Kamerki erotyczne – jak sprawić, żeby pokazy były lepsze

Jeśli słysząc słowo sex kamerki zarabianie jest pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci na myśl, to nie jesteś sama! Seks kamerki na żywo mogą być świetnym sposobem na zarobienie dodatkowej kasy, a zabawy seksualne i publika kamerek internetowych może tym samym być świetną zabawą!

Chcąc być jednak modelką kamerki (seks kamerki, przepraszam), musisz się nieco postarać. Dzięki małym poprawkom i dobrej taktyce możesz w krótkim czasie zostać czołową modelką internetową!

O czym musi pamiętać każda modelka seks kamerki? Już podpowiadamy.

Ubiór

Bądz twórcza i seksowna! To jest wyjątkowo ważne, jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu innych modelek. Zdobądz przewagę wybierając ubiór, który pomoże wyeksponować twoje zalety. Także biżuterię i aksesuary: kolczyki, pończochy, gorsety, lekkie suknie, maski itp.

Możesz również eksperymentować przebierając się w personaże (np. śnieżkę) albo w przedstawicielkę jakiejś profesji (np. lekarka, nauczycielka).

Makijaż

Za pomocą makijażu możesz kreować zachciany wygląd; tajemniczej kusicielki z makijażem smoky eyes, ekspresywnej i gotowej na wszystko wojowniczki – z wyrazistymi, czerwonymi ustami albo kusicielki delikatnego charakteru, wybierając odcienie ziemi i lśniące tekstury. Nie bój się improwizować i znajdź coś pasujące dla ciebie.

Fryzura, razem z makijażem, jest jednym z najbardziej uwagę na ciebie przyciągających elementów. Zadbaj, żeby uczesanie włosów pasowało do całości stylu, który sobie wybrałaś, po prostu żebyś mogła cieszyć się uczuciem własnej atrakcyjności.

Nie zapomnij, że najważniejsze jest mieć czyste włosy, a więc jeśli nie masz czasu zrobić fryzury, upewnij się przynajmniej, że masz umytą głowę.

Oświetlenie

Nie masz dodatkowego inwentarzu przeznaczonego do oświetlenia pomieszczeń? Nie ma problemu, możesz się kierować zwyczajną zasadą: ustaw twarz w stronę źródła światła, a jeśli w pokoju jest naturalne światło dzienne – ustaw twarz w stronę okna.

Nigdy nie używaj sztucznego oświetlenia (np. lampy), które emituje światło powyżej głowy, ponieważ wtedy będą widoczne niechciane szczegóły, np. cienie pod oczami, których w rzeczywistości nawet nie ma. Jeśli światło będzie promieniować za plecami, to nie będzie ciebie widać, widoczne będą tylko kontury, z których trudno będzie dostrzec twoje najpiękniejsze rysy twarzy i nie tylko.

Otoczenie, w którym się filmujesz, jest także ważne. Powinno być czyste i bez rozpraszających uwagę rzeczy. To ty tu jesteś najważniejsza!

Nie chciałabyś przecież, żeby największą uwagę widowni przyciągała nieuporządkowana kuchnia, czy też szafa, której drzwi nie są zamknięte i widać przez to w niej twoją górę ciuchów. Not sexy. A więc te osoby, które zwracają uwagę na otoczenie, w którym się filmują – zdobędą znacznie więcej uwagi.

Otoczenie

Chcesz przyciągnąć jak największą publikę i dużo zarabiać? No to niestety, pewne sprawy musisz wziąć pod uwagę: nie jedz przed ekranem komputera (chyba, że to byłoby częścią twojego show, np. jedzenie lodów czy truskawek ze śmietanką).

Skoncentruj się na kamerę – nie korzystaj z telefonu podczas filmowania, tak jakbyś była obojętna temu, co się dzieje. Też nie czas i miejsce na obowiązki domowe, które nie mają nic wspólnego z rezultatem końcowym.

A przecież chcesz mieć dobry, bo warto! I co najważniejsze – nie zostawiaj włączonej kamerki, jeśli postanowiłaś sobie gdzieś wyjść poza kadr.

Publika będzie zainteresowana tymi modelkami, które są widoczne na ekranie w danym momencie – aktywne, uczestniczące w procesie. Widok pustego łóżka? Nie brzmi to zachęcająco, prawda? 🙂

Mowa ciała

Bądź świadoma swojego ciała, postawy, jaką przyjmujesz. Od tego będzie zależało zainteresowanie większości użytkowników.

Mowa ciała daje możliwość wyrazić różne emocje, nastrój, a nawet poziom pewności siebie. Wybierz pozycję ciała, która byłaby najwygodniejsza i najbardziej odpowiednia dla ciebie. Możesz też śmiało próbować zmieniać pozycję i w rezultacie przekonać się o innym zainteresowaniu tobą.

Życzymy pikantnych pomysłów i rozkosznej zabawy!