Sex dla fanów anime – postaw na cosplay!

sex anime- cosplay

Japońskie animacje – anime – to bardzo popularne zjawisko popkulturowe, które od wielu lat przyciąga do siebie coraz więcej fanów. Dzięki ogromnej ilości gatunków, tematów i tytułów do wyboru, może stać się rozrywką na długie lata. Jednak dla wielu osób anime nie jest wyłącznie sposobem na spędzanie wolnego czasu – pozwala im również na możliwość eksploracji swoich fantazji seksualnych, na przykład poprzez cosplay. Jak kochają się fani anime i jak za pomocą cosplayu możesz zapewnić sobie noc pełną namiętności? Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej!

Czym właściwie jest cosplay?

Nazwa to właściwie skrócona wersja angielskiego costume playing – czyli przebierania się w stroje i odgrywania roli danej postaci. Cosplay nie musi mieć seksualnych konotacji – dla wielu fanów anime jest po prostu sposobem na wyrażenie swojej miłości do danej produkcji albo eksplorację swojej własnej tożsamości. Może być również formą artystycznej ekspresji – niektórzy fani i fanki anime to prawdziwi artyści, których własnoręcznie stworzone kostiumy z powodzeniem mogłyby grać w filmach.

Cosplay w kontekście seksualnym polega mniej więcej na tym samym – wraz z partnerem lub partnerką przebieracie się w stroje waszych ulubionych postaci i odgrywacie ich role, jednocześnie uprawiając seks. Od zwykłego role-playingu seks w cosplayu różni się poziomem zaangażowania. Role, w które się wcielacie, są bardzo konkretne, a postacie do tej pory obserwowaliście wiele razy na ekranie, dlatego wiecie z pewnością, jakie mają charaktery albo co powiedziałyby w danej sytuacji. Oczywiście oryginalni bohaterowie wcale nie muszą pochodzić z anime, w którym pojawiają się wątki seksualne, takiego jak hentai.

Kluczem do dobrej zabawy jest wyobraźnia – zastanów się, jak w seksualnej sytuacji zachowałaby się postać, której rolę odgrywasz. Sama podejmowałaby inicjatywę, czy byłaby raczej uległa? Jakie pozycje lubiłaby najbardziej i jak mogłaby wykorzystać swoje magiczne umiejętności w erotyczny sposób? Pamiętaj przy tym, że sex anime to tylko zabawa i nie musisz aż tak mocno trzymać się świata, z którego pochodzi postać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Czarodziejka z Księżyca posiadała kajdanki erotyczne z futerkiem albo była fanką szklanego dildo.

sex anime- cosplay

Dlaczego powinieneś spróbować seksu w cosplayu?

Seks w cosplayu ma bardzo wiele zalet i każda osoba, która go próbuje, ma trochę inne założenia oraz oczekiwania. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych zalet sexu anime – może któraś z nich przypadnie Ci do gustu:

  • przede wszystkim seks w cosplayu może być świetną zabawą! Odgrywanie ról ulubionych postaci, które oboje kochacie, a może takich, o których kiedyś nawet fantazjowaliście to sposób na wieczór pełen humoru!
  • sex anime to sposób na oderwanie się od codziennej rutyny! Jeśli w waszym życiu łóżkowym brakuje namiętności albo przyzwyczailiście się już do konkretnego stylu życia, uprawianie seksu w cosplayu może być dokładnie tą iskierką, która sprawi, że ponownie poczujecie prawdziwe pożądanie;
  • seks w cosplayu jest doskonałą okazją do tego, aby podzielić się z partnerem Twoimi fantazjami i marzeniami – to świetny sposób na zbudowanie zaufania i wzmocnienia waszej więzi;
  • sex anime jest także możliwością eksploracji Twojej własnej tożsamości. Coś, czego nigdy wcześniej nie zrobiłbyś w łóżku, dzięki wcieleniu się w inną rolę może stać się Twoją nową ulubioną seksualną aktywnością.

O czym należy pamiętać, jeśli marzy Ci się prawdziwy sex anime?

Jeśli seks w cosplayu jest dla Ciebie nowością, pamiętaj o kilku istotnych elementach, dzięki którym zapewnisz sobie i swojej partnerce czy partnerowi naprawdę świetną, bezpieczną i ekscytującą zabawę.

  • Po pierwsze – wszystko powinno być konsensualne. Zanim się przebierzecie, ustalcie, jakie zachowania są dla was w porządku i gdzie stawiacie granicę. Pamiętajcie również o tym, aby ustalić sygnał, jeśli podczas seksualnych uniesień będziecie chcieli na chwilę wyjść z roli – to bardzo istotne!
  • Po drugie – wybierzcie takie postacie, w których rolach będziecie czuć się pewni. Przytłaczająca rola potrafi zepsuć nawet najbardziej namiętne seksualne doświadczenie.
  • Po trzecie – nie zapominajcie o dobrej zabawie i otwartych głowach. Nie bierzcie na poważnie tego, co druga osoba mówi podczas zbliżenia – pamiętajcie, że to tylko rola! Pozwólcie sobie eksperymentować!

Sex anime może być naprawdę ekscytującym doświadczeniem – przekonaj się sam!

Zaciekawił Cię ten temat? Jeśli tak, przeczytaj również nasz post na temat wspólnego oglądania porno.