Squirting – co musisz o tym wiedzieć

Muszę się do czegoś przyznać… strasznie chciałabym nauczyć się kobiecego wytrysku. Niestety nie mam pojęcia, jak to zrobić. Czy chodzi o odpowiednią stymulację pęcherza moczowego? Co wpływa na produkcję płynu? Słyszałam, że to inny płyn, ale co mam zrobić, żeby ze mnie wypłynął? I w końcu 0 jak osiągnąć squirting?

Cóż, kobiecy orgazm od zawsze był owinięty swojego rodzaju tajemnicą i wydawać by się mogło, iż osiągnięcie orgazmu przez kobietę jest trudne – sama przez dłuższy czas żyłam w przekonaniu, iż żeby osiągnąć orgazm muszę sama się zabrać “do pracy”, a squirting wydawał mi się czymś niemożliwym do osiągnięcia. Jak się okazuje, damski wytrysk jest całkiem realny.

Squirting od podszewki

Droga Ucząca się Ejakulacji – jeśli squirting jest czymś, co pragnęłabyś przeżyć na własnej skórze, to jesteś na dobrej drodze. Jeśli bowiem zależy Ci na osiągnięciu orgazmu, to potrzebujesz nie tylko wyrozumiałego i pragnące się doszkolić partnera, ale też kropli teorii.

Mam dla Ciebie świetne informacje. Wyjaśnijmy więc, czym jest squirting (kobiecy wytrysk), abyś mogła zrozumieć, co dokładnie się tam dzieje. Tak więc, rozpocznijmy swoją podróż po kobiecej ejakulacji! Poniżej znajdziesz cztery wskazówki dotyczące lepszej, bardziej mokrej przyszłości:

Każda może osiągnąć kobiecy wytrysk

Nie jedna z kobiet wstydzi się rozmów o orgazmach. Serio! W swojej ekipie mam zaledwie jedną laskę, z którą mogę pogadać o orgazmach i sposobach na to, jak osiągnąć kobiecy wytrysk. A w sumie trochę mnie to smuci, bo orgazmy są nie tylko zupełnie normalne ale też każda kobieta powinna poznawać swoją seksualność oraz to, w jaki sposób zwiększyć swoje szanse na wytrysk i niezapomniany orgazm.

Z Aśką gadamy o wszystkim – jak pod wpływem stymulacji odpowiednich gruczołów się czujemy, które gadżety erotyczne są najlepsze do stymulacji oraz jak ważna jest odpowiednia atmosfera. Ze swoim obecnym partnerem jesteśmy dość otwarci i chętnie rozmawiamy na tematy związane z seksem – znamy swoje strefy erogenne, lubimy rozmawiać o swoich fantazjach seksualnych jak też nie wstydzimy się swojej miłości do seksu i choć często oglądamy filmy porno i uwielbiamy różnego rodzaju pieszczoty, to squirting od zawsze był swojego rodzaju tematem tabu.

Gdy zaczęłam się interesować kobiecym wytryskiem i tym, w jaki sposób kobiety są w stanie go osiągnąć, znalazłam sporo tematów i wskazówek – jak zacząć od stymulacji za pomocą palców, jak zdaniem ginekologów doprowadzić kobietę do squirtingu oraz jak ważne jest zabawianie się swoim ciałem w celu lepszego poznania swojej seksualności.

Zacznij od namierzenia swojego punktu G

Punkt G (lub Obszar G, jak wolę go nazywać) to prostata właścicieli/właścicielek sromu. Podczas ejakulacji wydzielany jest płyn sterczowy (płyn prostaty), a wszyscy posiadający srom mają prostatę, dokładnie tak samo jak posiadacze penisa. Ale znajduje się wewnątrz, więc jak go znaleźć? Odpowiedź prowadzi prosto do punktu…

Mówiąc anatomicznie, to jest właśnie centrala wytrysku, gdyż właśnie w tej okolicy naszego ciała znajdziemy gruczoły odpowiedzialne za pomoc przy squirtingu. Znajdźmy ją!

Najprostszym sposobem jest skierowanie lusterka na swoją waginę, rozdzielenie palcami warg sromowych i napięcie mięśni dna miednicy. Widzisz w odbiciu rozszerzające się ciało, to z prążkami? To Twoja prostata, czyli Twój Punkt G.

