wszedł, kiedy szarpałem; mała biała koperta czekała złowieszczo na moim biurku.

‘Mojemu ulubionemu nauczycielowi’ oznajmiło to obrzydliwym różowym atramentem; kropka nad i była, jak można było przewidzieć, maleńkim sercem. Przeciąłem kciuk pokopercie, część z niej wciąż była wilgotna od jej śliny; wypadło jedno z tych kredowych serc, które można znaleźć w drogeriach, takie z napisami na czerwono, które sprzedawane są w dziesiątkach. Dreszcz przeskoczył po moich kolanach, kiedy otworzyłem kartę, i z jakiegoś niejasnego powodu poczułem ukłucie irytacji, widząc, jak banalna była ta wiadomość.

„Szczęśliwych walentynek, panie Piela!” Ze strony zniknęła szczęśliwa twarz i to wszystko. Ulubioną bronią Marleny był czerwony marker, ale poza jaskrawym, lśniącym pomarańczowym sercem i puszystym rysunkowym szczeniakiem na przodzie, to było wszystko. Więc marszcząc brwi, wyciągnąłem rękę, żeby bawić się małym cukierkowym serduszkiem.

Niezwykle był zapakowany; przyglądając się uważnie, zobaczyłem nadruk na opakowaniu. Ach. Więc to nie pochodzi z apteki; druk reklamował jedną z tych stron internetowych, w których zamawiasz własne, spersonalizowane serca, z własnymi wiadomościami. Serce było duże i pastelowo zielone. Zerknąłem z zaciekawieniem na czerwony nadruk i musiałem spojrzeć dwa razy. Napis, naznaczony niewielkim wyżłobieniem w rogu, w którym serce pękło, gdy uderzyło o moje biurko, spojrzał na mnie.

BĄDŹ MÓJ.

I WYLIŻ MOJĄ CIPKĘ.

To wszystko, co mówił, w dwóch wyblakłych, czerwonych liniach tekstu…

Instynktownie podniosłem głowę, aby upewnić się, że nikt nie patrzy na mnie przez moje drzwi; do diabła, kogo oszukiwałem? Upewniłem się, że Marlena nie będzie się tam przechwalać, kiedy obserwowała moją reakcję. Przez ułamek sekundy starałem się przekonać samego siebie, że ta wiadomość trafiła do mojej koperty przypadkowo, tylko jedna w dużym stosie serc, które zamawia się na stronie internetowej, ale wiedziałem, że tak nie jest. A implikacja mnie oszołomiła.

Marlena Gruchała, jedna z najgorętszych dziewczyn w szkole, dziewczyna o budzącej grozę reputacji seksualnej, dziewczyna, która przypuszczała, że ​​ma zrogowaciałe kolana przez cały czas, gdy ssała penisa, chciała poczuć, jak liżę jej łechtaczkę.

Natychmiast, nie mogąc tego zatrzymać, pomyślałem o nakrętkach i śrubach: tak niska jak była, musiałaby siedzieć na stole lub na krześle przed nią. Nie miała dość nóg, by owinąć mnie wokół szyi, gdybym przed nią klęczał, i jakoś nie mogłem sobie wyobrazić jej jako kobiety, która lubiłaby leżeć w łóżku. Odważna dziewczyna taka jak ona chciałaby, żeby było to szybko i mocno, w szafie lub w miejscu, w którym istnieje ryzyko nakrycia, aby jeszcze podkręcić nastrój.

Powiedzmy, że w klasie.

Musiałbym jej pomóc wstać, nawet moja tania szkolna ławka była dla niej za wysoka; siedziała tam z kołyszącymi nogami i ostrożnie opierała się na łokciach, czekając na mnie z długimi rzęsami zakrywającymi jej ciemnoniebieskie oczy. Wyobraziłem sobie, że jej stringi nie stanowią żadnej prawdziwej przeszkody; byłyby na tyle skromne, że ​​i tak ledwo cokolwiek zakrywałaby, a w tej chwili nie mogłaby się równać z czerwoną, opuchniętą opuchlizną jej warg sromowych, prawdopodobnie już odepchniętą na bok przez jej własne podniecenie.

Kiedy tam dotarłbym, najpierw palcami, wątpiłbym, czy muszę zrobić coś więcej, niż tylko odsunąć stringi na bok, muskając dłońmi po wewnętrznej stronie jej ud w drodze do intensywnie różowej wilgoci pod jej spódnicą. Wciągała jeden z tych drżących kobiecych oddechów, kiedy tam dotarłem, moje palce muskały jej wilgotne wewnętrzne usta i schodziły lepkie, ciągnąc za jej sokami. Opadała niżej na biurku, spódnica zwijała się pod jej bulgoczącym tyłkiem, a ja gorączkowo myślałem, jak smakowałaby jej skóra, gdybym przesunął językiem po jej spoconej nodze.

Jęczałaby, gdybym się zbliżał, a potem jej oddech zatrzymywał się w gardle, gdy w końcu mój język stawał niepewny, prawie delikatny kontakt z ciemnoczerwonym ciałem na krawędziach jej szczeliny. Nastąpiłoby konwulsyjne falowanie jej ud, mięśnie zaciskające się na mojej głowie, gdy przytłoczył mnie kwaśny piżmowy zapach, a potem zanurkowałbym w resztę drogi…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *