Jak uprawiać seks na stojąco?

Teoretycznie, sex na stojąco jest cholernie gorący. Chyba że się wywalisz twarzą w dół, bo kolana się pod Tobą ugną. Ale się nie martw! Jesteśmy tu po to, ażeby nauczyć Cię, że pozycja na stojąco może zaowocować świetnymi orgazmami i nie jest wcale tak trudna “do ogarnięcia”.

Gdy ochłoniesz po pierwszym, zrozumiesz, że było to warte godzin chwiania się w celu znalezienia idealnej pozycji. Nie tylko podkręcasz atmosferę w związku, ale też oszczędzasz na praniu – to zawsze o jeden komplet pościeli mniej do wyprania. 

Więc jeśli interesuje Cię szybki numerek pod ścianą, spotkanie pod prysznicem lub hej, nawet krótka sesyjka w samolocie, oto kilka wskazówek naszych (s)ekspertów, które pomogą Ci zrozumieć techniki seksu na stojąco. 

Wykorzystaj wagę swojego ciała

Seks w pozycji stojącej może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeśli uprawiamy go pod prysznicem lub na świeżym powietrzu.

Na co zwrócić uwagę? Spróbujcie podnieść stopy na coś wyższego lub też po prostu oprzeć się o pochylone drzewo lub ścianę – dzięki temu pozycje seksualne “w pionie” staną się bardziej bezpieczne.

W ten sposób dasz partnerowi doskonały kąt od tyłu oraz duży komfort i mobilność do poruszania się. Jeśli chodzi o prysznic, to bardzo pomocne są przyssawki. Podeprzyj na jednej stopy dzięki solidnej i wodoodpornej konstrukcji, co zapewni Ci głębszy poziom penetracji. 

Oprzyj się o ścianę

Jeśli patrzycie na siebie, powiedz swojemu partnerowi, aby oparł się o ścianę i owinął nogę wokół talii (lub odwrotnie). Zapewni to maksymalną możliwość całowania się i pieszczot, a lekko uniesiona noga sprawi, iż faktyczna ruchliwość będzie wygodna i osiągalna. 

Nie zaniedbuj seksu oralnego

Seks penetracyjny na stojąco to dobra zabawa, ale czasami po prostu… nie działa. Jeśli jest to trudne lub niewygodne, seks oralny jest absolutnie fantastyczną alternatywą i cholernie seksowną grą wstępną!

Wykorzystaj otoczenie

Jeśli jesteś fanem pozycji twarzą w twarz, Twoimi najlepszymi narzędziami staną się biurko, stół czy blat. Kobieta może przysiąść na blacie i rozłożyć nogi, a facet w tym czasie może stanąć między nogami i wejść w nią nie tracąc przy tym okazji do całowania się. 

Wypróbuj technikę zwaną swing

Najlepszym sposobem na uprawianie seksu na stojąco to odciążenie was obojga (w ten sposób będziesz w stanie się zrelaksować, a co za tym idzie, cieszyć się momentem). Wypróbuj poręczną uprząż, która utrzyma ciężar innej osoby. Dzięki temu będziecie w stanie obydwoje cieszyć się wspaniałym seksem bez zbędnego przeciążenia ciał.