Dlatego też następnym razem, gdy zobaczysz sceptyczny nagłówek, który zadaje odwieczne pytanie: „Czy Punkt G w ogóle istnieje?”, będziesz znała odpowiedź. Tak. Bardziej jednak przypomina „Obszar G”, niż konkretny punkt. Jak możesz zobaczyć na własne oczy, ten obszar to Twoja prostata, która znajduje się na głębokości około pięciu centymetrów i otacza kanał cewki moczowej. Obszar G nie jest nieokreślony; nieścisły jest jedynie przemysł medyczny, który dopiero teraz nadrabia zaległości anatomiczne sromu i towarzyszącej mu tkanki.

Odpowiednie stymulowanie

Teraz, gdy masz już pewność, że Twój Obszar G istnieje, porozmawiajmy o stymulacji tego miejsca: zarówno w celu orgazmu waginalnego, jak i wytrysku.

Uwaga: orgazm pochwowy nie jest orgazmem łechtaczkowym. Dlaczego? Cóż, łechtaczka i prostata żeńska (znana również jako Obszar G) są ze sobą połączone. Ale stymulują dwa różne nerwy: łechtaczka stymuluje przede wszystkim nerw sromowy, podczas gdy Obszar G stymuluje miednicową gałąź nerwu błędnego. Wiem, wiem, padło dużo trudnych słów, ale dzielę się z Tobą tą wiedzą, abyś stymulowała to miejsce w odpowiedni sposób, Ucząca się Ejakulacji. Zaufaj mi, warto! Orgazm łechtaczkowy jest przepyszny, ale orgazm pochwowy to orgazm całego ciała, to doświadczenie, podczas którego przed Twoimi oczami pojawiają się gwiazdy. To po prostu wspaniałe.

Stymulacja Obszaru G wymaga:

Powolnej i stabilnie budowanej, a nie gwałtownej i szybkiej penetracji. To tylko pogorszyłoby sprawę. Nerw, który pobudzasz, jest głęboki, wewnętrzny i wymaga cierpliwości.

Lokalizacja: stymuluj swój Obszar G palcem, zabawką lub penisem, wskazując w kierunku brzucha, wywierając nacisk na przednią ścianę pochwy.

Właściwa pozycja: najlepiej oprzeć górną część tułowia na powierzchni, takiej jak łóżko lub stół i poprosić partnera o wsunięcie się od tyłu lub używanie swojej ręki/zabawki do stymulacji od tyłu.

Teraz już wiesz, że możesz ejakulować, jaka część Twojego ciała jest za to odpowiedzialna i jak uzyskać do niej dostęp! To wiąże się z moją ostatnią wskazówką:

Musisz zrozumieć, że orgazm i wytrysk to dwie różne funkcje ciała kobiety

Choć mogą zdarzyć się jednocześnie, to może się okazać, że doświadczysz tylko orgazmu pochwowego. Jeśli Twoim celem jest ejakulacja, wypróbuj tego:

  • Zwolnij. Budujesz napięcie, które ma doprowadzić do szczytowania i potrzebujesz czasu, aby tkanka jamista w Obszarze G nabrzmiała.
  • Poczuj to wrażenie „chce mi się siku”. Squirting to nie sikanie, ale kiedy próbujesz tego po raz pierwszy, uczucie napięcia może być podobne.
  • Rozluźnij się i pozwól na ejakulację. Twoje myśli krążą wokół tego, co się dzieje i co może się stać i chociaż wytrysk składa się z innych płynów, na początku może pojawić się trochę siku, dlatego podłóż pod siebie zwinięty ręcznik.
  • Wyjmij wszystko. Większość właścicieli/właścielek sromu nie może wytrysnąć, mając coś włożone do pochwy. Więc kiedy poczujesz, że coś się zbliża… wyjmij zabawkę, penisa lub palec, aby Twój Obszar G mógł prawidłowo uwolnić płyn sterczy.

Wskazówka bonusowa: niektórym osobom łatwiej jest wytrysnąć po orgazmie łechtaczkowym – to dlatego, że Obszar G jest nabrzmiały i łatwiej go wtedy zlokalizować. Następnym razem podczas „seksperymentów” wypróbuj zabawkę, która jest idealna do stymulacji łechtaczki, moim zdaniem najlepiej sprawdzają się standardowe wibratory. Poza tym, kto nie kocha wielokrotnych przyjemności?

I to już wszystko! Kobiecy wytrysk jest niezwykle seksowny i naprawdę jest osiągalny. Niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną i pragniesz żeby Twoja partnerka doświadczyła tego niesamowitego odczucia czy też jesteś kobietą i chcesz pieścić nie tylko swoją łechtaczkę – do dzieła!

1 comment

  1. Potwierdzam, kobiecy wytrysk to coś niesamowitego, a jeszcze jak kobieta tryska na twarz partera to już odlot

Comments are closed.