Zabawy seksualne do wypróbowania na kamerkach

Decydując się na zostanie modelką sex kamerki zarabianie jest pierwszą rzeczą, która przychodzi nam na myśl. Kamerki (seks kamerki) są jednak czasami dużo nudniejsze, niż byśmy chciały.

Jeśli większość czasu po odpaleniu kamerki internetowej spędzasz w oczekiwaniu na żetony lub zaproszenie na prywatny pokaz, ten artykuł jest dla ciebie. Nie musisz tak po prostu bezmyślnie czekać – zaproś swoich widzów do zabawy. W ten sposób nie tylko zabijesz czas, ale także zbudujesz więź ze swoimi fanami. A poza tym, takie gry to także dobra zabawa!

Seks kamerki na żywo są przecież przede wszystkim zabawą!

Jest wiele gier, do zagrania w które możesz zaprosić swoich widzów. Przedstawimy Ci dzisiaj najpopularniejsze z nich – ale oczywiście możesz zaproponować oglądającym cię panom (I paniom) zagranie w coś zupełnie innego.

Pamiętaj jednak, by gra nie była nudna. Powinna być przeznaczona dla większej ilości osób.

No i nie zapomnij, by dodać trochę pikanterii. Najważniejsze, by wszyscy dobrze się bawili. Ty również – w końcu ty tu rządzisz.

Gry w kości

By zagrać z tobą, użytkownik seks kamerki powinien podarować ci określoną przez ciebie ilość żetonów. Ty rzucasz kośćmi i robisz coś w zależności od ilości oczek. Możesz rzucać jedną kostką lub mieć ich kilka.

Najlepiej gdybyś miała tablicę lub kartki, na których wypisałabyś ilość oczek I „nagrody“, a więc ta gra wymaga nieco przygotowania. W nagrodę możesz śpiewać, grać, rozbierać się, udawać orgazm, wykrzyczeć imię zwycięzcy – robić wszystko, co przyjdzie ci do głowy.

Jedną z najpopularniejszych gier z kostkami są „klapsy“. Można w to grać na wiele sposobów: najprostszym jest po prostu rzucanie kostką (gdy ktoś z widzów wyrazi chęć zagrania z tobą i podaruje żetony).

Ilość oczek na kostce równa się ilości klapsów, które musisz sobie wymierzyć. Możesz też wprowadzić utrudnienia – dla przykładu, gdy liczba oczek jest nieparzysta, twój widz przegrywa, a ty nie musisz dawać klapsów.

Gry w karty

Jest wiele gier karcianych, w które bez trudu możesz zagrać na kamerkach. Jedną w najprostszych jest chyba wszystkim znana „wojna“. Przetasowaną talię dzielisz na 2 części, jedna będzie dla ciebie, a druga – dla użytkownika, który wpłacił żetony, by zagrać z tobą.

Otwierasz po jednej karcie z obu części – wyższa wygrywa. Możesz w to grać na rozbieranie – jeśli wygrywasz ty, nie robisz nic lub odwrotnie, ubierasz coś. Jeśli wygrywa widz – ściągasz jedną część garderoby.

Prawda czy wyzwanie

Prawda czy wyzwanie w wersji kamerkowej to gra, w której użytkownicy (po podarowaniu żetonów) zadają ci różne pytania. Zgodnie z zasadami gry, możesz na nie odpowiadać lub zrobić coś „na antenie“ (warto jednak przed rozpoczęciem ustalić zasady). Tego typu gry często przyciągają sporą publiczność.

Koło fortuny/losy

Koło fortuny lub zwykła torebka z losami, jeśli nie masz ochoty na zakup prawdziwego koła także może się przydać. Pomysłów na losy/nagrody jest wiele, kilka z nich podaliśmy wyżej. Aby sprawić, by gra nabrała jeszcze większego rozmachu, możesz wpisać jako „nagrody“ nawet rzeczy negatywne – wyłączenie głosu na minutę, ubranie jakiejś części garderoby.

Szczęśliwa liczba

Wybierz dowolną liczbę od 1 do 100 (czy 200…300… dowolną). Aby wziąć udział w zabawie i zgadnąć, użytkownik powinien podarować Ci odpowiednią ilość żetonów – dla przykładu, jeśli twój widz myśli, że wymyśliłaś sobie liczbę 15, daje Ci 15 żetonów.

Dobrze by było, gdybyś na tablicy wypisywała te liczby, które już zostały wymienione. Osoba, która zgadnie twoją szczęśliwą liczbę, otrzymuje nagrodę.

Balony

Aby zagrać w tą grę, powinnaś przygotować różnokolorowe balony. Na małych karteczkach wpisujesz różne nagrody i umieszczasz je wewnątrz balonów.

Chętny do zabawy widz przelewa Ci żetony, ty wybierasz dowolny balonik, przebijasz go, a twój użytkownik otrzymuje nagrodę, która wypisaną na karteczce z balonika.

Twister

Twister znają wszyscy, ale czy próbowałaś grać w to nago? Może być naprawdę gorąco. Oni dają ci żetony, ty wykręcasz kolor.

Jeśli przegrywasz, użytkownik otrzymuje nagrodę – na przykład, ściągnięcie kolejnego ciuszka. To dopiero ich zmotywuje…

Karnawał

Pojawiasz się na transmisji prawie naga, twoje piersi przykrywają tylko sznury korali – postaraj się, by ich było naprawdę sporo, im więcej – tym lepsza zabawa. Twoi widzowie przekazują Ci żetony, a ty za każdym razem usuwasz jeden sznur korali…aż zostajesz zupełnie naga.

Wykorzystaj swój talent

Jeśli lubisz tańczyć, śpiewać, grasz na jakimś instrumencie lub masz jakiś talent, wykorzystaj to. Dodaj to do swojego pokazu. Jest sporo powodów, dla których mężczyźni wolą oglądać kamerki zamiast filmów porno – a jednym z nich jest to, że pokazy na kamerkach dają możliwość interakcji z modelką, są bliżej ludzi, bardziej swojskie.

Wykorzystanie swojego naturalnego talentu sprawi, że twój pokaz zacznie się wyróżniać, tak jak twoja osobowość. To naprawdę ważne. Jesteśmy pewni, że jeśli zaczniesz dodawać elementy tańca czy śpiewu do swoich pokazów, twoi klienci poproszą o więcej.

Pomysły na nagrody

Oczywiście, że to ty decydujesz o tym, jakie nagrody możesz oferować swoim widzom. Ty wyznaczasz granice. Oto kilka naszych sugestii:

  • Możesz wykrzyknąć imię zwycięzcy jak podczas orgazmu
  • Lub po prostu udawać orgazm
  • Możesz napisać imię zwycięzcy na swoim ciele (na przykład szminką)
  • Lub napisać na swoim ciele wszystko, czego zapragnie zwycięzca
  • Możesz zaoferować zniżkę na pokaz prywatny
  • Możesz ściągnąć ubranie – wszystko lub jakąś jego część
  • Możesz mieć drinka
  • Możesz jeść lody (truskawki…banana…bitą śmietanę…cokolwiek)
  • Możesz tańczyć lub śpiewać przez minutę

Możliwości jest nieskończenie wiele, wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada – sex kamerki to przede wszystkim dobra zabawa, a więc baw się dobrze i do dzieła!