Marzy Ci się sex z mężatką? Świetnie!

Uprawianie seksu z zamężną kobietą jest dla wielu facetów jednym z topowych fetyszów. Długie filmy porno, w których to napalona mężatka flirtuje z młodszym facetem, po czym zaprasza go do łóżka i..wiecie, jak to się kończy 😉

Bycie atrakcyjnym dla zamężnej kobiety to naprawdę bardzo skomplikowana sytuacja. Nic dziwnego, że mężczyzn pociągają zwykle nieco starsze kobiety, które w większości okazują się nosić złoty pierścionek na palcu.

Niemniej jednak, jeśli jesteś przekonany, że kobieta wysyła również sygnały przyciągania do Ciebie, są szanse, że szuka nieszkodliwego flirtu lub pełnowymiarowego romansu. Jeśli jednak naprawdę się nią interesujesz i dostajesz od niej pozytywne sygnały, będziesz musiał podjąć subtelne kroki, aby jej zaimponować. Dlatego poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak sprawić, aby pokochała Cię zamężna kobieta, która bardzo Ci się podoba.

Praw jej komplementy

Chwal jej piękno i spraw, aby poczuła się wyjątkowo, rzucając kilka pozornie przypadkowych komplementów. Jeśli chcesz, aby było jej naprawdę miło, możesz użyć komplementów jako sposobu na przełamanie lodów. Z pewnością to doceni, ponieważ mężowie i życie codzienne rzadko dają kobietom okazję na słuchanie przyjemnych komplementów, które sprawiają, że robi im się ciepło na sercu.

Spraw, aby czas, który z nią spędzasz był ciekawy i fajny

Życie zamężnych kobiet jest prozaiczne i rządzi nim rutyna. Dlatego właśnie dostaniesz dodatkowy punkt, jeśli sprawisz, że fajnie się poczuje podczas wspólnie spędzanego czasu. Oczaruj ją swoimi dowcipami, intelektem i zasugeruj jej miejsca, w których może się dobrze bawić i być podekscytowana, dzięki temu będzie podświadomie miała z Tobą dobre skojarzenia. Jeśli naprawdę zacznie cieszyć się Twoim towarzystwem, będzie chciała spędzać z Tobą coraz więcej czasu.

Prowadź ciekawe rozmowy

Większość zamężnych kobiet ma jedną wspólną cechę: pożera je rutyna bezlitosnej codzienności w domu. Rozmowa o jej zainteresowaniach, życiu rodzinnym w ogóle, polityce i innych naprawdę ciekawych rzeczach może samoczynnie przedłużać i ożywiać wasze rozmowy. Podświadomie chciałaby, żeby wasze rozmowy zabrały ją do wymyślonego świata, z dala od problemów, z którymi się boryka na co dzień.

Chcesz uprawiać sex z mężatką? Słuchaj jej

Kobiety nie chcą być osądzane. Po prostu chcą, żeby ktoś wysłuchał ich narzekań o niedolach codzienności. Jeśli będziesz mógł sprawić wrażenie, że może Ci zaufać na tyle, aby mówić o swoich problemach, to staniesz się tą osobą, do której będzie się zwracać z problemami. Słuchanie jej i oferowanie Twojego wsparcia emocjonalnego może sprawić, że poczuje, że może na Tobie polegać.

Chwal jej osiągnięcia

Kobieta nie pragnie niczego więcej niż zauważenia, jak ciężko pracuje i jak wiele poświęca. Jeśli obsypiesz ją pochwałami i docenisz, mówiąc jaka jest dzielna, wytrwała i pracowita, na pewno będzie Ci o wiele łatwiej zabiegać o jej względy. Jeśli poszło jej dobrze w pracy lub zrzuciła kilka kilogramów, pochwal ją za osiągnięcia. Takie działania z pewnością pomogą Ci ją w sobie rozkochać!

1 comment

  1. Witam z tej str Mariusz mam 41l mieszkam w Gorzow Wlkp jestem przystojnym facetem wyrozomialym lecz mam jedna wade lubie ostry i dlugi sex mysle ze ktureis kobiecie sie spodoba moj anons gwarancja higieny i zdrowka pozdrawiam

Comments are closed.